STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Czy zgasić światła w naszych autach?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy jazda na światłach przez cały rok powinna być obowiązkowa?
tak
64%
 64%  [ 9 ]
nie
35%
 35%  [ 5 ]
Wszystkich Głosów : 14

Autor Wiadomość
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Czw, 29 Sty 2009 22:38:24    Temat postu: Czy zgasić światła w naszych autach? Odpowiedz z cytatem

Morze inaczej to ujmę. Jak w temacie. Smile

Ostatnio zmieniony przez Brod.pl dnia Pią, 30 Sty 2009 16:01:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Czw, 29 Sty 2009 23:05:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha ha ha...dobre, dobre - uśmiałem się. Kreatywny gość z Ciebie - naprawdę.
Próbuj dalej, tylko może w innej dziedzinie. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Pią, 30 Sty 2009 12:48:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Światła całą dobę są potrzebne i argumenty typu ''większe spalanie'' są dla mnie pozbawione głębszego sensu.
Jeśli już poruszasz temat brudnych samochodów to bez włączonych świateł takie auto jest jeszcze bardziej niewidoczne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rudolphsuper




Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 234
Skąd: 53°15´N , 19°24´E

PostWysłany: Pią, 30 Sty 2009 19:41:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem "ZA" !!!
Samochody z wlaczonymi swiatlami sa bardziej widoczne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
arti




Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 38

PostWysłany: Pią, 30 Sty 2009 23:05:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadza się samochody są bardziej widoczne.....a te spalanie niby wyższe niby o ile?? 0,1 litra na 100km....śmieszne/// jeśli jest ktoś taki oszczędny niech się przesiądzie na rower albo z buta chodzi....czy nawet auto na gaz....niby szybsze przepalanie żarówek....a co żarówki takie drogie?? 30 zł komplet...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
studencik




Dołączył: 24 Lut 2006
Posty: 505
Skąd: brodnica/sopot

PostWysłany: Sob, 31 Sty 2009 16:32:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem spalanie jest znikome, tak jak wspomniał przedmówca. Lecz jeśli patrzeć z punktu ekologicznego to kilka tysięcy aut z włączonymi światłami powoduje nie mały wzrost emisji trujących związków siarki i innych gazów do atmosfery. Hmmmm myślę, że problem jest złożony bo są zwolennicy jeżdzenia ze światłami jak i bez świateł. Każdy kij ma dwa końce.

Co do terenu zabudowanego to też bywa różnie bo np. terenem zabudowanym może być dłuuuuga wioska na trasie wojewódzkiej gdzie jeżdżą auta i tam światła dla bezpieczeństwa powinny być włączone.

Co do żarówek... Zgadza się nie muszą być drogie, chociaż z tym jest różnie np. ksenonowe żarniki są drogie i to nawet sporo. Chcę zwrócić uwagę na drugi koniec "kija".Mianowicie wyprodukowanie ich też musi pochłonąć jakąś ilość energii. Niestety energia nie bierze się znikąd co równa się wzrostowi zanieczyszczenia środowiska. Koło się zamyka...

Każdy problem ma dwie strony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Moreno




Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 25

PostWysłany: Pon, 16 Lut 2009 09:10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludziom by sie pokręciło Very Happy jeden by sie stosował do zmiany przepisów a inny nie bo przyzwyczajony był do jazdy na światłach. Na moje to bez sensu i większośc napewno tu na forum bedzie przeciw zmianie. pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021573 sekund ] :: [ 18 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski