STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
DO BANI Z WOŚP !!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Finały WOŚP
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 11 Sty 2008 10:50:47    Temat postu: Re: DO BANI Z WOŚP !!! Odpowiedz z cytatem

Kowal-ski napisał:
tylko TV Trwam pokazała co się dzieje i wygrała proces z Owsiakiem !

oj, chyba byo odwrotnie, fundacja wygrala, a TV Trwam jak nie chce przeprosić tak nie chce tylko odwoluje sie na potege
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Pią, 11 Sty 2008 11:07:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

degrengolada napisał:
*Czasami wolałaybm aby zniesiono wolność wypowiedzi :/

nie, prosze!! nudno by bylo Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pią, 11 Sty 2008 17:46:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nikt jednak nie zaprzeczy z uczestników że tak nie jest ! sam widziałem film i słyszałem opowieści różnych ludzi i każdy to samo mówił
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ania_Ry




Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 252
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 11 Sty 2008 22:46:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj Janusz, wiedziałam, że sie udzielisz:))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kowal-ski




Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 107
Skąd: California

PostWysłany: Sob, 12 Sty 2008 10:59:57    Temat postu: DOBRO CZYŃ CAŁY ROK ! Odpowiedz z cytatem

Nie posądzam was zwolennicy Owsiaka o złą wole ale o naiwność.

Ale skoro tacy z was dobroczyńcy to czy byliście tacy dobroczynni przez cały rok ,czy tylko w jeden dzień w roku ?.

To tak jakby głodnemu dać jeść raz w tygodniu,a potem mieć go gdzieś.

Były różne akcje charytatywne w mieście i jakoś tam nie widziałem takich dobroczyńców jak iwan i spółka,czyli co tamte zbórki żywności i inne nie zasługują na datki ,a ta Owsiakowa tak ?.

Ktoś pisze ,że datki sa dobrowolne ,może i tak ale częściowo.A presja medialna ten szum i propaganda aby dać chociaż grosz i że każdy musi dać .I nachalny sposób zbierania pieniędzy podtykanie ludziom pod nos puszek ,przez młodzież,która zamiast iść do kościoła zbiera pieniądze.

Kościół powinien w tej sprawie interweniować gdyż w ten sposób uniemożliwia się młodziezy uczestnictwo we mszy św.

Czy to nie jest zmuszanie ludzi ?

Czy czujecie satysfakcje ,że oddział dziecięcy np we Wrocławiu dzięki naszej kasie dostanie dobry sprzęt ,a w tym czasie nasze dzieci nie będa miały szansy na leczenie tym sprzętem ? .

Czy matka mając głodne własne dziecko odda pokarm innym ,czy najpierw nakarmi własne, a z tego co zostanie podzieli się z innymi ,dlaczego więc promuje się postawe nie dbania o lokalne potrzeby ?.

Przy zbieraniu mówcie ludziom prawde na co idą te pieniądze -na impreze w Kostrzyniu i ,że brodnicki szpital i tak nic nie dostanie,mówcie to ,dlaczego tego się nie mówi ?.

Stwierdzacie abym zamilkł bo kiedyś odmówią mi pomocy medycznej na sprzecie od wośp to jest wasz poziom dysusji jak masz inne zdanie od nas to jesteś zły i najlepiej aby coś złego ci się stało.Ot dobroczyńcy .

Pisałem przecież co to wogóle za sprzęt dostała Brodnica od wosp ,stare urządzenia dla oddzi.dziecięcego.

Dobro czyń cały rok,a nie budzisz się jak niedzwiedź ze snu na jeden dzień ,aby zaistnieć i pokazać dobroczynność ,a potem masz to wszystko gdzieś.

Pytałem się czy ktoś zna osobiście Owsiaka i może namówić go aby wreszcie Brodnica coś skorzystala z tej całej imprezy.

Ale czy wy potraficie z nim rozmawiać ? ,czy ktoś z Brodnicy ma jakiś osobisty kontakt w Owsiakiem ?.Wątpie wy tylko potraficie latać z puszką i organizować jakieś dziwne sztaby sztaby i opowiadać bajki dla prasy,a już pogadać z Jurkiem po męsku to już nikt nie potrafi.

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maly




Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 13

PostWysłany: Sob, 12 Sty 2008 12:50:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kowal-ski! Jak jesteś z Californi to lepiej tam zostań na wieki.
Acha.I znajdz sobie pracę.Dobrze Ci to zrobi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ędward Ącki




Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 1

PostWysłany: Sob, 12 Sty 2008 13:06:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

winnetu napisał:
Sytuacja sprzed kilku miesięcy. W Mileszewach miał miejsce wypadek ambulansu medycznego. Samochód poszedł do kasacji. Brodnicy potrzebny był nowy samochód. Miał on zostać zakupiony wspólnym wysiłkiem samorządów na terenie powiatu brodnickiego. Nie wiem jaki był finał tego zamierzenia ale wiem, że bodajże gmina Bobrowo odmówiła wsparcia. Tyle jeżeli chodzi o kwestie lokalnych inicjatyw społecznych.


...no i zakupili 2 x auta z 2007r na bazie Mercedesa(samochod prezentacyjny zakladow przygotowujacych auta specjalistyczne) oraz najnowszego VW, prawdopodobnie najlepsze auta w naszym wojewodztwie- i po co nam Owsiak, wszystko moze przeciez sie odbywac bez niego. popieram Kowal-ski pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Sob, 12 Sty 2008 13:40:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kowal-ski a Ędward Ącki to może ta sama osoba?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Sob, 12 Sty 2008 18:47:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kowalski ma 100% racji ! ciekawe ile z tego idzie na wudstok, swoją drogą to więcej pomaga Caritas oni pomagają codziennie biednym doraźną pomocą i ZERO szumu medialnego nic a tu owsiak i wszystkie media aż kipią jak mleko po przegotowaniu. Jestem bardzo ciekaw czy jeśli by zakazano mu odkładania kasy na wudstok albo by poprostu nie odkładali na to kasy to czy by z takim samym zapałem zbierał tą kase choć faktem jest że on tych pieniędzy raczej nie bierze wogóle dla siebie on jest witrarzystą więc z tego ma multum pieniążków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Schogetten




Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 32
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 12 Sty 2008 19:34:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kowal-ski.
Co do twojego zdania na temat kościoła.
Msza św. nie jest jedna w ciagu całego dnia. A wolontariusz nie stoi cały dzień z puszką na ulicy. Ma szeroki wybór zarówno kościoła do którego moze iść jak i godziny.
Orkiestra działa przez cały rok. Są osoby wspierające ją non stop. Są akcje, gdzie młodzież uczy inną młodzież pierwszej pomocy. Tylko przez jeden dzień jest to nagłaśniane.
Tak samo caritas, pomaga przez cały rok, a gdy jest akcja Typu "Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom" również masz reklamy w telewizji, plakaty.
Jakie zmuszanie ludzi?
To tylko i wyłącznie wola ludzi, czy wrzucą coś do skarbonek. A jak myslisz, w jaki sposób wolontariusz ma zbierać te pieniadze? Samo, obojętne stanie wobec ludzi, którzy nawet nie zauważają Ciebie nic nie da.
Gdyby ta kasa szła na imprezę w Kostrzyniu to skąd byłby ten sprzęt za takie sumy w szpitalach? Dziś oglądając telewizję na kazdym kroku natknęłam się na wiadomosci z podziękowaniami dla Orkiestry za to, że zakupiony sprzęt uratował ich dzieci.
A to, że sprzęt ejst tylko dla oddziału dziecięcego ejst chyba wiadome. Przecież głównym celem WOŚP jest pomoc dla dzieci.

A i jeszcze coś.
Sztab w Brodnicy nie robi tego dla siebie.
Kieruje ich bezinteresowność.
Nie robią tego dla siebie, aby zaistnieć. To jest kupa roboty, i wcale nie takie łatwe. To po prostu niesie szczęście i radość, że można komuś pomóc.
Ja sama się cieszę, że w końcu jutro, po raz pierwszy będę mogła stanąć z puszką i zbierać pieniądze dla dzieci. Zawsze mi coś przeszkadzało. A w tym roku mogę w końcu pomóc. Bezinteresownie.[/img]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Sob, 12 Sty 2008 21:29:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda ze tak chętnie i czesto młodzież nie pomaga Caritasowi tylko się go wstydzi i wyśmiewa, co do łudstok a WOŚP to faktycznie CZĘŚĆ idzie na pomoc dla dzieciaków ale popatrz kolego jakimi sumami operuje ta "fundacja" nawet jeśłi by z tego poszło te 5% (które można bylo by przeznaczyć na inne szpitale np. w Brodnicy czy innych mniejszych miastach) to jak pączki w maśle z opłatami dla zespołów a ciekawy jestem ile procent uczestników dawało pieniążki na wośp (pewnie tyle samo co i % przeznaczony) bo większość z tych ludzi nawet w wieku 50 lat nigdy nie przepracowała nawet jednego dnia Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Sob, 12 Sty 2008 21:45:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz co januszku...
nie chciałem, ale ...
w du.pie byłeś i gó.wno wiesz ...

a kowalski...
nikt nikogo i do niczego nie zmusza, a takie bicie piany na forum to jak dla mnie typowe moherowe budowanie nienawiści.

zresztą wiesz tylko ciut więcej niż januszek.

dla mnie eot.

ja dam jutro pieniądze na wośp, a świeczki caritasu też mam domu,
czyli w miarę swoich możliwości, można po prostu pomagać...

EOT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Schogetten




Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 32
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 12 Sty 2008 21:56:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli Janusz odpowiadasz mi (bo tak wnioskuje) to jestem dziewczyną Wink

Chciałabym Cię poinformowac, że oprócz tego, że raz w roku, w ten szczególny dzień chcę pomóc WOŚP, działam również w Caritasie i PCK.
Gdy mieszkałam w Bydgoszczy pomagałam również w wolontariacie. I nigdy nie byłabym w stanie wyśmiewać się z takich fundacji jak Caritas, "A Kogo?" lub jakiejkolwiek innej. Tak samo WOŚP. Każda ma inne przesłanie, inny cel, ale robi to dla kogoś. I nie rozumiem wzięcia słowa fundacja w odniesieniu do WOŚP w cudzysłowie.
A na stronie WOŚP jest napisane, że szpitale powinny wysłać "wnioski" o nowy sprzęt, którego bardzo brakuje. Będą one później rozpatrywane.

http://www.wosp.org.pl/fundacja/index.php/18/2 zapraszam na tę stronę. Może to Cię w koncu przekona o tym, że Woodstock nie jest finansowany z pieniędzy zebranych podczas zbiórek. Jest on sponsorowany. Fundacja co roku poszukuje sponsorów zarówno na całą organizację jutrzejszego Finału jak i Przystanku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kowal-ski




Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 107
Skąd: California

PostWysłany: Sob, 12 Sty 2008 22:08:52    Temat postu: J.O."spieprzaj dziadu !" Odpowiedz z cytatem

ANI GROSZA OWSIAKOWI !!!

ALBO BRODNICA DOSTANIE POŻĄDNY SPRZĘT MEDYCZNY ,ALBO

POWIEMY OWSIAKOWI " SPIEPRZAJ DZIADU".

A WY WSZYSCY ZWOLENNICY OWSIAKA BĄDŹCIE DOBROCZYNNI CAŁY

ROK !

DO BANI Z DOBROCZYNNOŚCIĄ JEDNODNIOWĄ !

NAUCZCIE SIĘ DBAĆ O LOKALNE POTRZEBY !

I ZACZNIJCIE SZANOWAĆ LUDZI,KTÓRZY Z SIĘ WAMI NIE ZGADZAJĄ !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Sob, 12 Sty 2008 22:11:33    Temat postu: Re: J.O."spieprzaj dziadu !" Odpowiedz z cytatem

Kowal-ski napisał:


POWIEMY OWSIAKOWI " SPIEPRZAJ DZIADU".



Raczej Ty powiesz, bo ja takiego zamiaru nie mam. Ps. pisz normalnie (małymi literami) - ślepy nie jestem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Finały WOŚP Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020574 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski