STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Kurs jęz. angielskiego
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mięta
Gość






PostWysłany: Wto, 01 Lut 2005 16:19:43    Temat postu: Kurs jęz. angielskiego Odpowiedz z cytatem


Cześć!
Chcę zapisac się na kurs jęz. angielskiego w Brodnicy, jednak nie mogę nigdzie odnaleźć informacji na ten temat! Może ktoś wie, gdzie w naszym mieście organizowane są takie kursy? Mile widziane opinie! Pozdrawiam!
Powrót do góry
good advice
Gość






PostWysłany: Wto, 01 Lut 2005 20:30:23    Temat postu: Kurs jęz. angielskiego Odpowiedz z cytatem

Szczerze polecam kursy w szkole językowej Logos przy ulicy wyspiańskiego. To jest chyba najlepiej działająca instytucja tego typu w Brodnicy.
Powrót do góry
dezinformator
Gość






PostWysłany: Wto, 01 Lut 2005 22:17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh, odradzam ze względu na stroiciela bębnów, szczerze polecam coś innego Twisted Evil [/url]
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 02 Lut 2005 09:34:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tani i dobry jest "Rainbow" u Woźniaków - szkołe znajdziesz idąc wzdłuż rzeczki od ul. Wyspiańskiego w kierunku Witosa Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anutka




Dołączył: 06 Kwi 2005
Posty: 22

PostWysłany: Sro, 06 Kwi 2005 16:58:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepszy kurs to wyjechac za granice he i tam nauczyc sie jezyka tak jak niektorzy<z koniecznosci>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 06 Kwi 2005 21:42:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu to masz absolutną rację.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Beetlejuice




Dołączył: 24 Mar 2005
Posty: 117
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 06 Kwi 2005 21:53:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodziłam jakiś czas kiedyś do Komudów, ale minusem była niewątpliwa gadatliwość belferki, jeśli chodzi o Logos'a to znam dość dużo ludzi co tam chodzą i z tego co wiem, to większość nie narzeka. Ale jak zawsze opinie są podzielone...każdy ma inny wykładnik tego co dobre a co nie Smile. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anutka




Dołączył: 06 Kwi 2005
Posty: 22

PostWysłany: Czw, 07 Kwi 2005 11:15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooch Dzieki Panicz.....hmmhmh no powiem wam jak bylo ze mna ...uczylam sie angielskiego przez ponad 5 lat najpierw w podstawowce a potem przez cale liceum ...i powiem Wam ze to czego ucza w szkolach to jest smieszne.......wkladali mi do glowy 14 czasow powtarzali ze to wazne ...podczas gdy sie okazalo ze jak wyjechalam do anglii to obawailam sie cokolwliek powiedziec bo nie bylam przekonana czy w odpowiedznim czasie cosik powiem ....ale jakos z czasem zaczelam sobie powolutku gawedzic....i jak juz tak nabralam pewnosci siebie to rozmawiam pewnego dnia ze swoim przelozonym i pytam o te 14-scie czasow..a on popatrzyl na mnie i powiedzial tylko jedno zdanie"a gramatyka w szkole'' po 9 miesiacach przebywania tutaj moge wam powiedziec ze oni tak samo jak my uzywaja 3 czasow i nie zastanawiaja sie tak jak my czy to bedzie czas odpowiedni ..poprostu mowia i nie przykladaja wiekszej uwagi do tego jak mowia........ z reszta angielski tak sie rozni od amerykanskiego ze poezja...ja przez pierwsze pare tygodni ot sie zastanawialam czy oni cosik do mnie gadaja czy moze mnie wyzywaja.....a jak juz tkos pochodzi z walii to skladam uklony jezeli ktosik sie z ta osobka dogada od razu
ale ko fatk ze ile osob tyle ebdzie opini....ale ja pisze o tym ze swojego doswiadczenia...Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LUKA
Gość






PostWysłany: Czw, 07 Kwi 2005 11:31:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z toba. Uczylam sie w Polsce angielskiego 12 lat -! i nic sie nie nauczylam...tak na prawde Wink rzeczywistosc jest calkiem inna od tego co mamy w ksiazkach do angielskiego . jestem juz w Anglii od ok. roku i teraz sie naprawde ucze.

Anutka czy ja cie nie znam moze z Piano?
Powrót do góry
anutka




Dołączył: 06 Kwi 2005
Posty: 22

PostWysłany: Czw, 07 Kwi 2005 12:19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nie wiem moze i sie znamy ...... z tym ze ja tam bywalam raczej rzadko Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
luka w pamieci
Gość






PostWysłany: Czw, 07 Kwi 2005 12:23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodzilas do 2 liceum?
Powrót do góry
anutka




Dołączył: 06 Kwi 2005
Posty: 22

PostWysłany: Czw, 07 Kwi 2005 12:50:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doja chodzilam do III
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WiecznySpokój
Gość






PostWysłany: Nie, 01 Maj 2005 17:47:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja proponuje nativ Speakera:) zgadnijcie dlaczego....
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pon, 02 Maj 2005 08:56:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale znając angielski zupełnie inaczej wyglądała zapewne dla ciebie nauka języka w Anglii!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anutka




Dołączył: 06 Kwi 2005
Posty: 22

PostWysłany: Sro, 04 Maj 2005 12:09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no pewnie ze bylo mi duzo latwiej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017015 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski