STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
SP nr1
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
babcia




Dołączył: 13 Sty 2005
Posty: 8
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 13 Sty 2005 18:42:38    Temat postu: SP nr1 Odpowiedz z cytatem

Często bywam w okolicach Szkoły Podstawowej nr 1. Zauważyłam, że dzieciaki chodzą na lekcje WF'u na halę bez opieki nauczyciela. Z hali też wracają same. Czy to jest dopuszczalne? W ogóle co sądzicie o pracy tej szkoły?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janko
Gość






PostWysłany: Czw, 13 Sty 2005 22:01:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja wnuczka chodzi do tej szkoły więc sądząc po jej wynikach i jej stosunku do szkoły jest OK. Jedyne co trzebaby jak najszybciej zrobić to zmusić władze Brodnicy do wykonania obwodnicy aby ograniczyć ruch samochodów na 3 Maja do ruchu lokalnego.
Powrót do góry
pcmajster




Dołączył: 19 Lut 2004
Posty: 14
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 14 Sty 2005 16:12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He, he. Kiedyś tez chodziłem do tej szkoły... Nie było źle, ale faktycznie na tą halę na W-Fy ktoś powinien chodzić z uczniami. Jak jeszcze tam chodziłem to uczył Fogel, a teraz chyba jest tam nowy nauczyciel... Nie było aż tak źle, ale i tak tam wszystko było i pewnie do dziś jest porąbane! Nie wiadomo gdzie, co, jak, i kiedy... Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
babcia




Dołączył: 13 Sty 2005
Posty: 8
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 17 Sty 2005 14:47:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisząc " co sądzicie o pracy tej szkoły? " nie chodziło mi o ocenę całokształtu pracy tej szkoły ani żadnej innej , bo nie mam w tym żadnego interesu i taką pracę na pewno oceni ktoś kompetentny a nie ja .Oceny wystawiane przez uczniów też bywają różne i nie zawsze są obiektywne. Mnie tylko i wyłącznie chodzi o bezpieczeństwo dzieci chodzących na WF-y bez opieki nauczycieli. Myślę, że w planie pracy szkoły jest cos takiego jak troska o bezpieczeństwo uczniów . Ktoś nie wywiązuje się z tego obowiązku, a to rzutuje na pracę szkoły.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
k
Gość






PostWysłany: Pon, 17 Sty 2005 21:43:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ukończyłem tą szkołę ładne parę lat temu Very Happy Za moich czasów uczniowie też chodzili sami na lekcje W-Fu bez opieki nauczyciela (choć było to surowo zabronione). Wydaje mi się wiec, że i teraz uczniowie łąmią ten przepis, a nauczyciele, jak również i dyrekcja niewiele mogą w tym względzie zrobić.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto, 18 Sty 2005 10:50:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiscie, bo zanim nauczyciel sie ruszy to pewnie zleci z 15 minut lekcji, a dzieciakom zalezy, zeby jak najdluzej miec w-f... ale belfer kladzie na to lache, bo to tylko jego kolejna lekcja
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto, 18 Sty 2005 15:57:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nauczycielowi mało wiele chce się robić Laughing
Powrót do góry
babcia Z
Gość






PostWysłany: Czw, 20 Sty 2005 17:16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też kiedyś chodziłam do tej szkoły i też różnie bywało, ale ogólnie było BEZPIECZNIEJ Exclamation . A tak w ogóle to nic nie usprawiedliwia faktu, że dzieci chodzą bez opieki na lekcje wf-u i wracają do szkoły też bez opieki /a do szkoły to już chyba nikt się nie spieszy /.Nauczycielom może się i nie chce chodzić, ale to ich OBOWIĄZEK Exclamation . A co na to dyrekcja Question
Powrót do góry
J***
Gość






PostWysłany: Czw, 20 Sty 2005 19:29:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam świadkiem jak dzieci zostały zostawione po uroczystości jąką Szkoła SP1 miała na Hali Sportowej, jedno dziecko ( starsze) złośliwie przytrzasnęło palce !! drzwiami. I niestety nauczyli nie było, dobrze, ze jest tam jakieś biuro i kobiety tam pracujące opatrzyły małemu ranną dłoń, później nie wiem co się stało z tym dzieckiem.
BRAWO DLA NAUCZYCIELI A PRZEDE WSZYSTKIM DLA 2 PAŃ DYREKTOR!!!!!
Powrót do góry
K-a
Gość






PostWysłany: Wto, 25 Sty 2005 14:20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwię się beztrosce dyrekcji, nauczycieli i rodziców. Wszystko jest dobrze - jak jest dobrze, ale... . Widać, że nauczycielom nie chce się chodzić z dzieciakami na halę i z hali, dyrekcja udaje , że nic na ten temat nie wie, ale rodzice to chyba wiedzą, że ich dzieci chodzą na w-fy bez opieki. I nie reagują na to Question Exclamation .
Powrót do góry
gość
Gość






PostWysłany: Sro, 16 Lut 2005 12:33:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam dzisiaj okazję popatrzeć na dzieciaki idące na wf ze szkoły do przedszkola /bo tam też czasami odbywają się lekcje wf-u/ i wracające z przedszkola do szkoły.Niestety,nie szedł z nimi żaden nauczyciel Exclamation Exclamation Podobno swój "kantorek" mają nauczyciele wf-u właśnie w budynku po byłym przedszkolu, to chyba wyjaśnia sprawę, dlaczego nie chce im się chodzić do szkoły po dzieciaki i nie chce im się odprowadzać dzieci do szkoły.A co na to dyrekcja Question Gdzie tu troska o bezpieczeństwo dzieci Question
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pon, 21 Lut 2005 13:53:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcąc zabrać głos na forum zadzwoniłam do szkoły z zapytaniem, dlaczego dzieci chodzą bez opieki nauczyciela na lekcje w-fu na halę sportową i do byłego przedszkola. Pani dyrektor powiedziała, że dzieci zawsze chodzą z nauczycielem. Ja stwierdziłam, że tak nie jest, ale p. dyr. uparcie twierdzi, że dzieci mają zapewnioną opiekę. Zapytajcie swoje dzieci, rodzeństwo, wnuki i dowiedzcie się sami jaka jest prawda.
Powrót do góry
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pon, 21 Lut 2005 17:02:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to faktycznie moim zdaniem coś z tym wypadało by zrobić ze względu na to że to są dzieci Confused tyle się słyszy o różnych ludziach coś z tym wypadało by zrobić Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
babcia




Dołączył: 13 Sty 2005
Posty: 8
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 22 Lut 2005 10:51:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam dzisiaj koło hali sportowej. Dzieci wracały z WF-u bez opieki n-la i szły ze szkoły na halę też bez n-la Exclamation Spora grupa uczniów czekała przed halą na przyjście n-la. Nauczyciele przychodzą na lekcje ... z byłego przedszkola Exclamation Pani DYREKTOR, naprawdę Pani nie wie, że Pani pracownicy nie wypełniają swoich podstawowych obowiązków? Chyba jednym z obowiązków szkoły jest zapewnienie dzieciom BEZPIECZEŃSTWA.Dziękujcie Bogu, że nie było żadnego wypadku w czasie wędrówek dzieci na WF-y.Jestem przekonana, że w razie nieszczęścia/odpukać .../ rodzice dzieci nie będą łaskawi ani dla n-li , ani dla dyrekcji szkoły. Rodzice, ŻĄDAJCIE od dyrekcji szkoły zmuszenia n-li WF-u do opieki nad dziećmi Exclamation /ja nie mam dzieci w tej szkole/.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
babcia




Dołączył: 13 Sty 2005
Posty: 8
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 24 Lut 2005 09:56:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś się ruszyło? Czyżby telefon do dyrekcji zadziałał?Dzieci wracały do szkoły pod opieką n-la Exclamation Zobaczymy jak długo i czy wszyscy n-le WF-u będą wypełniać obowiązek opieki nad dziećmi w czasie ich pobytu w szkole.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020132 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski