STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
zmarnowany poranek

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hydraulik




Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 1510
Skąd: tylko brodnica

PostWysłany: Sob, 01 Mar 2008 13:02:36    Temat postu: zmarnowany poranek Odpowiedz z cytatem

„Zmarnowany poranek”



Witam. Chciałbym poruszyć kwestię gabinetu Pana Doktora Ryszarda Kowalskiego.
Jak wszystkim wiadomo Pan Doktor jest JEDYNYM podkreślam JEDYNYM lekarzem przemysłowym na całą Brodnicę a prawdopodobnie też na powiat. Wiadomo także, że przyjmuje pacjentów tylko trzy dni w tygodniu po dwie godziny.
Na własnej skórze przekonałem się o działaniu gabinetu Pana Kowalskiego. Otóż dziś tj. w sobotę 2.03.08 wstałem o 7.00 aby być co najmniej 30 minut przed godziną przyjmowania na badania (8.00). Rzeczywiście przed gabinetem znalazłem się o 7.30. Myślałem, że zostanę przyjęty jako pierwszy. Ale nie. Przede mną czekało w kolejce około 10 osób. Pogodziłem się z faktem długiego oczekiwania na swoją kolej. Nawet na wszelki wypadek zabrałem ze sobą książkę. Niestety nie dało się czytać bo niemożna było włączyć światła w poczekalni czyli klatce schodowej! Jedyna ławka, która się tam znajduje może pomieścić 4-5 osób, a do godziny 9.00 (bo wtedy się doczekałem) zrobiło się nas pacjentów około 30-u.
Pan doktor okazał się bardzo miłym człowiekiem lecz niestety zdenerwował wszystkich oczekujących wybierając sobie z kolejki kto wejdzie pierwszy. Zrobił się niemały bałagan. Uprzejmość u osób z którymi przyszło mi spędzić dzisiejszy poranek przerodziła się w zdenerwowanie. Każdy kurczowo trzymał swojego miejsca w kolejce. Kiedy zgłosił się ktoś mówiąc: „ja tylko na chwilę” od razu lądował przy wyjściu z budynku, bo tam kończyła się kolejka. Zostałem przyjęty o godzinie 9.15. badanie przebiegło bez problemów, trwało około 10 min. Po badaniu poprosiłem o rachunek, który wyniósł 50 zł lecz Pan Doktor powiedział, że najpierw muszę iść na dodatkowe badanie do okulisty przynieść wyniki i dopiero otrzymam rachunek. Więc tak zrobiłem. Nie chcę już pisać o kolejce u pani okulistki. Wróciłem o godzinie 10.30 i stałem się gościem, którego wszyscy nienawidzili czyli „ja tylko na chwilę”. Zaryzykowałem. Na szczęście obok gabinetu stał bardzo uprzejmy pan mówiąc, że nie ma sprawy, mogę wejść. Ale za nim stał już mniej uprzejmy pan, któremu ten pomysł nie odpowiadał. Pomimo to wszedłem, otrzymałem rachunek i wyszedłem.
Tak skończyła się moja przygoda z lekarzem przemysłowym Ryszardem Kowalskim. Ale dla niektórych nawet się nie zaczęła. Nie chcę nikogo zrazić bo jak już pisałem Pan Dr jest miłym człowiekiem ale chcę przygotować na zmarnowany poranek.
Opowiedziałem całą tą historię żeby ktoś kompetentny zwrócił uwagę na warunki jakie panują w naszym mieście jeżeli chodzi o tą właśnie pomoc lekarską. Jak trudno dostać się do gabinetu w sensie czasowym jak i przedarcia się przez oczekujący tłum na klatce schodowej.
Mam nadzieję, że zainteresuję kogoś tą jakże prawdziwą wypowiedzią. Przyznam, że zależy mi na interwencji lokalnych mediów.


Przepraszam jeżeli popełniłem błędy składniowe 

Z pozdrowieniami: hydraulik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lukasbrod




Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 332
Skąd: Brodłej

PostWysłany: Sob, 01 Mar 2008 17:34:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie warunki są takie, jednak czasami można sie tam wbić bez oczekiwania bo kolejek brak. Ja miałem to szczęście no ale tobie sie nie udało Confused
Jednak pisząc ze to jedyny lekarz na Brodnice troszkę sie mylisz bo KOWALSKI nie jest jedyny ale najbardziej rozpowszechniony Wink
Ale jak chodzi o kolejki to wystarczy iść do jakiegoś dentysty i zapisac sie na wizyte z NFZ Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Beatka




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 148

PostWysłany: Sob, 01 Mar 2008 18:59:36    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

Pan doktor Kowalski nie jest jedynym lekarzem medycyny pracy, ale dużo osób z jego usług korzysta dlatego takie kolejki. Można póść do pani doktor Dolińskiej, przyjmuje na 700-lecia, miła osoba, ale okulista przynajmniej nieunikniony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hydraulik




Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 1510
Skąd: tylko brodnica

PostWysłany: Sob, 01 Mar 2008 23:19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak tylko ta pani przyjmuje raz w tygodniu. w środy. a mnie czas gonił ponieważ skierowanie dostałem w piątek późnym popołudniem a w poniedziałek muszę mieć to załatwione...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 04 Mar 2008 12:31:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdaje sie, ze w przychodni 'Moj lekarz' tez przymuje lekarz przmyslowy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hydraulik




Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 1510
Skąd: tylko brodnica

PostWysłany: Wto, 04 Mar 2008 13:03:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale zdaje się, że większość firm ma podpisane umowy tylko z nim...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lukasbrod




Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 332
Skąd: Brodłej

PostWysłany: Wto, 04 Mar 2008 19:20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jak ma posddpisaną umowe to po co ci faktura ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hydraulik




Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 1510
Skąd: tylko brodnica

PostWysłany: Wto, 04 Mar 2008 22:19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie faktura tylko rachunek uproszczony żeby firma mogła to sobie wpiąć w koszta...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lukasbrod




Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 332
Skąd: Brodłej

PostWysłany: Sro, 05 Mar 2008 09:13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jakaś ściema moim zdaniem bo Rachunek uproszczony został definitywnie wykreślony z prawa podatkowego Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hydraulik




Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 1510
Skąd: tylko brodnica

PostWysłany: Sro, 05 Mar 2008 10:23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no widzisz a jednak jeszcze działa...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017744 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski