STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
szpital - po co?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ziggi
Gość






PostWysłany: Sro, 16 Lut 2005 10:08:34    Temat postu: szpital - po co? Odpowiedz z cytatem

mamy w Brodnicy szpital... ale czy warto? ja z córką jeżdzę do Grudziądza i tam można od ręki zrobić badanie, uzyskać opinie lekarza...a tutaj? 3-4 tygodnie czekania, skierowań na konsultacje na wagę złota... tak.. nie jest wesoło, może to brak konkurencji? układy? lub coś więcej? pozdrawiam...
Powrót do góry
ziggi
Gość






PostWysłany: Sro, 16 Lut 2005 10:48:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.medicalrating.pl/ranking/wojewodztwa.htm?id=2
Powrót do góry
ziggi
Gość






PostWysłany: Sro, 16 Lut 2005 10:51:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.wprost.pl/ar/?O=71203 to takie obiektywne linki.... Idea
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 16 Lut 2005 11:22:43    Temat postu: Re: szpital - po co? Odpowiedz z cytatem

ziggi napisał:
mamy w Brodnicy szpital... ale czy warto? ja z córką jeżdzę do Grudziądza i tam można od ręki zrobić badanie, uzyskać opinie lekarza...a tutaj? [...]

jasne że warto (pomijam już wątek etatów dla pracowników szpitala) Exclamation
W razie wypadku chciałbyś czekać na przybycie karetki jadącej aż z Grudziądza Question bo ja nie Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Sro, 16 Lut 2005 12:05:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja chyba też bym wolał nie czekać... :/ albo potem np. jechać do grudziądza czy innego golubia z dajmy na to zawałem albo potrącony przez ciężarówkę... Wink

a jeśli szpital jest zadłużony na kasę większą niż wartość jego majątku, to cudu trzeba żeby było lepiej. albo genialnego menadżera. na razie szanse dostaje właśnie koleś z grudziądza... zobaczymy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sro, 16 Lut 2005 12:07:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po raz kolejny zgadzam się z krotomem Embarassed
szpital w brodnicy podlega grudziądzowi, może to gra, która ma na celu zdyskredytowanie szpitala brodnickiego w oczach pacjentów?
szpital obsługuje cały powiat, nie wyobrażam sobie, żeby chorzy i odwiedzający ich krewni - na przykład ze Świedziebni - musieli jeździć d grudziądza!
poza tym, jak na łamach miejscowej prasy przekonywał chyba pan rakowski, proces leczenia to nie tylko medykamenty. wydatny udział ma właśnie rodzina, która udziela wsparcia psychicznego.
nie wszystkich stać też na wyjazd do grudziądza - na przykład - ze złamanym palcem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Sro, 16 Lut 2005 12:10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iwan napisał:
no ja chyba też bym wolał nie czekać... :/ albo potem np. jechać do grudziądza czy innego golubia z dajmy na to zawałem albo potrącony przez ciężarówkę... Wink

a jeśli szpital jest zadłużony na kasę większą niż wartość jego majątku, to cudu trzeba żeby było lepiej. albo genialnego menadżera. na razie szanse dostaje właśnie koleś z grudziądza... zobaczymy...


wystarczyłoby pociągnąć do odpowiedzialności finansowej, po analizie księgowości, poprzednich dyrektorów, za czasów których dług urósł lawinowo: józefowicza i bułkę Evil or Very Mad
Powrót do góry
ziggi
Gość






PostWysłany: Sro, 16 Lut 2005 12:19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z tezą, że szpital potrzebny...... ale czy komuś z załogi i dyrekcji zależy na jego funkcjonowaniu? wydaję mi się, że to taka gra i zamydlenie oczu... jestem za tym aby istniał tu dobry "odział ratunkowy, pierwszej pomocy", porodówka i starczy.....zeby leczyc trzeba mieć pieniądze, sprzęt i chęci.
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 16 Lut 2005 12:47:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ziggi napisał:
[...]czy komuś z załogi i dyrekcji zależy na jego funkcjonowaniu?[...]

Dyrektorzy nawet gdy podejmują "wielce chybione w skutkach" decyzje niczego nie ryzykują, najwyżej zostaną przeniesieni na inne kierownicze stanowisko Confused
Większość lekarzy leczy prywatnie więc im też pewnie aż tak bardzo nie zależy na tym czy szpital będzie istniał czy nie Neutral

Tak więc z tych którym najbardziej zależy pozostają: załoga szpitala oraz... my, chorujący.

P.S.
SATAN napisał:
po raz kolejny zgadzam się z krotomem Embarassed [...]

obiecuje, że już niedługo Wink Mr. Green (bo dziwnie się czuje mając świadomość jednomyślności z samym Satanem Wink Rolling Eyes )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ziggi
Gość






PostWysłany: Sro, 16 Lut 2005 13:05:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z Krotom-em.... zobacz http://www.spsk.bydgoszcz.pl
Powrót do góry
gość
Gość






PostWysłany: Sro, 16 Lut 2005 13:15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem od ilu lat istnieje szpital w Brodnicy,pewnie był już przed wojną, no i chyba powinien istnieć nadal.Tak wygląda, że komuś zależy na zamknięciu szpitala.Ja też nie wyobrażam sobie, żeby do nagłego wypadku wzywać pogotowie z Grudziądza Exclamation No i do tego ja jestem emerytką, więc wolę mieć szpital i lekarzy specjalistów w Brodnicy a nie w Grudziądzu. Ziggi napisał, "żeby leczyć trzeba mieć pieniądze, sprzęt i chęci ". Ja dodam "żeby SIĘ leczyć trzeba mieć pieniądze i dużo, dużo...ZDROWIA Exclamation "
Powrót do góry
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Sro, 16 Lut 2005 15:30:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:

wystarczyłoby pociągnąć do odpowiedzialności finansowej, po analizie księgowości, poprzednich dyrektorów, za czasów których dług urósł lawinowo: józefowicza i bułkę Evil or Very Mad


można. a wiesz ile będzie trwał proces Wink jeśli już się nie przedawniło, to zdąży zanim on sie zacznie jak znam życie. a poza tym, to chyba woli politycznej brak, czy jak to się tam nazywa Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dorota




Dołączył: 25 Lis 2004
Posty: 10
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 17 Lut 2005 11:56:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wyobrazam sobie Brodnicy bez szpitala. To przechodzi ludzkie pojecie! Co sie dzieje... Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Waba2
Gość






PostWysłany: Pią, 18 Lut 2005 15:28:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluje komuś kto uważa że w Brodnicy szpital jest ZBĘDNY.......Naprawde......szkoda mi takiej osoby..... Crying or Very sad Jeżeli ktoś ma oczy ,to zwraca uwagę chociaż na to jak często jeżdzą karetki pogotowia lub je słyszą...Powodzenia życzę komuś komu będzie potrzebna nagła pomoc i czekał bedzie na karetkę z Grudziądza , Wąbrzezna czy nie daj Boże z Rypina.Poza tym na moje to nasz szpital na te waruki finansowe i materialne działa naprawde OK.
Ci którym nie odpowiada nasz szpital - proszę bardzo - może jechać gdzie chce jeżeli ma siły i pieniądze na dojazd do innego miasta,ale większości chorych niestety nie stać a szpital w Brodnicy powinien istnieć i osobiście uważam że nie jest zły. Cool
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020153 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski