STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Czas na zmiany
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Pią, 18 Lut 2005 15:32:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oszalała ze złości mala napisał:
[...]Wiem d***** ze wszyscy tu moga pisac, bo to jest forum. [...]

a chwilę wcześniej mala napisał:
Janusz nawet nie mieszkasz w brodnicy, wiec co sie wypowiadasz na tematy o ktorych pojecia nie masz?! wejdz ja jakies szczecinskie forum Confused !!!


nie doznajesz dziwnego uczucia, że zaprzeczasz sama sobie Question

Z tonu Twoich postów wnioskuję, iż jesteś "przypadkiem" i to emocjonalnie krańcowo niestabilnym, masz pewnie problemy z samoakceptacją i dlatego reagujesz w ten najprostszy (najbardziej prymitywny) sposób - zarzucasz rozmówcę wulgaryzmami - nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie to dziecinada Confused Rolling Eyes

Chcąc jednak oszczędzić (Tobie skoku ciśnienia a) czytającym dalszych Twoich "soczystych" epitetów, które napewno tworzyłabyś w odpowiedzi na moje próby wyjaśnienia CI czegokolwiek skwituję każdą Twoją odpowiedź wymownym milczeniem.

pozdrawiam

Powróćmy do tematu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mala
Gość






PostWysłany: Pią, 18 Lut 2005 16:01:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak zwykle ble ble ble... nawet nie potrafisz mi dopiec... a liczylam na cos wiecej.
aha. sprzecznosci nie widze. Wink
Powrót do góry
mala
Gość






PostWysłany: Pią, 18 Lut 2005 16:10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przepraszam krotom ze cie obrazilam.... moze i troche nie stosownie sie zachowalam... Embarassed wybaczysz mi?
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Pią, 18 Lut 2005 16:39:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mala napisał:
przepraszam krotom ze cie obrazilam[...]

eee tam, było minęło (zresztą i tak nie poczułem się obrażony)
mala napisał:
[...]wybaczysz mi?

Embarassed jeśli i TY mi wybaczysz Rolling Eyes
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mala
Gość






PostWysłany: Pią, 18 Lut 2005 17:04:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pokoj! Smile
Powrót do góry
lewy prosty
Gość






PostWysłany: Pią, 18 Lut 2005 17:39:20    Temat postu: zły wpływ internetu na przedszkolaków Odpowiedz z cytatem

Mala i krotom nareszcie w tej samej piaskownicy.
Nawet siusiają do tego samego dołka.
Oj dzieci,dzieci.
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sob, 19 Lut 2005 08:54:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Janusz nawet nie mieszkasz w brodnicy, wiec co sie wypowiadasz na tematy o ktorych pojecia nie masz?!


tym razem zgadzam się z małą. co może wiedzieć np. o czasie brodnicy czy innej lokalnej gazecie? z wydań internetowych? a może jak przyjeżdża, to przegląda prasówkę od ostatniej wizyty? a może śledzi wydania internetowe? czas brodnicy nie ma wydania internetowego... a może na podstawie pojedynczego egzemplarza wystawia oceny? nie bronię czasu, ale janusz jest trochę jak polonia na świecie. od kilkunastu lat siedzą za granicą i wiedzą tylko, że wałęsa to "swojacha". a my się potem użeramy... Sad

wiem, janusz, że chcesz się do brodnicy sprowadzić, ale na niektóre tematy - z całym szacunkiem - możesz mieć jedynie ogólny zarys sytuacji (także prasowej) w mieście.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Sob, 19 Lut 2005 19:35:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Surprised heh tak importuje czas brodnicy domnmie do domu mam roczną prenumerate zawsze wykupioną Very Happy jak jestem w brodnicy to chętnie czytam cb nowości a nawet anonse z ciekawości a co do ikonek to są po to aby je wstawiać chyba ? wstawiałem je i bende je wstawiał a jeśli komuśnie pasuje moja obecność to spoko napiszcie gdzieś tu na forum grupowy list do administratora tego forum żebym dostał bana na IP i nie ma problemu albo jeśli ludziom naprawde nie pasuje moja obecność to bardzo prosze o zrobienie sondy jeśli przez 30 dni większość głosów będzie na nie to bez problemu opuszcze to forum a tak pozatym jestem osobiście na forum szczecińskim i osiedlowym tak samo aktywny jak tu jakoś mi nikt z tego tytułu nie robił problemów itp. Rolling Eyes

Ostatnio zmieniony przez Janusz dnia Sob, 19 Lut 2005 22:13:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Sob, 19 Lut 2005 20:37:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie będzie sond ani głosowań. Janusz interesuje się naszym miastem, ma tu rodzine i chce tu zamieszkać. Ja jestem mu wdzięczny za pomoc w budowaniu tego forum i nie pozwole żeby, ktoś go stąd próbował "przegonić".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Nie, 20 Lut 2005 15:24:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może zamiast wysuwać ogólnikowe informacje o błędach w C.B. może umówmy się, że będziemy podawać konkretne przykłady (jest już nawet temat temu poświęcony Arrow patrz tutaj) Rolling Eyes

Ostatnio zmieniony przez krotom dnia Czw, 24 Lut 2005 14:04:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 20 Lut 2005 20:15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz, masz ode mnie jeden głos na tak.
Tak na marginesie to powyższa sprzeczka była bardzo.....zabawna. Jakbym słuchał wymiany poglądów w przedszkolu w grupie sześciolatków.
A CB jest do d..., jakby ludzie go tworzący nie mieli koncepcji i pomysłu ta tę gazetę. Zresztą pismaki zniechęcili do siebie potencjalnych informatorów i dlatego ten szmatławiec jest nudny. Gdyby nie był dodatkiem do Gazety Wyborczej, to pewnie dawno przestałby istnieć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pon, 21 Lut 2005 12:39:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo prosze zrób sonde zagłosuj jeśłi większośc będzie na tak (czyli żebym tu się nie zjawiał opuszcze to forum czekam na głosy do 30 dni jak będzie większość na tak to opuszcze to forum bo i z jakiego powodu mieli byście się użeraćze mną Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Pon, 21 Lut 2005 13:08:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bez obaw - głosować mogą tylko zarejstrowani a CI w większości są "za Tobą" z tego co widze Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 21 Lut 2005 22:47:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz napisał:
bardzo prosze zrób sonde zagłosuj jeśłi większośc będzie na tak (czyli żebym tu się nie zjawiał opuszcze to forum czekam na głosy do 30 dni jak będzie większość na tak to opuszcze to forum bo i z jakiego powodu mieli byście się użeraćze mną Rolling Eyes

Na tak, czyli że masz zostać na tym forum. Coś naprawdę słabo kojarzysz i rozumiesz. Pewnie po marysi Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 21 Lut 2005 22:51:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz, dwa ostatnie twoje posty są sprzeczne ("tak" znaczy w końcu tak, czy nie??).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020267 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski