STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Do plotkarzy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eF
Gość






PostWysłany: Czw, 20 Sty 2005 18:35:04    Temat postu: Do plotkarzy Odpowiedz z cytatem

Bardzo nie lubie plotkarzy. Dla mnie są to ludzie mało inteligentni, którzy się nudzą i gadają byle gadać na innch nie znając całej sutuacji... Jestem objektem plotek i bardzo mnie to drażni, tymbardziej, że są one nieprawdziwe. Ludzie którzy słyszą o mnie te wszystkie rzeczy myślą, że jestem kompletnym debilem, kretynem i już nie powiem kim. A wcale tak nie jest. Jak poznaje kogoś nowego to zazwyczaj słysze "Słyszałem/am, że jesteś zupełnie inny ale widze, że to nieprawda i mile się zaskakuje". Słyszałem już to nie raz ani dwa.
Apeluje do wszystkich tych ludzi, którzy lubią włazić z brudnymi butami w cudze życie, żeby się zastanowili co, komu i po co gadają. Dajcie sobie na lus.
Żegnam, pozdro.
Powrót do góry
FF
Gość






PostWysłany: Czw, 20 Sty 2005 18:48:46    Temat postu: Ploteczki brodnickie Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Tobą w 100%
Powrót do góry
podobno pijak
Gość






PostWysłany: Pią, 21 Sty 2005 10:31:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jest BRODNICA, tu nic sie nie dzieje wiec co bardziej znudzeni wchodza z butami w cudze zycie. rowniez o sobie slyszalem niepochlebne opinie, a jak w takim miescie przylgnie jakas latka, to trudno sie jej pozbyc...
Powrót do góry
Anet_ka
Gość






PostWysłany: Pią, 21 Sty 2005 12:26:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokladnie wiem jak to jest..
kiedys, w liceum calowalam sie z dziewczyna ,najlepsza kolezanka, tak dla zartow. wszyscy sie dobrze bawili, ale po jakims czasie zostalam przezwana lesbijka i tak sie mnie to trzyma do dzis. ! I to juz nie sa zarty. Confused
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Pią, 21 Sty 2005 16:31:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anet_ka napisał:
[...]zostalam przezwana lesbijka i tak sie mnie to trzyma do dzis.[...]

jeśli CI to pomoże w wizerunku to możemy się pocałować w którąś niedziele, w samo południe na Rynku Rolling Eyes Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.015952 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski