STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
SP nr1
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zaintere$owany
Gość






PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 13:17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"babciu", proszę o kontakt: pawel_szef@wp.pl pomogę problem rozwiązać, zapewniona dyskrecja!
może inne osoby mają w tej sprawie coś do powiedzenia?
poświadczyć za mnie może admin forum (proszę sprawdzić).
Powrót do góry
tez zainteresowany
Gość






PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 13:22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje dzieci chodzą do jedynki-to super szkoła!!!!! wspaniali nauczyciele i dużo się dzieje, wysoki poziom nauczania. moje dzieci czuja sie tam bezpiecznie! Polecam ja każdemu!!!!!
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 13:43:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

matio napisał:
[...]tu jest jak w SEJMIE!!!!!!! Laughing Exclamation

prosze nas nie obrażać Exclamation
Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
uczen
Gość






PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 15:13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodze do tej szkoly i uwielbiam w-f. lekcje sa swietne. pan Arek zawsze po nas przychodzi i nas odprowadza
Powrót do góry
lukasz
Gość






PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 15:20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pochlastałbym się, gdybym mial taka babcie!!!!!!!
wstyd! Embarassed moja jest kochana, dobra i pracowita, a nie siedzi w internecie.
Powrót do góry
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 15:21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kilka propaGANDOWYCH wypowiedzi Laughing ale szczerze mówiąc może i faktycznie racja takie są realia szkół a nieszczęście się może wszedzie stac zresztą jeśłi to nie rusza rodziców to wasz postronnych ludzi rusza ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 17:12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

januszu, w pobliżu sp nr 1 przebiega bardzo ruchliwa trasa krajowa... to ważne, żeby dzieciaki ktoś pilnował.
pewien rodzic żalił mi się raz, że na przerwie musiał interweniować i rozdzielać bijące się dzieci, bo stojące na dyżurze nauczycielki oczywiście nic nie widziały...
poza tym w ostatnich postach do tematu dopadli się chyba nauczyciele z sp1 Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 17:38:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

możliwe bo teksty wyjątkowo propaGANDOWE Very Happy na marginesie mówiąc ... wiem gdzie jest ta szkoła i wiem jaki jest ruch koło niej blosko mleczarni kasyna ta szkoła jest wiem wiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodzic
Gość






PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 19:27:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem zadowolona, że moje dzieci chodzą do tej szkoly!!! Nie mam zastrzezeń!
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 21:19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

matio napisał:
Jestem w szoku!!!!!!!!!!! Shocked Co się wszyscy uparli na tę szkolę??? Czy nie ma już w Brodnicy innych? Uważam, że problem-jeśli istnieje powinno sie zgłosić do szkoły-osobiście. No tak, najlepiej jest plotkować i to anonimowo!!!! Ludzie wstydźcie się! Ja chodzilem do tej szkoly i moje dzieci tu chodzą. Staralem się o to, bo mój rejon szkolny jest inny. Opanujcie sie -spojrzyjcie w lustro i zastanówcie sie nad wychowaniem swoich dzieci. A jezeli macie problem-idzcie wspolnie do jedynki i porozmawiajcie na ten temat-takie gadanie nic nie daje. Może trzeba cos zrobic w tej sprawie i pomoc, a nie plotkować i robic ludziom bagno! Troche po ludzku i po chrześcijańsku.

Przecież to forum jest tylko do wymiany poglądów, a nie do podejmowania wiążących decyzji. Nikt przecież nikomu nie robi bagna, chyba że jakiś poczuwający się do winy nauczyciej czuje, że ktoś dobiera mu się do d***. Wówczas to "plotkowe" forum poniekąd przyczyni sie do zrobienia porządku z wuefistami z tej szkoły. I przy okazji Babcia osiągnie swój cel.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
matio




Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 3

PostWysłany: Sro, 02 Mar 2005 12:32:41    Temat postu: wnioski Odpowiedz z cytatem

czegos tu nie rozumiem. teraz mowicie, ze to tylko plotki i nie chcecie nikomu narobic bagna a przy okazji babcia osiągnie cel?-a moze babcia szuka zemsty? cel trzeba wywazyć. przedtem nawolywaliscie do dzialania by komus dokopac. przeciez to jest sprzeczne-o co chodzi? nie macie nic innego do roboty? zycie jest teraz tak trudne i wiele ludzi ma stale-pod gorkę. zdrowie jest najwazniejsze. nie znacie tego-nie czyn drugiemu, co tobie niemile. a to takie proste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Sro, 02 Mar 2005 16:16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolejny moralizator, gdyby nie było czegoś na rzeczy, to ludzie by nie pisali Confused mega lol
Powrót do góry
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Sro, 02 Mar 2005 17:11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyżby kolejny nauczyciej ?? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 02 Mar 2005 18:24:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

religii w dodatku Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 02 Mar 2005 19:10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...albo etyki. Matio chyba nie rozumie, że to forum jest jedynie do wymiany poglądów (czytaj: plotkowania). Ja mam coś do roboty: czasem wieczorkiem wejdę sobie na forum i poplotkuję na różne temety, np. o tym, jak wuefiści SP 1 kładą sobie laskę na swoje obowiązki i na szczęście nie mam pod górkę. A nawoływać sobie możemy, bo pewnie i tak nic z tego nie wyjdzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.022131 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski