STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
longinówka
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
urlopowicz82




Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 5
Skąd: starachowice

PostWysłany: Czw, 07 Maj 2009 19:55:51    Temat postu: longinówka Odpowiedz z cytatem


Witam kiedys jako dziecko przyjeżdzałem do Brodnicy na wczasy do ośrodka longinówka kiedys ten ośrodek należał do hydrobudowy potem do jakis osób prywatnych a teraz co się z nim dzieje. napiszcie prosze co dzieje sie z tym cudnym miejscem ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
króliczek,ania




Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 3

PostWysłany: Czw, 07 Maj 2009 21:50:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej urlopowicz ty tez tam jeżdziłeś?? to tak jak ja do 14 roku zycia tam jeżdziłam słyszałam ze zamkneli ten ośrodek bo chciałam tam z koleżankami wpaść na zgrupowanie ale lipa chyba z tego a szkoda bo 30 młodych modelek mogło by troche wypromować to miasteczko jak kiedyś były tam koncerty metalowe itp to teraz moze by było miasteczko modelek Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
urlopowicz82




Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 5
Skąd: starachowice

PostWysłany: Pią, 08 Maj 2009 07:10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widze rze nikt sie nie kwapi do odpowiedzi widzisz Aniu olali nas chyba Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kkarol




Dołączył: 14 Paź 2007
Posty: 37
Skąd: stąd.

PostWysłany: Pią, 08 Maj 2009 10:55:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic konkretnego nie wiem. Czasem tam podpływam na żaglu i z tego, co widzę, nie ma tam w ogóle życia, nawet w sezonie.
Ale co do tych trzydziestu modelek... mam duże mieszkanie! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
muhafcukrze




Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 124

PostWysłany: Pią, 08 Maj 2009 11:00:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słyszałem że została sprzedana jakiemuś inwestorowi budowlanemu,w perspektywie bloczki podobne do kombudowoniskobrodnoomegowych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
króliczek,ania




Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 3

PostWysłany: Pią, 08 Maj 2009 12:06:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kochani moi dla was to 20 minut rowerem dlamnie to połowe dnia w samochodzie. mugłby ktos z was moze podskoczyc podpytać kogoś trzeba sobie pomagać i utrzymac solidarność internautów. A co do twojego mieszkania no ja i może troche dziewczyn by sie zgodziły ale wiesz jakie sa kobiety przyjechały groszem nie smierdziały jakiś producent ich zauważył wystapiły w teleranku i na okładce jakieś krzyzówki i wielkie teraz modelki byle gdzie nie pojedzie. Jestem tym troche załamana bo zapomniał wół kim był
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
urlopowicz82




Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 5
Skąd: starachowice

PostWysłany: Pią, 08 Maj 2009 12:13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ŚW słowa króliczku mamy jak widac ogromną pośbe o wiecej info na ten temat.
Aniu odnosząc sie do twojich koleżanek to ja takie unosłe widze codziennie na okładkach ale ulotek za wycieraczką Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Pią, 08 Maj 2009 14:00:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ośrodek w ruinie, w rozbiórce! Możecie wybrać inny w okolicy! pozdrawiam, jakby co kkarol, też mam spore m! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szybki




Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 50

PostWysłany: Pią, 08 Maj 2009 16:34:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie ośrodków wczasowych ci u nas dostatek:-) Np. nad jeziorem Wielkie Partęczyny http://pl.wikipedia.org/wiki/Jezioro_Wielkie_Part%C4%99czyny czy nad Bachotkiem http://www.umk.pl/oferty/bachotek/. Ps A nad jeziorem Niskie Brodno rozpoczęła się budowa ekskluzywnego hotelu więc za parę lat spokojnie można przyjeżdżać i się tam byczyć...

A co do ładnych koleżanek, to jak podacie jakieś adresy stron internetowych gdzie można obejrzeć te modelki...Smile To myślę, że nie jeden brodniczanin przygarnie je do swojej willi:-)

Pozdro.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Pią, 08 Maj 2009 19:05:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no ludzie bachotek? bród smród i ubóstwo,partęczyny ,zbiegowisko emerytów.kiedyś te ośrodki tętniły życiem ,teraz porażka totalna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dog




Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 533
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 08 Maj 2009 20:34:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś chce wypocząć, to polecam agroturystykę Lisa Młyn. Cisza, spokój. Właściciele to bardzo przyjemni ludzie. Jest tam kilka domków do wynajęcia.

http://www.agroturystyka.w3wl.pl/

http://www.lisamlyn.pl/index.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Pią, 08 Maj 2009 22:37:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tego http://agroturystyka-sopien.pl/ albo http://www.wilga.turystyka.pl/ lub www.agroturystyka.pl/torunskie/hajduczek warty odwiedzenia jest również ten ośrodek http://www.na-wzgorzu.pl/l/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
urlopowicz82




Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 5
Skąd: starachowice

PostWysłany: Sob, 09 Maj 2009 17:10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wielkie dzięki za pomoc naprawde jestem bardzo wdzięczny Very Happy

Mam jeszcze pytanie moze jest jakies pole namiotowe na jeziorem dolne brodno, i po2 jesli to tylko możliwe to jest jakaś opcja żeby zobaczyć zdjęcia tych ruin w longinówce lub zdjęcia zanom to zaczeli rozbierać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ochropus




Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 293
Skąd: tubylec

PostWysłany: Nie, 10 Maj 2009 19:58:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

urlopowicz82 napisał:
/ciah/Mam jeszcze pytanie moze jest jakies pole namiotowe na jeziorem dolne brodno/ciach/
po pierwsze: nie "dolne brodno" a Niskie Brodno Wink
po drugie: nie ma :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Filozof




Dołączył: 03 Lis 2005
Posty: 408
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 10 Maj 2009 21:58:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do rozbiórki to raczej ku temu to zmierza. Nie wiem dokładnie ale z tego co złyszałem kupiła Longinówkę firma p.Wałdowskiego w celu postawienia bloków dla wyższych sfer. Widać polubili to nasze jeziorko. Dobrze, że jest jeszcze choć trochę miejsc, gdzie można dojść do jeziora. Wkrótce pewnie wszystko ogrodzą Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.01829 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski