STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Mobbing w pracy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
~kikakika
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 11:28:43    Temat postu: Mobbing w pracy Odpowiedz z cytatem

Czy w naszych firmach istnieje zjawisko mobbingu ?
Mobbing - to stosowanie przemocy psychicznej wobec drugiej osoby. Zjawisko to polega na wrogim ,nieetycznym ,systematycznie powtarzajacym się zachowaniu skierowanym wobec jednej lub paru osób.
Konsekwencje to długotrwały stres, lęk i niepokój , stan depresyjny ,choroby układu krążenia ,zakłócenia snu , kncentracji , zmęczenie ,brak motywacji do pracy . Jednym słowem pogorszenie stanu zdrowia , co przekłada się na wydajność pracy. Coraz częściej sie o tym mówi.
Powrót do góry
soter.mlodszy
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 11:29:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie ze jest ale co radzic trudno powiedziec trza byc silnym indywiduum aby nie ulec...tylko śnięte ryby płyną z prądem

--------------------------------------------------------------------------------
jam jest ten - którego nigdy niezdołacie zobaczyć
Powrót do góry
Harry_Mason




Dołączył: 12 Lut 2004
Posty: 44
Skąd: whatever:P

PostWysłany: Czw, 12 Lut 2004 00:19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na początek dobra nowina!!!!! HARRY powrócił po to by meczyć na nowo wasze umysły!!! hłe hłe

jesli chodzi o mobbing Smile) to powiem wam cos, tylko to jest miedzy nami ... nikt nie ma o tym wiedziećVery Happy. Niedawno byłem nie tyle co meczony co molestowany przez własną szefowa?? kiedy odmówiłem "współpracy"Smile zaczeła mnie przesladowac..myslała ze wygra ze mną, ale ja jako twardy Harry Mason nie dałem sie i zacząłem walczyc !!! i nie uwierzycie!!! dostałem podwyzke:D co sie okazało nie było az tak zle...lalalalla tylko Ciiiiiiiiiiii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Czw, 12 Lut 2004 18:31:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Harry_Mason napisał:
na początek dobra nowina!!!!! HARRY powrócił po to by meczyć na nowo wasze umysły!!! hłe hłe

jesli chodzi o mobbing Smile) to powiem wam cos, tylko to jest miedzy nami ... nikt nie ma o tym wiedziećVery Happy. Niedawno byłem nie tyle co meczony co molestowany przez własną szefowa?? kiedy odmówiłem "współpracy"Smile zaczeła mnie przesladowac..myslała ze wygra ze mną, ale ja jako twardy Harry Mason nie dałem sie i zacząłem walczyc !!! i nie uwierzycie!!! dostałem podwyzke:D co sie okazało nie było az tak zle...lalalalla tylko Ciiiiiiiiiiii


no jo zaczęła Cie męczyć w łóżku, tez mi stawiałeś opór, tra lala
Powrót do góry
Harry_Mason




Dołączył: 12 Lut 2004
Posty: 44
Skąd: whatever:P

PostWysłany: Czw, 12 Lut 2004 23:34:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Harry_Mason napisał:
na początek dobra nowina!!!!! HARRY powrócił po to by meczyć na nowo wasze umysły!!! hłe hłe

jesli chodzi o mobbing Smile) to powiem wam cos, tylko to jest miedzy nami ... nikt nie ma o tym wiedziećVery Happy. Niedawno byłem nie tyle co meczony co molestowany przez własną szefowa?? kiedy odmówiłem "współpracy"Smile zaczeła mnie przesladowac..myslała ze wygra ze mną, ale ja jako twardy Harry Mason nie dałem sie i zacząłem walczyc !!! i nie uwierzycie!!! dostałem podwyzke:D co sie okazało nie było az tak zle...lalalalla tylko Ciiiiiiiiiiii


no jo zaczęła Cie męczyć w łóżku, tez mi stawiałeś opór, tra lala



olaboga!!! skąd wiesz ??? myslałem ze to jest miedzy nami:/ widocznie babol ma długi jezor....ehhh te kobiety.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016818 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski