STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Czas na zmiany
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piotrondo@o2.pl
Gość






PostWysłany: Pon, 14 Lut 2005 12:53:21    Temat postu: Czas na zmiany Odpowiedz z cytatem

Czas na zmiany w Czasie Brodnicy. Brodnica to ładne miasto i az mi sie przykro robi gdy czytam lokalne brukowce. Czas Brodnicy wiedzie prym na mojej czarnej liście . Co strona to byk czy to stylistyczny czy ortograficzny. Nie mówie już o nie spójności tematów nonsensowne śródtytuły, czy wreście brak stylu dziennikarskiego. Pytanie jest takie. Czy któryś z panów/pań redaktorów skończył dziennikarstwo? Czy wiedzą co to etyka, retoryka? Obawiam się , że nie. Dlatego proponuje, zatrudnić dziennikarzy z prawdziwego zdarzenia, wtedy Brodnica będzie się mogła chwalić nie tylko pięknym miastem , ale i prasą na poziomie.
Powrót do góry
wybuch śmiechu
Gość






PostWysłany: Pon, 14 Lut 2005 13:21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie stając w obronie czasu brodnicy: dziennikarzem może być każdy, kto ma dobre wyczucie pióra. piotrzeondo@o2.pl, podobne propozycje jak ty miał rząd - żeby dziennikarzami mogli być ludzie po dziennikarstwie i trzyletnim stażu. a pismakami są historycy, lekarze, fizycy, matematycy, politolodzy, poloniści...

co to znaczy "dziennikarze z prawdziwego zdarzenia"? tacy, którzy piszą wyłącznie o pozytywach? och jak pięknie, dobrze jest? oni opisują po prostu rzeczywistość.

gdyby nie dziennikarze, tak jest w całej polsce, to wiele spraw nie ujrzałoby światła dziennego. Evil or Very Mad
Powrót do góry
gorące strzølby
Gość






PostWysłany: Pon, 14 Lut 2005 13:26:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w niemczech minister poleciał za niewyparzony język w rozmowie z pewnym dziennikiem. w polsce każdy może powiedzieć redaktorom co chce a potem zmienić w czasie autoryzacji wypowiedzi. czytałem o tym w książce lisa.
Powrót do góry
real LIS




Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 41
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pon, 14 Lut 2005 15:52:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ktoś mnie wzywał Wink ? wolne media są gwarantem zdrowej demokracji. media wolne od wpływów, JAKICHKOLWIEK.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 15 Lut 2005 22:17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale pierdoły!!!
Dziennikarzom wydaje się, ze wolnośc słowa jest najważniejsza i wszystko inne ich nie interesuje. Uważam, ze dziennikarze powinni ponosić odpowiedzialnośc za swoje nie zawsze uczciwe słowo (czytaj pomówienia, niesprawdzone informacje, gierki polityczne np. typu pierwszego w Polsce inkwizytora-lustratora Wildsteina), zaś orzecznictwo SN jest w Polsce dla nich nazbyt pobłażliwe.
Skoro każda łajza może być u nas w kraju dziennikarzem, to chyba coś jest nie tak. Niektórzy nawet w Czasie Brodnicy poprawnie pisać nie potrafią, a największy śledczy - ścigający dośc nieudolnie afery w brodnickich urzędach - to z tego co pamiętam, to chyba ... ale po co go obrażać, sorki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Sro, 16 Lut 2005 09:38:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli jakiś redaktor pisze kłamstwa/pomówienia/nieprawdę, to dyskredytuje się w oczach opinii publicznej, co znacznie może utrudnić wykonywanie pracy...
to mechanizm samooczyszczania, którego pierwiastkiem twórczym są przede wszystkim czytający prasę
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 16 Lut 2005 19:37:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
jeśli jakiś redaktor pisze kłamstwa/pomówienia/nieprawdę, to dyskredytuje się w oczach opinii publicznej, co znacznie może utrudnić wykonywanie pracy...
to mechanizm samooczyszczania, którego pierwiastkiem twórczym są przede wszystkim czytający prasę

Chyba Gościu nie do końca masz rację. Ludzi czytających prasę niekoniecznie interesuje prawda, lecz sensacja. Kiedy później okaże się, że dziennikarz nie miał racji, z powodu upływu czasu nikogo juz nie interesuje jaka była kiedyś prawda. Poza tym ludzie często nie sa w stanie pojąć, co tak naprawdę czytają, zaś dziennikarz pisze to, co można sprzedać. Nawet Czas Brodnicy niestety taki jest: nieprecyzyjny (nie wiem, czy celowo) no i barrrrrrrrrrdzo nudny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Czw, 17 Lut 2005 10:37:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

są jeszcze inne tytuły, które ukazują się w mieście... Rolling Eyes
Powrót do góry
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Czw, 17 Lut 2005 11:24:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing ortografy z gazecie Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik
Gość






PostWysłany: Pią, 18 Lut 2005 11:05:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak narzekacie, przecież nikt nie zmusza was do czytania CB. Są przecież jeszcze inne media.
Powrót do góry
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pią, 18 Lut 2005 11:56:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes niby co prawda to prawda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mala
Gość






PostWysłany: Pią, 18 Lut 2005 12:42:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz nawet nie mieszkasz w brodnicy, wiec co sie wypowiadasz na tematy o ktorych pojecia nie masz?! wejdz ja jakies szczecinskie forum Confused !!!
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Pią, 18 Lut 2005 13:10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mala napisał:
Janusz nawet nie mieszkasz w brodnicy, wiec co sie wypowiadasz na tematy o ktorych pojecia nie masz?! wejdz ja jakies szczecinskie forum[...]

Opanuj sie kobieto i zastanów nad tym co wypisujesz Exclamation .
Nigdzie nie jest napisane, że mogą tu pisać tylko i wyłącznie osoby z Brodnicy Evil or Very Mad .
To, że Janusz nie mieszka w Brodnicy nie musi oznaczać że nie wie co się tu dzieje (przecież może tu kogoś odwiedzać-pomyślałaś o tym Question) a przeganianie kogoś na szczecińskie forum tylko dlatego, że ktoś jest ze Szczecina jest wręcz żenujące i świadczy tylko i wyłącznie o Twoim poziomie Confused.
Forum to nie przydomowa piaskownica w której możesz wyganiać kogo chcesz (a i tego robić nie wypada).

Janusz - wybacz, wstyd mi za "przedmówczynie" ale cóż począć - takie "przypadki" się zdarzają Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mala
Gość






PostWysłany: Pią, 18 Lut 2005 14:13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tobie sie wydaje ze do kogo mowisz, ch****?! Evil or Very Mad Ty sie lepiej zastanow!
Wiem d***** ze wszyscy tu moga pisac, bo to jest forum. Janusz juz mnie wkurza !! Wypisuje jakies bzdury, albo same ikony wstawia. Na zaden temat sie konkretnie nie wypowiedzial!
A co do ciebie, tez juz mam cie dosyc. Moderator wielki! Rejestrujcie sie, zdublowany temat .... ja pier**le! co za ludzie! zajmij sie czyms bardziej pozytecznym czlowieku!

ADMINISTRATOR: Informuję, że krotom nie jest moderatorem forum. Te zarzuty proszę skierować do mnie w dziale "Do moderatora".
Powrót do góry
mala
Gość






PostWysłany: Pią, 18 Lut 2005 14:20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jaki poziom ty reprezentujesz, nazywajac mnie "przypadkiem"? totalne chamstwo.. wiecej kultury b*****.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018818 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski