STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
BMW na brodnickich ulicach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Nie, 27 Lut 2005 22:07:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:

nie wszystkie samochody przechodzą do historii jako klasyki.


masz absolutna racje.

SATAN napisał:
rzeczywiście garbus jest takim klasykiem, ale w Reichu opel manta jest dokładnie tym samym co u nas BMW.


BMW jest najtanszym samochodem w jakim mozna sie "pokazac" i w pewnych kregach nie zostac wysmianym nawet jesli ma on 20 lat.czesto jestem w D i wiecej dresiarskiego pseudo tuningu widziałem na np Golfach 2 i 3 niz na Mantach.nie wiem moze trafiałem w takie czesci niemiec ze było tam ich mniej.

SATAN napisał:
Margines jaki stanowią kolekcjonerzy którzy dbają, żeby auta były w stanie podobnym do fabrycznego, ginie w rzeszy różnego rodzaju deutsche-dresów komicznie zmieniających ten samochód.



a tutaj to już dotykasz sprawy szeroko pojętego tuningu o którym mówić można baaardzo dużo.od kiedy powstał drugi samochod na swiecie ludzie zaczeli sie scigac i tuningowac samochody.zawsze jedni robili to dobrze inni gorzej.w Brodnicy nie ma chyba żadnego dobrze "zrobionego" samochodu a szkoda bo moze wizerunek niektorych marek troche by sie zmienil.
SATAN napisał:
i tak jak w polsce na wizerunku bmw kojarzonym z dresami tracą pozostali użytkownicy tych aut, tak w Reichu tracą kolekcjonerzy.


niestety Sad

SATAN napisał:
w sumie opel manta podoba mi się, ale nie kupię tego auta, żeby nie być kojarzonym z pasami i bejsbolem, co w moim zawodzie negatywnie by się odbiło na pracy Sad


w POlsce nie bedziesz tak kojarzony bo Manta nie jest tu tak(jak mówisz) znana.jesli kupisz np Calibre to owszem ale nie Mante.Polacy nie znaja sie na samochodach i tyle.przejedz przez Br Trabantem 600 to Cie wysmieja bo nie znaja tematu.
buractwo i tyle.

powiem szczerze ze nie znosze tych dresów w BMW bo to dla mnie banda *****ów w wiekszosci ale z drugiej strony staram sie zrozumiec-kazdy ma jakies marzenia i jakies gusta.
a o gustach sie nie dyskutuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pon, 28 Lut 2005 15:55:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mrgreen napisał:
w POlsce nie bedziesz tak kojarzony bo Manta nie jest tu tak(jak mówisz) znana.jesli kupisz np Calibre to owszem ale nie Mante.Polacy nie znaja sie na samochodach i tyle.przejedz przez Br Trabantem 600 to Cie wysmieja bo nie znaja tematu.
buractwo i tyle.

zgadza się, że niewielu potrafi docenić czar mydelniczki z NRD, nie mówiąc o zastavii, ehhh. nie znają się na samochodach, bo po latach prlowskiej szarzyzny nagle mogą kupować co im się żywnie podoba i uciekają, niestety, ze skrajności w skrajność. chodzi w tym przypadku także o niegustowny, szpanerski tuning (po cholerę komuś zestaw głośników i lcd w bagażniku?)
mrgreen napisał:
powiem szczerze ze nie znosze tych dresów w BMW bo to dla mnie banda *****ów w wiekszosci ale z drugiej strony staram sie zrozumiec-kazdy ma jakies marzenia i jakies gusta.
a o gustach sie nie dyskutuje.

ale w drodze dyskusji może jeden z drugim dresem zrozumie, że w rozklekotanych beemach budzą śmiech a nie podziw Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cimonek
Gość






PostWysłany: Pon, 28 Lut 2005 16:07:58    Temat postu: i wszystko jasne... Odpowiedz z cytatem

Po przeczytaniu tych kilkunastu wypowiedzi wszystko staje się jasne.... kochani, mieszkałem kiedyś w brodnicy, przykro się do tego przyznawac ale Brodnica to miasto wielkich, prostych ludzi... dla których bmw "duzo miejsca z tyłu" to całe życie, w dzien pracują w piekarniach, nocami rozważą się samochodami kolegów i robią zamieszanie, to jest właśnie brodnica
Powrót do góry
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Pon, 28 Lut 2005 16:16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

troche generalizujesz Cimonek ale nie mogę nie przynać Ci racji Rolling Eyes

Satan- no to jest nas dwóch,tylko co teraz ?? robimy losowanie ktory z nas bedzie szedł do dresów z kagankiem oświaty i nauczał co jest ok a co be ? Mr. Green
aha-to że my sie smiejemy nei znaczy ze smieje sie wiekszosc.jesli wezmiesz pod uwage to co powiedzial Cimonek to moze okazac sie ze to z nas i naszych gustów mozna sobie robic niezly ubaw Rolling Eyes

ale to mnie nie obchodzi.społeczenstwo sie rozwija ,krasnale i sztuczne zwierzeta w ogrodach nie budza juz takiego entuzjazmu jak kiedys.jest nadzieja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
automaniak
Gość






PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 01:03:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi sie bety szczerze mowiac nie podobaja. Ale najbardziej podoba mi sie ten Mercedes S klasa CBR 55.. Nie pamietam dalej. Z tego co zauwazylem jest bogato wyposazony chyba najbardziej jak na jakis brodnicki samochod i zarazem jest elegancki i wielki.
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 13:35:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do mesiów raczej nikt nic nie ma, bo raczej przeciętnego dresa nie stać na SL czy chociaż zabytkową "beczkę"...
zgadzam się, że mimo upływu lat, to nadal godne samochody
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
automaniak
Gość






PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 14:11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No fakt..ale wiesz MB tez nie sa tanie... ten egzemplarz ktory jedzdzi po Brodnicy w/g cennika Mercedesa kosztuje około 600tys zl:0 jak nie wiecej.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 21:05:15    Temat postu: BMW Odpowiedz z cytatem

beemkowcy - czytając te Wasze wypowiedzi to sie płakać chce - w główce to y poukładane nie macie. Ma racje firma BMW, że chce zmienić troszke image firmy, żeby takie głąby jak Wy ine niszczryły reputacji tych samochodów.
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 21:58:35    Temat postu: Re: BMW Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
beemkowcy - czytając te Wasze wypowiedzi to sie płakać chce - w główce to y poukładane nie macie. Ma racje firma BMW, że chce zmienić troszke image firmy, żeby takie głąby jak Wy ine niszczryły reputacji tych samochodów.

Najbardziej spodobało mi się to określenie "głąby". Masz rację, te bezkarkowe stwory z beemek to prawdziwe głąby. Może któryś napisałby coś na forum (jeśli posiada taką umiejętność), byłoby weselej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Sro, 02 Mar 2005 00:58:07    Temat postu: Re: BMW Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Ma racje firma BMW, że chce zmienić troszke image firmy, żeby takie głąby jak Wy ine niszczryły reputacji tych samochodów.


a czy ktoś tu mówi że BMW to złe samochody ?? ja przynajmiej nie widze takiej wypowiedzi ... Rolling Eyes
to wy (domyslam się) użytkownicy robicie taką opinie o marce Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 02 Mar 2005 21:54:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ mrgreen, BMW to dobra marka, tylko "karczki" mi w autach tej marki nie pasują.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Nie, 01 Maj 2005 12:20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zrobiło się cieplej i temat powrócił ze zdwojoną siłą Evil or Very Mad stoją takie łby na rynku, stadami, z muzą rozwaloną (oczywiście umca-umca). i tylko nie wiadomo po co tak stoją... całymi dniami.
tylko patrzeć jak wyjedzie z garaży złom sprowadzony zimą z reichu (mówię o tych powypadkowych, po "okazyjnych" cenach, w których trzeba całe ćwiartki wymieniać) i zaczną karki szpanować nie tylko w beemach. i żaden jakoś tu nie może trafić (ostatni ich kontakt z techniką to kalkulator w podstawówce Laughing )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dex
Gość






PostWysłany: Nie, 01 Maj 2005 13:10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BMW hmmm... ta marka jest podziwiana ale jesli jedzie nowa 7 czy 5 to troszkę pocieszy oko, ale jestem fanem MUSTANGÓW-to jest dla mnie najfajniejsze oblicze samochodu...jak widze tych pustaków jezdzących na zimnego po rynku cały dzień i słuchając muzy <prawie drzwi im odpadają> umcyk umcyk to ze smiechu nie mogę wytrzymać. Apel dla posiadaczy trójek, naprawdę nie macie czym szpanować!!! jak bym miał taką 3 to bym sie z deczka wstydził tym jezdzic...takie moje zdanie...
Powrót do góry
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Nie, 01 Maj 2005 13:15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dex_ie mylisz się ! słyszałeś kiedyś o old timer_ach (moge sięmylić ale jakoś tak) za wiele ich nie ma to są mało spotykane samochody które bardzo cieszą się popularnościa wśród starszych niemców którzy pamiętają te samochody więc chyba się mylisz kolego Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sob, 21 Maj 2005 11:00:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dex napisał:
BMW hmmm... ta marka jest podziwiana ale jesli jedzie nowa 7 czy 5 to troszkę pocieszy oko, ale jestem fanem MUSTANGÓW-to jest dla mnie najfajniejsze oblicze samochodu...jak widze tych pustaków jezdzących na zimnego po rynku cały dzień i słuchając muzy <prawie drzwi im odpadają> umcyk umcyk to ze smiechu nie mogę wytrzymać. Apel dla posiadaczy trójek, naprawdę nie macie czym szpanować!!! jak bym miał taką 3 to bym sie z deczka wstydził tym jezdzic...takie moje zdanie...


no mustang fajna rzecz Very Happy jego europejska wersja to ford capri. auto z klimatem bmw (niektórzy się pewnie obrażą) to lekka wiocha, właśnie przez
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.026697 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski