STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
maciej zientarski walczy o życie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 28 Lut 2008 09:42:11    Temat postu: maciej zientarski walczy o życie Odpowiedz z cytatem

w wypadku ferrari, do którego doszło w stolicy zginął dziennikarz SE. kierowca, maciej zientarski walczy o życie więcej tutaj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wredotka




Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 35

PostWysłany: Czw, 28 Lut 2008 10:12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak on szybko musiał jechać, jeśli z samochodu nic nie zostało?! Niektórzy nie mają wyobraźni...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 28 Lut 2008 10:40:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jest zientarski, on ma licencję na prędkość Wink żal faceta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hydraulik




Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 1510
Skąd: tylko brodnica

PostWysłany: Czw, 28 Lut 2008 11:05:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ponad 200
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Czw, 28 Lut 2008 12:08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo jeździć to trzeba z głową, a nie tylko 1, 2... i gaz do dechy. Jestem bardzo ciekawy jakie konsekwencje poniesie kierowca za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Pewnie ze względu na swoją pozycję społeczną skończy się na niczym, tak jak to miało miejsce w przypadku Otylii Jędrzejczak, przy czym dla niej karą do końca życia jest świadomość, że uśmierciła własnego brata. A Zientarski? No cóż zabił tylko jakiegoś tam dziennikarzynę, którego nazwisko nikomu nic nie mówi (poza rodziną i znajomymi).

Swoją drogą ktoś pozbył się autka wartego ponad 700 tys. zł (przynajmniej takie są ceny tego modelu z 2006 r.).

Za głupotę i brak wyobraźni trzeba niestety czasem płacić. Mimo wszystko życzę Maćkowi szybkiego powrotu do zdrowia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 28 Lut 2008 12:30:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za przeproszeniem p***icie tak jakby wszyscy z was jeździli przepisowo. tymczasem hydraulik przyznaje, że wyprzedzał na przejeździe we wrockach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alias




Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 1988

PostWysłany: Czw, 28 Lut 2008 12:46:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:
za przeproszeniem p***icie tak jakby wszyscy z was jeździli przepisowo. tymczasem hydraulik przyznaje, że wyprzedzał na przejeździe we wrockach.


Przestan sie czepiac Wineta.. co zrobic ,ze nikt nie powiedzial mu ze sa jeszcze 4 i 5 w skrzyni biegow. On nie jezdzi szybko nie... bo nie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hydraulik




Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 1510
Skąd: tylko brodnica

PostWysłany: Czw, 28 Lut 2008 13:02:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:
za przeproszeniem p***icie tak jakby wszyscy z was jeździli przepisowo. tymczasem hydraulik przyznaje, że wyprzedzał na przejeździe we wrockach.


bo wyprzedzałem ale wiem na co stać mój samochód mnie i drogę...

a 200 km/h jeszcze nigdy w życiu nie jechałem i nie będę jechał...
za bardzo się boję...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 28 Lut 2008 14:49:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

winnetu napisał:
A Zientarski? No cóż zabił tylko jakiegoś tam dziennikarzynę, którego nazwisko nikomu nic nie mówi (poza rodziną i znajomymi).

Zastanow sie zanim nacisniesz 'wyslij'.
Jezeli nawet przezyje to dostanie wyrok 'w zawiasach', chyba ze byl pijany.
Oczywiscie zaden wyrok nie zwroci zycia drugiemu czlowiekowi.
[*] dla czlowieka, ktory ponisl smierc.
Nie ma co rozwazac winy, glupoty, braku odpowiedzialnosci, przestrzegania przepisow, nadmiernej redkosci czy zapietych pasow.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Czw, 28 Lut 2008 16:19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram sie po prostu jeździć ostrożnie. Ograniczam się do jazdy z prędkością 100 km/h, która wg mnie jest wystarczająca. Mam prawko od kilku lat i jak narazie na samochodzie nie przybyła nawet jedna ryska, a wiem, że co niektórzy kierowcy z mniejszym stażem za kółkiem mają na koncie skasowany samochód... Mając dobry samochód można sobie poszaleć ale na autostradzie a nie w obszarze zabudowanym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mengood




Dołączył: 27 Cze 2007
Posty: 34

PostWysłany: Czw, 28 Lut 2008 22:22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Winnetu jedna uwaga : podobno jeszcze nie wiadomo kto prowadził samochód wiec wstrzymaj sie z wydawaniem osadów odnośnie Zientarskiego bo może sie okazac że kto kierowca zginął na miejscu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lukasbrod




Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 332
Skąd: Brodłej

PostWysłany: Pią, 29 Lut 2008 01:18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne!! dla mnie też bezsensowne szalenie nie ma sensu jak ktoś chce poszaleć to są imprezy na których mozna sie wykazać tym jak sie autkiem manewruje i czy sie nad nim panuje.
Bo nie sztuką jest zapierdzielać nawet 200 sztuką jest tą prędkość opanować Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hydraulik




Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 1510
Skąd: tylko brodnica

PostWysłany: Pią, 29 Lut 2008 01:34:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mengood napisał:
Winnetu jedna uwaga : podobno jeszcze nie wiadomo kto prowadził samochód wiec wstrzymaj sie z wydawaniem osadów odnośnie Zientarskiego bo może sie okazac że kto kierowca zginął na miejscu


w tvn 24 mówili, że to zientarski...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Pią, 29 Lut 2008 09:53:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tv mówili, że tam jest ograniczenie do 50 km/h informacja o muldach itp. Żal mi tylko pasażera. Ziętarski to dla mnie obłudnik, mówił o bezpieczeństwie w TV, a sam stwarzał zagrożenie. Życzę mu jednak powrotu do zdrowia. Poza tym fajnie się go ogląda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lukasbrod




Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 332
Skąd: Brodłej

PostWysłany: Pią, 29 Lut 2008 10:12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak dokładnie jest tam uskok bo kiedyś pod tą drogą był mostek jak zalali asfaltem to w miejscu gdzie nie było mostka asfalt sie zapadł i powstała mała hopka, asfalt w tym miejscu jest poryty od niskich autek .
Dodatkowo sie dowiedziałem ze w tym miejscu jakiś czas temu zgnoił kierowca a za parę dni jakiś gość zapalał tam znicz i jakaś babka wjechała w niego.
Jest tam ograniczenie i znajomi co latają tam codziennie opowiadali ze w tym miejscu 50 to i tak sporo. latali tam z większymi prędkościami i sami stwierdzili ze przy 100 ciężko opanować auto na tym uskoku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.02326 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski