STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Eltronik DTV
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
parek64




Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 140

PostWysłany: Sro, 26 Sty 2011 18:58:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdzichu napisał:
Skoro na rachunku masz wzrost o jeden grosik to chyba coś kręcisz. Jeden procent podwyżki nie jest równy z dodaniem jednego grosika Smile Ci co mieli matmę wiedzą o czym mówię. Sprawdź kwotę netto i dodaj do niej 23% i zobacz czy wyjdzie ci równo...


OK masz rację, zajrzałem szczegółowo w rachunek i zgadza się. Tylko, że nie wszystkie usługi objęte są 23% VAT-em. Usługi TVK mają 8%. Zasugerowałem się tylko ceną końcową...gdyż rozliczam się zleceniem stałym.

Ale to nie zmienia faktu, że wieje w Eltroniku drożyzną...
Już widzę "zadowolonych klientów", którym wyłączą sygnał analogowy...
Dobrze,że mają alternatywę, tzn innego operatora... który jak widzę oferuje 40% taniej swoje pakiety
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emucha




Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 514

PostWysłany: Sro, 26 Sty 2011 20:29:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawie się zapowiada, analog na 100% ma zniknąć? jesli tak, to odejdzie wiele osób z kablówki....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Sro, 26 Sty 2011 21:25:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Analog ma zniknąć z całej Polski Wink
Więcej:
http://technowinki.onet.pl/wiadomosci/audio-video/12-12-2012-koniec-telewizji-analogowej,1,3054603,artykul.html
http://www.pcworld.pl/news/346507/Koniec.analogowej.TV.bez.cyfrowego.tunera.ani.rusz.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
parek64




Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 140

PostWysłany: Sro, 26 Sty 2011 21:46:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, ale z tego co rozumiem, analog ma zniknąc ale w wersji naziemnej, co w drugim artykule jest napisane, że nie dotyczy odbiorców TV kablowej i satelitarnej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Sro, 26 Sty 2011 21:52:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem przekonany na 90% że standard analogowy zostanie porzucony wszędzie. Wszystko będzie szło cyfrowo, nie ważne czy mowa o telewizji kablowej czy cyfrowej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ZbyszekB-ca




Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 89

PostWysłany: Sro, 26 Sty 2011 22:26:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W eltroniku Analog ma zostac wycofany ze sprzedazy , czyli kazdy nowy klient bedzie dostawal dekoder , nowe programy , i jakosc cyfrowa , tak przynajmniej mowia w ich biurze , a analog bedzie wymieral smiercia naturalna... o 1 grosz podwyzka ? cos mi nie pasuje bo 22 % a 23 to napewno nie 1 grosz , nawet przy stawce za telewizje 7 % , albo 8 % to nie daje roznicy tylko jednego grosza Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zdzichu




Dołączył: 26 Kwi 2006
Posty: 102

PostWysłany: Czw, 27 Sty 2011 09:26:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co wyście się tak uczepili tego analogu? Przecież bedzie lepsza jakosć odbioru itd... Mam wrażenie że zebrali się tu czołowi malkontenci Brodnicy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emucha




Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 514

PostWysłany: Czw, 27 Sty 2011 10:20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdzichu napisał:
co wyście się tak uczepili tego analogu? Przecież bedzie lepsza jakosć odbioru itd... Mam wrażenie że zebrali się tu czołowi malkontenci Brodnicy

nikt się nie czepia kolego Zdzisławie Confused lepsza będzie napewno jak nadajniki sierpc i iława będą funkcjonować - naziemna cyfrowa tv, puki co jest jak jest a oferta firmy e.. niie zmieniła się od dłuzszego czasu i jest poprostu niekonkurencyjna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
parek64




Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 140

PostWysłany: Czw, 27 Sty 2011 11:08:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdzichu napisał:
co wyście się tak uczepili tego analogu? Przecież bedzie lepsza jakosć odbioru itd... Mam wrażenie że zebrali się tu czołowi malkontenci Brodnicy


Gdybyś miał kilka odbiorników na jednym kablu też byś marudził Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wotu




Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 29

PostWysłany: Wto, 01 Lut 2011 19:31:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rosnie konkurencja dla naszej "wspanialem kablowki" (patrz POLSKA->warm.maz->kisielice MUX3)

http://www.dvbtmap.eu/mapcoverage.html;jsessionid=56C1E93D548381DA5C8430AC69076793


wprawdzie to kilka kanalow ale bardzo dobrej jakosci i za darmo SmileSmile:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emucha




Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 514

PostWysłany: Wto, 01 Lut 2011 22:51:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wotu napisał:
Rosnie konkurencja dla naszej "wspanialem kablowki" (patrz POLSKA->warm.maz->kisielice MUX3)

http://www.dvbtmap.eu/mapcoverage.html;jsessionid=56C1E93D548381DA5C8430AC69076793


wprawdzie to kilka kanalow ale bardzo dobrej jakosci i za darmo SmileSmile:


tylko zasięg jak nasze drogi... szwajcarski ser... u mnie nie działa, chodź antenę ustawiałem w kilku miejscach....... i nic.... Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wotu




Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 29

PostWysłany: Pią, 04 Lut 2011 11:29:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cos chyba zle ustawiles, albo zla antene masz, albo tez tunera odpowiedniego nie masz bo normalnie dziala !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emucha




Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 514

PostWysłany: Pią, 04 Lut 2011 22:57:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wotu napisał:
cos chyba zle ustawiles, albo zla antene masz, albo tez tunera odpowiedniego nie masz bo normalnie dziala !!!

wg. mapy mogły byc problemy i są....

może ty pochwalisz się swoim sprzętem kolego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jankes




Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 29

PostWysłany: Sob, 05 Lut 2011 12:59:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawi mnie czy ktoś złapał sygnał DTV z kablówki. Ja szukałem i nic nie znajduję. Dzwonilem i pytałem sie mówią że nadają sygnał cyfrowy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DeVito




Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 487
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 01 Mar 2011 00:57:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Analog będzie oferowany nadal, ale tylko jako dodatek do telewizji cyfrowej. Nie będzie można podpisać umowy na sam analog.

Pakiet cyfrowy o nazwie "cyfrowy dom" ma mieć te same kanały co dzisiejszy analog + 10 kolejnych. Z tego co zrozumiałem ma kosztować tyle samo co obecnie analog, czyli od marca 38 zł. Jeśli do tego dodadzą analog już w tej cenie to będzie całkiem nieźle. Ale tego już nie wiem a nawet w to wątpię. Zobaczymy. Zmiany wchodzą od 1 kwietnia. Faktycznie jeśli ktoś ma więcej niż jeden odbiornik to dekoder jest rozwiązaniem problematycznym.

Kolejna zmiana od tego samego dnia to powrót Eurosportu.
Dojdą do tego nowe kanały (pakiet analogowy):
AXN, SPORT CLUB i TV SILESIA w miejsce DW, VOX, MEZZO i TELE5.

Ponadto analog zostanie ograniczony z 61 do 54 kanałów, co daje prawo do rozwiązania umowy bez konsekwencji. Tak samo w przypadku podwyżki do 38 zł.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021073 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski