STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
fingerboard

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pcmajster
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 15:57:14    Temat postu: fingerboard Odpowiedz z cytatem

Czy mozna gdzieś w Brodnicy kupić podróbki fingerboard'a??
Powrót do góry
pcmajster
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 15:57:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy nikt nie jeździ na fingerboardzie??
Powrót do góry
hrabia_Potocki
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 15:58:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ja mam inne zajecia ciekawsze))
--------------------------------------------------------------------------------
Głupich nie sieją sami się rodzą...
Powrót do góry
Nikita




Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 50

PostWysłany: Nie, 01 Lut 2004 00:23:06    Temat postu: Re: fingerboard Odpowiedz z cytatem

PC, niestety Ci nei pomogę, ale napisz coś więcej o tym fingerboardzie, mój brat bawi się w malowanie figurek (z Warzona bodajże), i jakieś bitwy, mówił mi, że to go strasznie relaksuje. Bardzo fajne są takie nietypowe zainteresowania Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pcmajster




Dołączył: 19 Lut 2004
Posty: 14
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 19 Lut 2004 14:43:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WOW! Nikita! Naprawdę twój brat jeździ na fingerboardzie? Dziwię się, bo napewno jest juz pełnoletni...
Fingerboard, to taka mała deskorolka, którą jeździ sie przy pomocy palców. Wykonuje sie na tym tricki takie jak na skateboardzie. Mam stronę o fingerboardzie - http://fingerboardzone.xp.pl
Jest jeszcze taka jakby oficjalna - www.finger-sport.prv.pl
Fingerboardy można nabyc w skateshopie, np. w Brodnicy w mrówce jest skateschop V.I.P. (schodzi się na dół po schodach), kosztują one od 30 do 50 zł.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
Nikita




Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 50

PostWysłany: Czw, 19 Lut 2004 15:00:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój braciszek ma inne hobby, maluje takie malutkie, metalowe figurki i potem na wielkich planszach rozgrywa bitwy z innymi maniakami Smile Też fajne. W sumie każde hobby jest super. Masz w Brodnicy jakichś partnerów do fingerboardowania?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pcmajster




Dołączył: 19 Lut 2004
Posty: 14
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 21 Lut 2004 09:56:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Partnerów do jazdy na fingerboardzie to mam. W Brodnicy jest dużo zwolenników fingerboard'a. A Twój brat ma bardzo fajne hobby!
Też kiedys chciałem malować takie fingurki, ale jak byłem w Toruniu i zobaczyłem ich cenę, to odechciało mi się. Ale i tak kiedys sobie takie figurki kupię, bo to wygląda fajnie i efektownie. Zresztą kręci mnie modelarstwo, te makiety! Jak to fajnie wygląda! aha! I jeszcze o tym fingerboardzie. Najgorszy w tym jest skatepark (ten tor przeszkód do fb)
Można go zrobić samemu, bo kupować to nic z tego - jedna głupia część kosztuje 120zł! Heh! Mozna oczywiście kupiś podrobki...

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.014656 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski