STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
SP nr1
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bartek
Gość






PostWysłany: Pią, 25 Lut 2005 19:45:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodze do tej szkoly i wszystko jest OK! Smile
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 25 Lut 2005 19:56:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narażenie człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu przez osobę, na której ciąży obowiązek opieki nad osoba narażoną na niebezpieczeństwo, czyli np. nauczyciela. Ale o tym będzie mowa (z reguły), jeśli coś się stanie jakiemuś uczniowi, np. potrąci go samochód.
Z tego artykułu oskarżony jest np. nauczyciel, który oprowadzał dzieci po górach, gdy spadła na nie lawina i kilkoro z nich zginęło. A obecnie tacy nauczyciele ponieść mogą jedynie odpowiedzialność dyscyplinarną za brak nadzoru.
Można też rozważać (teoretycznie) pociągnięcie dyrekcji szkoły za niedopełnienie obowiązków, jęzeli zna ten problem ( art. 231 kk). Najlepiej zasygnalizować problem Kuratorium Oświaty, od razu w szkole będzie kontrola i dyrekcja dostanie po d...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pią, 25 Lut 2005 20:26:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to tzeba było tak od razu bo tak to ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Pią, 25 Lut 2005 22:30:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bartku, co masz na myśli mówiąc że wszystko jest OK?Czy to wszystko jest kłamstwem?Nie Ty jeden chodzisz do tej szkoły. Na pewno w szkole jest OK,ale czy twierdzisz że nauczyciele w-fu opiekują się wami/uczniami kl. IV-VI/ w drodze na w-fy na halę i gdy wracacie po w-fie do szkoły?Jestem bardzo ciekawy co odpowiesz.
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 25 Lut 2005 23:10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie kiedyś też chodziłem do tej szkoły i w drodze na halę na w-f nauczyciel z nami nie szedł. Ale to nie było daleko, chodziliśmy furtką przy hali i w zasadzie kontaktu z ulicą nie było.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
babcia




Dołączył: 13 Sty 2005
Posty: 8
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 26 Lut 2005 16:19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że chwilowo powinniśmy zakończyć dyskusję na ten temat.Poczekajmy na efekty pracy Klona. On na pewno będzie wiedział jak załatwić tą sprawę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Sob, 26 Lut 2005 18:25:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no w końcu ktoś musi coś z tym zrobić ... (albo powinien)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 26 Lut 2005 21:31:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klon, działaj (jeśli masz takie możliwości)!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
młody
Gość






PostWysłany: Pon, 28 Lut 2005 16:36:03    Temat postu: Sp1 Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!! ja uwazam ze jest to poważny temat ale nie należy robic z tego zaraz afery na całe miasto!! Bezpieczenstwo dzieci jest wazne ale jak ja chodziłem do tej szkoły to mnie tez zaden n-le nie odprowadzał na lekcje w-fu ani po niej do szkoły!! natomias same usytuowanie wejscia na hale i droga ze szkoły na nia jest niebezpieczna!! to fakt!! kto jednak zapewni ze nic sie nie stanie gdy dziecko ze szkoły bedzie wracało do domu lub np.bedzie szło na podwórko!! tam tez sie moze cos stac!! a co do n-li wfu to sam dzis widziałem ze sa obecni i odprowadzali dzieciaki do szkoły po zajeciach !! wiec jest juz chyba wporzadku!! mysle równiez ze same dzieciaki musza w domach byc uswiadamiane a w szkole poinformowane ze przebywajac same poza terenem szkoły łamią regulamin szkoły!! bo o ile pamietam jest tam wyraznie napisane ze podczas zajec nie wolno samemu wychodzic poza teren szkoły!! Sadze wiec ze bedzie to wszystko jakos poukładane a ta "Babcia " która sie wypowiada na ten temat niech stoi pod hala i obserwuje!! to napewno zobaczy n-eli wfu jak wypełniaja swoje obowiazki!! nara
Powrót do góry
K-a
Gość






PostWysłany: Pon, 28 Lut 2005 17:28:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś widziałeś?No to super Exclamation Pewnie Klon działa, albo dyrekcja się obudziła. "Babcia" czuwaj Exclamation Exclamation
Powrót do góry
matio




Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 3

PostWysłany: Pon, 28 Lut 2005 20:01:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem w szoku!!!!!!!!!!! Shocked Co się wszyscy uparli na tę szkolę??? Czy nie ma już w Brodnicy innych? Uważam, że problem-jeśli istnieje powinno sie zgłosić do szkoły-osobiście. No tak, najlepiej jest plotkować i to anonimowo!!!! Ludzie wstydźcie się! Ja chodzilem do tej szkoly i moje dzieci tu chodzą. Staralem się o to, bo mój rejon szkolny jest inny. Opanujcie sie -spojrzyjcie w lustro i zastanówcie sie nad wychowaniem swoich dzieci. A jezeli macie problem-idzcie wspolnie do jedynki i porozmawiajcie na ten temat-takie gadanie nic nie daje. Może trzeba cos zrobic w tej sprawie i pomoc, a nie plotkować i robic ludziom bagno! Troche po ludzku i po chrześcijańsku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
młody
Gość






PostWysłany: Pon, 28 Lut 2005 20:54:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

matio!! to comówisz jest super!! tak właśnie trzeba!! jak ktoś ma problem niech sie zgłosi tam gdzie go rozwiaze a nie za plecami ludziom syf robi!! moje gratulacje za szczerość!! nara
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 08:59:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

matio napisał:
Jestem w szoku!!!!!!!!!!! Shocked Co się wszyscy uparli na tę szkolę??? Czy nie ma już w Brodnicy innych? [...]

aha.. czyli jak rozumiem tej szkole bruździć nie przystoi... ale inne to już można Confused też jestem w szoku czytając takie bzdury

matio napisał:
[...]zastanówcie sie nad wychowaniem swoich dzieci[...]

a że sie tak dopytam.. co ma piernik do wiatraka...

matio napisał:
[...]A jezeli macie problem-idzcie wspolnie do jedynki i porozmawiajcie na ten temat-takie gadanie nic nie daje[...]

no to się jeszcze okaże

matio napisał:
[...]Może trzeba cos zrobic w tej sprawie i pomoc, a nie plotkować i robic ludziom bagno! Troche po ludzku i po chrześcijańsku.

no to troche po ludzku i chrześcijańsku okaż tę pomoc przeprowadzając przez ulice (charytatywnie oczywiście) dzieci idące na lekcje w-f

Niech moc będzie z Tobą Twisted Evil


Ostatnio zmieniony przez krotom dnia Wto, 01 Mar 2005 11:18:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
babcia




Dołączył: 13 Sty 2005
Posty: 8
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 10:33:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie będę komentowała wypowiedzi "matio"/też anonima/,bo zrobił to przede mną 'krotom'.Skoro "matio" wie już o problemie i wie jak załatwia się takie sprawy, to jako OJCIEC zadba odpowiednio o BEZPIECZEŃSTWO swoich dzieci i chyba innych też/bo wszystkie dzieci są nasze!/.
Jeżeli faktycznie dzieci już chodzą pod opieką n-li/na pewno to sprawdzę/, to należy się z tego cieszyć. Myślę, że ten temat powinien już zniknąć z forum i mam nadzieję, ze już nigdy takiej potrzeby nie będzie, aby wracać do tej sprawy/na pewno dyrekcja o to zadba/.
Dziękuję wszystkim za dyskusję na ten temat/chociaż nie zawsze miłą dla mnie/.
Klonie-dzięki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
matio




Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 3

PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 13:12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do babci!!! ciekawe, czy wnuki babci (kl.IV-VI) chodza same do i ze szkoły? I jak popołudniami poruszają sie po ulicach miasta? Czy za rączkę?-bez przesady!!!!! Uparliście się i chcecie komuś narobic nieprzyjemności. Często jest i tak, że dzieci w domu czuja się niebezpiecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Albo na podwórku, czy w mieście?!
Ja-anonim? A kto zaczął - anonimy? Jak dotrzeć do babci?
Ja juz konczę ten temat, bo to do niczego niedoprowadzi-tu jest jak w SEJMIE!!!!!!! Laughing Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021286 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski