STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
BMW na brodnickich ulicach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monia
Gość






PostWysłany: Pią, 21 Sty 2005 12:53:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ty to bamber jestes naprawde! nie chciał bys spotkac mojego chłopaka. on by ci pokazał! takze lepiej uwazaj na to co piszesz! i do kogo! Exclamation i ty wczesniejszy blacharzu tez! jak moj chlopak sie dowie to wam wpieprzy!
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Pią, 21 Sty 2005 16:21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monia... "blacharz" wyciągnął tylko wniosek z postów które Ty sama napisałaś... szczerze powiedziawszy wcale nie dziwie mu sie - ja wyrobiłem sobie o Tobie takie samo zdanie Rolling Eyes .

na dodatek moniś napisał:
[...]uwazaj na to co piszesz! i do kogo! [...]jak moj chlopak sie dowie to wam wpieprzy!



Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mada
Gość






PostWysłany: Pią, 21 Sty 2005 18:30:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie widzicie ze to tylko prowokacja z jej strony? Bo jeśli to nie prowokacja to jest pusta aż żal. Laughing
Powrót do góry
moniś
Gość






PostWysłany: Pią, 21 Sty 2005 21:49:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co za glupi ludzie na tym forum! wiecej tu nie wejde na ta strone! Mad
Powrót do góry
B52
Gość






PostWysłany: Sob, 22 Sty 2005 00:58:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwzaj mada, bo jej chlopak cie siegnie (o ile najpierw nauczy sie klikac myszka... komputerowa, mega Laughing )
Powrót do góry
Viget
Gość






PostWysłany: Wto, 25 Sty 2005 12:27:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tatuś i mamusia kupili synkowi beemke a temu czacha dymi....!!!!!!Przecież to ****** !!!!!!!! Syrenke im kupić !!!!! Może krzywdy nikomu nie zrobią Rolling Eyes
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 26 Sty 2005 01:14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obrażony moniś napisał:
co za glupi ludzie na tym forum! wiecej tu nie wejde na ta strone!

no tak, Moniś zabrała zabawki i poszła do domu Smile
Żegnaj Moniś... pomachaj nam jak będziesz robić rundki wokół Rynku "beemką" swojego chłopaka Rolling Eyes Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
B52
Gość






PostWysłany: Sro, 26 Sty 2005 07:06:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Viget, połowa biedy jeśli to nowa beemka, a nie jakaś rozkraczona...
lepiej im hulajnogi sprzedawac Rolling Eyes
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro, 26 Sty 2005 14:08:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie drażnijta Kucika bo nie ręczę za siebie.na prawdę nie macie o czym rozmawiać? ja mam BMW i przy okazji też mam w d***e całą waszą kłótnię. traktuje mój samochód jako przyrząd do transportu a nie jako boga czy coś w tym rodzaju. I wy zacznijcie też porządnie myśleć.
Powrót do góry
rocksteady




Dołączył: 26 Sty 2005
Posty: 8

PostWysłany: Sro, 26 Sty 2005 20:51:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robert, spokojnie. ty jesteś ewenementem, ale znakomita większośc użytkowników bmw to dresy i tępaki, którzy hołubią swoje auta, łapią na nie tępe laski... stąd to uogólnienie Wink nie denerwuj się, bo ci tak zostanie Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
baba
Gość






PostWysłany: Sro, 26 Sty 2005 22:41:11    Temat postu: bmw Odpowiedz z cytatem

obrażcie starsze osoby, które jeżdżą bejcami poczytajcie trochę fachowej literatury to dowiecie się dlaczego kupuje się bmy. Shocked a tak nawiązując do dresiarzy to przez tych "tempych gleni" to tylko ciągle nas normalnych użytkowników szos kontroluje policja
Powrót do góry
rocksteady




Dołączył: 26 Sty 2005
Posty: 8

PostWysłany: Pią, 28 Sty 2005 10:24:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TĘPE glenie rzucają się w oczy na ulicach, dlatego wyrabiają złą opinię normalnym użytkownikom bmw (na pewno jest kilku). jednak spokojnie, ostatnio widziałem opla mantę... może dresy się przesiadają (w niemczech opel manta to odpowiednik bmw w polsce - ten sam profil użytkowników Wink )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Sob, 26 Lut 2005 23:36:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opel Manta w D to juz nie jest tani popis dla gówniarzy
nie porównuj tego.Tak jak garbusyw POlsce juz nie sa kojarzone na szczescie z dresami tylko z ludzmi ktorzy bawia sie w odswierzanie motoryzacji.Manta jest juz odswierzona motoryzacja.
Trabanty powoli staja si eczyms takim a pewni za 10-15 lat tak bedzie sie mowic o maluchach.naturalna kolej rzeczy.
te BMW ktore taeraz denerwuja na ulicach-mnie bardzo np. za kilkanascie lat stana sie historia motoryzacji i wtedy beda cool.teraz sa synonimem dresu i złotego łańcucha...


Ostatnio zmieniony przez :mrgreen: dnia Nie, 20 Lis 2005 16:18:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 27 Lut 2005 13:10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monia napisał:
ty to bamber jestes naprawde! nie chciał bys spotkac mojego chłopaka. on by ci pokazał! takze lepiej uwazaj na to co piszesz! i do kogo! Exclamation i ty wczesniejszy blacharzu tez! jak moj chlopak sie dowie to wam wpieprzy!

Haha ale jaja, szkoda, że wcześniej tego nie czytałem. Co to za id....to pisała??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Nie, 27 Lut 2005 13:37:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mr. Green napisał:
Opel Manta w D to juz nie jest tani popis dla gówniarzy tylko raczej "a kind o life style"
nie porównuj tego.Tak jak garbusyw POlsce juz nie sa kojarzone na szczescie z dresami tylko z ludzmi ktorzy bawia sie w odswierzanie motoryzacji.Manta jest juz odswierzona motoryzacja.
Trabanty powoli staja si eczyms takim a pewni za 10-15 lat tak bedzie sie mowic o maluchach.naturalna kolej rzeczy.
te BMW ktore taeraz denerwuja na ulicach-mnie bardzo np. za kilkanascie lat stana sie historia motoryzacji i wtedy beda cool.teraz sa synonimem rdesu i złotego łańcucha...


nie wszystkie samochody przechodzą do historii jako klasyki. rzeczywiście garbus jest takim klasykiem, ale w Reichu opel manta jest dokładnie tym samym co u nas BMW. Margines jaki stanowią kolekcjonerzy którzy dbają, żeby auta były w stanie podobnym do fabrycznego, ginie w rzeszy różnego rodzaju deutsche-dresów komicznie zmieniających ten samochód. i tak jak w polsce na wizerunku bmw kojarzonym z dresami tracą pozostali użytkownicy tych aut, tak w Reichu tracą kolekcjonerzy.

w sumie opel manta podoba mi się, ale nie kupię tego auta, żeby nie być kojarzonym z pasami i bejsbolem, co w moim zawodzie negatywnie by się odbiło na pracy Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021735 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski