STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
DO BANI Z WOŚP !!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Finały WOŚP
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Czw, 10 Sty 2008 14:55:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ech... po cholere ja znim w ogole gadke zaczalem?

przepraszam za dokarmianie trolla.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 10 Sty 2008 15:28:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

winnetu napisał:
Nie wiem jaki był finał tego zamierzenia ale wiem, że bodajże gmina Bobrowo odmówiła wsparcia.

a niby taaaaki oczytany Wink
o tym tutaj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Czw, 10 Sty 2008 16:01:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tam, oj tam Razz nie wszystko zawsze zostaje na dłużej w główce, tzw. pamięć wybiórcza Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hydraulik




Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 1510
Skąd: tylko brodnica

PostWysłany: Czw, 10 Sty 2008 16:15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten cały temat to pomyłka.

ps. nie zapominajmy o funkcji wychowawczej dzieci (wolontariuszy)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Isza




Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 434

PostWysłany: Czw, 10 Sty 2008 16:21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hydraulik napisał:
ten cały temat to pomyłka.

ps. nie zapominajmy o funkcji wychowawczej dzieci (wolontariuszy)



Nie sposób się z Tobą nie zgodzić. Widać każdy ma swoje przekonania i pomimo braku tak do końca argumentów, broni swych racji. Szkoda tylko, że w takim temacie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Czw, 10 Sty 2008 16:22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hydraulik napisał:
ps. nie zapominajmy o funkcji wychowawczej dzieci (wolontariuszy)

no to juz ci teraz wyjasnione zostanie, ze robisz z wolontariuszy:
- narkomanow,
- pederastow,
- masonow

i bog wie kogo jeszcze Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Czw, 10 Sty 2008 17:18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawa jest bardzo prosta. Kowal-ski powinien zostać naszym regionalnym Owsiakiem i starannie wyposażyć szpital.
To nie pierwsza osoba na tym forum, która krytykuje z zacisza swojego pokoju.
Kowal-ski, uważasz, że Twoje pomysły są dobre, a po aktywności na forum można domniemywać, że masz też sporo czasu. Działaj, nie marnuj swojego potencjału na sprzeczki z nami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ania_Ry




Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 252
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 10 Sty 2008 17:39:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaa Brodnice wyposażymy w super sprzęt, a wykwalifikowanych lekarzy nie ma
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kasia18




Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 60

PostWysłany: Czw, 10 Sty 2008 18:23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łatwo wszystko krytykowac tylko trudniej pomoc i cos zrobic, ze te pieniadze nie trafiaja do naszego szpitala to nie znaczy, ze nie mozna pomoc. Wlasciwie to jak mozna krytykowac kogos za chec pomocy, ludzie chca dawac to niech daja, a jezeli pan panie Kowal-ski nie chce to poprostu niech pan nie pomaga. Tylko zebys nie zalowal jesli to Tobie kiedys potrzebna bedzie pomoc i nikt nie bedzie chcial pomoc bo pomysli jak ty, ze mu sie to nie oplaci, ale mimo wszystko nie zycze Ci tego. Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
squbi




Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 1

PostWysłany: Czw, 10 Sty 2008 19:59:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam tylko 13 lat moja wypowiedż zawierać bendzie pewnie duzo błędów ortograficznych za co przeprzaszam
ale uwazam ze Kowal-ski cyba naprawde się nudzi
zkoro tak niech pobawi się w owsiaka brodnicy
ja sam jestem wolontarjuszem WOŚP i w rzadnym wypatku niezgadzam się z prowodyrem tego tematu
jak mugł on powiedzieć ze te pieniądze som ludzia wydzierane z keszeni czy jakoś tak przeciesz ludzie dają te pieniądze z własnej nie przymuszonej woli bo wieżą w takich jak pan Jurek Owsiak i co z tego rze brodnica dostaje niewielke ilosci sprzętu a co było by gdyby wogule tego nie było mam nadzieje że kowalski poprostu nie przemyślał swoich wypowiedzi przecież one itak nic nie zmieną
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zielak




Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 87
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 10 Sty 2008 20:19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypowiedzi Kowal-skiego według mnie nie są zbyt mądre (bez urazy).
Jak można być w ogóle tak zadufanym w "swoich interesach"...
mówił Pan coś w tym stylu "...a to jest tylko kropla w morzu".
No właśnie... Kropla w morzu. Wiec niech Pan sie nie dziwi, ze do Brodnicy dochodzi sprzęt co jakiś czas... Bo przecież w "tym polskim morzu jest wiele kropli" i każda chciałaby skorzystać. I jestem pewny, ze WOSP jeszcze nie raz, nie dwa pomoże brodnickiemu szpitalowi. Wink
Albo ta gadka "... w Brodnicy robią sztaby..." jakoś tak. Robia sztaby i dyskutują o mądrych rzeczach, a nie tak jak Pan siedzą przed PC i tylko narzekają z myślą o zdenerwowaniu innych. jeśli myśli Pan, ze to taka paranoja to proszę sprobować w przyszłym roku wejść do sztabu i zrobić zmiany. Jestem ciekawy czyje poparcie Pan uzyska...
A robienie "wielkiej imprezy" to według mnie dobra sprawa. Wszyscy czuja taki "klimat", i są skłonni pomoc Smile Szpitale zyskują ( a wiec ludzie), a ludzie dobrze sie bawią Very Happy
jeśli kogoś uraziłem to przepraszam, ale taka jest moja opinia Razz

PS Przepraszam za powtorzenia Wink


PzDr FoR WoLoNtArIuSzE AnD SzTaB WoSp Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
degrengolada




Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 4

PostWysłany: Czw, 10 Sty 2008 22:28:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wierzę w Jurka Owsiaka, tym bardziej w kult jego osoby. Wierzę w słuszność sprawy i szczytny cel. I jakoś argument, że sprzęt nie trafia do brodnicy co roku jest dla mnie całkowicie niezrozumiały i niebywale infantylny. Po pierwsze, jest to akcja ogolnopolska co chyba o czymś swiadczy. Poza tym, ktos chce tu przeliczać wszystko na wymierne tylko dla siebie zyski. Na jaka cholerę sprzęt ma trafiać własnie do brodnicy skoro tu pomoże on z pewnością znacznie mniejszej liczbie chorych niż np w bydgoszczy, warszawie, gdzie są specjalistyczne kliniki, ktore wymagają zaopatrzenia w profesjonalny sprzęt. Poza tym brodnica i tak duzo już uzyskała jak na szpital takich rozmiarów. I chyba w tej akcji nie chodzi aby zagarnąć jak najwięcej dla siebie ale aby dzieliś się z innymi i tylko wszyscy razem możemy osiągnać, to co do tej pory się udaje.

*Czasami wolałaybm aby zniesiono wolność wypowiedzi :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Patryk




Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 89

PostWysłany: Czw, 10 Sty 2008 23:18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie tak dawno (chociaż to już rok temu Smile) miało miejsce podpisanie umowy partnerskiej pomiędzy różnymi urzędami (ze starostwem powiatowym na czele) a organizacjami pozarządowymi lokalnymi - no i z tej partnerskiej umowy wynika, że urzędy te i organizacje mają wspierać się w działaniach mających na celu polepszenie sytuacji mieszkańców naszego Powiatu... umowa jest skonstruowana bardzo obszernie, tak aby można było działać na jak największy obszarze -
bliższe informacje uzyskacie u naczelnika wydziału promocji w starostwie...
chcecie inicjatyw lokalnych?? zapytajcie panią naczelnik co zamierzają zrobić aby ustalenia zawarte w umowie weszły w czyn...
może wtedy ruszy społeczna (lokalna) inicjatywa - może uda się zrobić coś naprawdę dobrego dla miasta i całego powiatu... może polepszy się sytuacja w naszym szpitalu (który tak na marginesie wcale nie jest nasz Smile)
może uda się zrobić coś co będzie tak spektakularne jak akcje Jurka Owsiaka?
Kowalski i jego przeciwnicy a może tylko gadacie byle zająć sobie czas po pracy czy w pracy na tematy, w których nie jesteście w stanie nic zdziałać a gdy padają pytania o konkrety sprytnie się wymigujecie od odpowiedzialności...
niech zbieracze staną w niedziele z puszkami i zrobią coś jeśli nie dla nas to dla innych w naszym kraju... na tym polega ta akcja, że zbieramy na konkret ale nie musi być on akurat w naszej mieścinie...
a Ci, którzy chcą coś zrobić dla miasta niech idą do UM, Powiatu, Jaskółki, PCK, Caritasu, Domu Dziecka, Dyrekcji Szpitala (jest chyba nawet jakieś stowarzyszenie przyjaciół naszego szpitala) i tam działają
a nie tylko p*****lą na forum o tym jak powinno być
dobranoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vicious




Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 62
Skąd: UK

PostWysłany: Pią, 11 Sty 2008 00:18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze powiedziane kolego Rolling Eyes

kowalski przed oczami masz wszedzie spiski, machlojkii inne sabotaze, zmien sie czlowieku bo na starosc nikt nawet szklanki wody ci nie poda Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hydraulik




Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 1510
Skąd: tylko brodnica

PostWysłany: Pią, 11 Sty 2008 06:38:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iwan napisał:
hydraulik napisał:
ps. nie zapominajmy o funkcji wychowawczej dzieci (wolontariuszy)

no to juz ci teraz wyjasnione zostanie, ze robisz z wolontariuszy:
- narkomanow,
- pederastow,
- masonow

i bog wie kogo jeszcze Wink


no właśnie o to mi chodziłoVery Happy

poza tymi jakże wspaniałymi i wzniosłymi cechami jest jeszcze:
- alkoholików
- działaczy każdej partii oprócz PiS i LPR
Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Finały WOŚP Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019632 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski