STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Co sądzicie o skuterach w brodnicy? Który wam sie podoba?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Sro, 02 Mar 2005 01:27:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wy buraki a raczej sardynki w swoich p********* tzw samochodach nie macie zielonego pojęcia o kultuże na drodze wy widzicie jedynie swój usrany samochód i nic więcej

kulturze pisze sie przez RZ

a jak jest ktoś szybszy w mieście to zjada was zazdrość tłumacząc się nieodpowiedzialnością skuerzysty/motocyklisty


ziew....

a to nie tak


a jak ??

żadna z tych osób się nie pcha między autami jeśli faktycznie nie ma na to miejsca wypadki w takich sytuacjach następują po zajechaniu drogi przez was czyli p********** kiczowatych kierowców pierdolotów.


brawo !! sam sobie zaprzeczyłeś teraz Mr. Green skoro mówisz że nikt sie nie pcha to jak może ktoś zajechać mu droge ?? skoro jadąc w korku nikt nikogo nie wyporzedza nie mija to jakim cudem dochodzi do wypadku ?? k**** ja nie mówie że jestescie wszyscy popaprani ze jezdzicie na skuterachale po jaki ch** bronicie nawzajem innych oszołomów którzy nimi jeżdżą ?? ja kierowców samochodów nie bronie bo wiem że wszedzie na swiecie zdarzaja sie d****e !!


Dam sobie uciać ******** że jak podjeżdza obok was gość na czarnym ducati monster (najpierw trzeba wiedzieć co to jest) w czarnej skurze z czarnym kaskiem oraz kominiarką sracie w gacie chowajac się jak najgłębiej w swoim pierwolocie (samochodzie) bojąc sie o swoją d***.


w kazdym spoleczenstwie jest tak ze ludzie musza sie jakos dowartosciowac Smile no bardzo ładnie mi tu piszesz o Ducati co z tego ??


Tyle wykładu bo w***** mnie jak jakis p********* gość w aucie łamie przepisy a chwilę dalej zwraca uwagę wszystkim co maja 2 koła.


ziew....


Życzył bym sobie aby w naszym(niestety) karaju na drodze panowała taka kultura jak we Włoszech czy Szwajcarii (oraz wiele innych) gdzie ludzie w samochodach ustępują miejsca skuterom/motocyklom aby mogły swobodnie przejechać nie stwarzając zagrożenia dla innych



k**** czy was już zupełnie pogrzało z tymi Włochami ?? naczytaliście sie chyba prospektów Piaggio o tej kulturze.proponuje zobaczyc na wlasne oczy jak to wyglada.nie porownujcie polskich warunkow do tego !!



u nas w Polsce równiez jest to możliwe skuterzyści/motocykliści tylko na to czekaja jedyny problem to wy kierowcy samochodów co stwarzacie JEDYNE zagrożenie na drodze dzięki waszemu małemu stopniu inteligencji...



napatrzyłem sie na motocyklistow na swiecie zapewne wiecej niz wy tutaj wszyscy razem i zapewniam Cie ze ze nie wszedzie jest tak różowo Embarassed
w Szwajcarii,Niemczech owszem stosunek do motocyklistów jest ok bo oni maja inna mentalnosc,tam wymuszajac pierszenstwo samochodem co najwyzej ktos pokaze Ci ze zle zrobiłeś ale wpusci Cie na droge przed siebie.to wina wychowania tylko i wylacznie.moze i w Polsce tak jest ze zazdrosc przemawia przez niektorych uzytkownikow samochodow ale nie generalizujcie !!



PS: Od jakiegoś czasu up********* lusterka (lewe) w samochodach wyłącznie tym co mają jakieś wąty więc radzę zachowywac się na drodze jak na ludzi przystało.

sznur jesteś i tyle,a potem sie dziwisz ze kierowcy samochodow maja do Ciebie problemy ?? chcesz zaczac zmieniac swiat zacznij od siebie...


PS2: Jeśli kogoś stać kupić sobie motocykl za 60000zl to zpewnośćią jest dobrze wykształcony oraz posiada o wiele większy poziom IQ od osoby prowadzącej malucha i taka osoba (motocyklista) zanim przekręci manetkę mazu 3razy się zastanowi zanim to zrobi.


znowu generalizujesz !! na kazdej uczelni wyzszej jsa wykładowcy którzy jezdza do pracy MPK i ja im nie odbiore w zadnym stopniu poziomu IQ.sa rozni ludzie i rozne maja potrzeby.znam takich ktorzy za zarobione $ kupuja samochody,znam takich ktorzy motocykle,znam takich ktorzy zakładaja lokaty w banku.i tak jest.powtarzam ! nie obrazaj kogos kto jezdzi tanszym niz Ty pojazdem a potem nie dziwi sie ze moze to dzialac tez w druga strone...


W ostatnim roku wg danych statystycznych jedynie 12% wypadków z udzialem skutera/motocykla jest z jego winy reszta to wina pojazdów samochodowych...


czy to jest 12 czy 20 czy 40 nie ma znaczenia.bo bronisz wszystkich a nie tylko tych ktorzy padli ofiara samochodu...


dane dają do myślenia Proponuję refleksję nad moją wypowiedzią.


ziew....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Sro, 02 Mar 2005 01:38:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

postaciom z kreskówki, takim jak posiadacz_skutera, powinno sie chyba zabierać ten pojazd. a jak nie to chociaż uprawnienia do jego prowadzenia.

a jak chcesz się ścigać z samochodami/komunikacją miejska, to polecam rower. lepiej ci na psychę i fizykę podziała człowieku....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Sro, 02 Mar 2005 01:48:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iwan napisał:
postaciom z kreskówki, takim jak posiadacz_skutera, powinno sie chyba zabierać ten pojazd. a jak nie to chociaż uprawnienia do jego prowadzenia.



on kiedyś zrobie prawo jazdy i albo usiądzie na cięzkim motocyklu któremu będzie bezgranicznie ufał albo wsiądzie do samochodu.
tak czy inaczej, nie jest to fajny koniec... Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Sro, 02 Mar 2005 01:58:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

samobójstwo nie jest zakazane przez polskie prawo. nie wiem tylko jak z prowadzeniem pojazdów mechanicznych w kominiarce Wink

w każdym razie - oby to było drzewo a nie współużytkownik drogi :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Buba aka Skuterzysta
Gość






PostWysłany: Sro, 02 Mar 2005 07:31:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I wlasnie o takich oszolomach wczesniej mowilem, niestety nie brakuje ich i na jednosladowych pojazdach. Dyskusja zeszla na psy i nie widze mozliwosci dogadania sie dwoch zainteresowanych stron. Jednak jezdze jednosladami wsrod takich ludzi juz od kilkanastu lat, to i bede jezdzil dalej... i niestety ryzykowal zyciem i zdrowiem dla ulubionego hobby. Bo najwazniejsza jest przyjemnosc z jazdy, a cala reszta skwasnialych burakow na dwoch i czterech kolach, moze sie dalej nawzajem nienawidziec. Ja nie naleze do zadnej z tych grup... i pozdrawiam normalnych i inteligentnych uczestnikow ruchu drogowego Smile .
Powrót do góry
scooter
Gość






PostWysłany: Sro, 02 Mar 2005 07:37:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co wy tam wiecie Rolling Eyes poczytajcie forum skuterowe: http://www.skutery.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=12108
to zrozumiecie co to jest jazda na skuterze.
Powrót do góry
silver
Gość






PostWysłany: Sro, 02 Mar 2005 07:46:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo mnie rozbawiły osoby, konwersujące pomiędzy sobą, na temat skuterowców, na które wołają kosiarki (chyba się komuś pomyliły te dwa sprzęty:? ). Zabawne jest to, że piszecie że 80% i więcej skuterzystów jeździ jak by nie umieli, skoro na codzień w wielu miastach widze kierowców w samochodach (już nie wspomne o tuningowanych Fiatach 126p:? ), którzy prubują być panami dróg. Ile to ja razy widziałem, jak takich dwóch się spotkało na drodze, czego efektem był wypadek (który narażał innych na utrate zdrowia lub życia) lub piękna bijatyka prawie na środku drogi. Nie wiem, czy Wy kierowcy samochodów wiecie, że to przez Was właśnie są wypadki z udziałem skuterów. Myślicie że skutery to kaszlaki i wymuszacie pierwszeństwo, natomiast jak dochodzi co do wypadku, to robi się Wam mokro,pocicie się ze zdenerwowania i mówicie funkcionariuszowi Policji, że myśleliście że zdążycie. Już raz przez takiego nieuważnego kierowce wylądowałem w szpitalu. Dobrze że byłem w szoku, bo gdybym nie był to bym powiedział mu pare słów (nie zbliżyłbym się do poziomu niektórych z Was-nie biłbym faceta). Natomiast jeżeli mówicie o napaściach na skuterzystów (np. z powodu tego, że Was wyprzedził), to chciałbym Wam uświadomić, że niektórzy z nas mają broń, z którą wydostaną się nawet z największych kłopotów-tak więc pod żadnym pozorem nie wychodźcie do nas z samochodów. To samo się tyczy osób, które specjalnie chcą uszkodzić nasze skutery:!:

Tak więc pozdrawiam, i namawiam do normalnego myślenia.
Powrót do góry
P.
Gość






PostWysłany: Sro, 02 Mar 2005 09:04:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałem tylko powiedzieć kilka zdań do ludzi, którzy ciągle coś porównują z Włochami itp:
W tych krajach jak: Włochy, Hiszpania, Grecja itp. nie ma czegoś takiego jak kultura skuterow, tam jest to wykorzystywane tylko i wyłącznie jako środek transportu, nikt, a przynajmniej mało osób odczówa zamiłowanie do skuterów. Są nieliczni, którzy kochają te jednoślady, ale jest ich napewno mniej niż w Polsce. Dlatego nie chce, aby skutery w PL stały się tak popularne jak we Włoszech, bo wtedy całana nasza kultura runie.
Powrót do góry
Czapla-sk.net
Gość






PostWysłany: Sro, 02 Mar 2005 10:42:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
wypadek na pierdziku przy 45 w najlepszym wypadku skonczy sie kilkoma dniami na intensywnej terapii


Co Ty nie powiesz ... Rok temu dostalem w bok od cyfajacego z parkingu samochodu. Jechalem 60km/h i nic mi sie nie stalo.

Cytat:
bo w Brodnicy jest 100 razy wiecej samochodow niz skuterow ? czy to nie jest wlasnie odpowiedz ?? myśl...to nie boli


Taa ... 100 razy wiecej niz skuterow. A wiekszosc to kierowcy, gloszacy teorie: "jak mi się jakiś gówniarz na zderzak nawinie, to zapewniam, że nie zdejmę nogi z gazu." Przyklad mamy w 1 stronie watku.

Cytat:
każdy ma taki samochod na jakiego go stac albo jaki che posiadac.jak masz skuter to uwazasz ze jestes lepszy niz kierowcy tanich samochodow ??


A gdzie ja napisalem ze jestem lepszy ? Neutral Nie uwazam sie za lepszego. Tylko zwykle w takich "gablotach" jezdza "kozaki", ktore mysla ze moga wszystko.

Cytat:
ze wiekszosc wypadkow smiertelnych zdarzylo sie poza obszarem zabudowanym- a gdzie tym pierdziwłazem sie jeździ jak nie w miescie


ROTFL. Skuterem mozna jezdzic wszedzie. W terenie zabudowanym i po za nim. Masz gdzies w instrukcji obslugi napisane "Pojazd do uzytku tylko i wylacznie w miescie" ? Confused

Cytat:
sam robiłeś te badania czy chciales miec wazny argument na korzysc skuterów hehe


Przeczytaj relacje z kilku zlotow, a pozniej sie wypowiadaj na ten temat...

Cytat:
moderatrze !! zamknij temat albo wyrzuc chociaz czesc tych bzdur.


Jestem za ...

Cytat:
To że ktoś jeździ autem nie znaczy że jest kretynem a jeśli któryś z was nastoletni miłośnicy bzyków sądzi że jest ważniejszy na drodze to ja dokładam się do życzeń jak najszybszego spotkania z autem lub jego właścicielem...


Radze Ci przeczytac temat od poczatku i sprawdzic kto tu na kogo naskakuje (1-sza i 2-ga strona watku). Ja nie uwazam ze kierowcy samochodow to sami kretyni. Kazdy popelnia bledy, ale nikt nie chce sie do nich przyznac. Nie uwazam sie za wazniejszego na drodze, uwazam ze wszyscy maja takie same prawa.


Co do posta osoby o nicku "posiadacz skutera":

To jest przyklad bezmyslnego skuterzysty. Czy to kierowca samochodu, motocykla czy ciezarowki - to nie ma roznicy. Jak wyzej napisalem kazdy popelnia bledy. Sa bardziej utalentowani kierowcy i mniej utalentowani. Oceniane calej grupy po jednostce nie ma sensu.

Cytat:
PS: Od jakiegoś czasu up********* lusterka (lewe) w samochodach wyłącznie tym co mają jakieś wąty więc radzę zachowywac się na drodze jak na ludzi przystało.

sznur jesteś i tyle,a potem sie dziwisz ze kierowcy samochodow maja do Ciebie problemy ?? chcesz zaczac zmieniac swiat zacznij od siebie...


Ja tam juz wole urywanie lusterek niz "jak mi się jakiś gówniarz na zderzak nawinie, to zapewniam, że nie zdejmę nogi z gazu."

Pozdrawiam.
Powrót do góry
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Sro, 02 Mar 2005 11:20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czapla-sk.net napisał:
Cytat:
wypadek na pierdziku przy 45 w najlepszym wypadku skonczy sie kilkoma dniami na intensywnej terapii


Co Ty nie powiesz ... Rok temu dostalem w bok od cyfajacego z parkingu samochodu. Jechalem 60km/h i nic mi sie nie stalo.


ciesze sie twoim szczesciem Cool

Czapla-sk.net napisał:
Cytat:
bo w Brodnicy jest 100 razy wiecej samochodow niz skuterow ? czy to nie jest wlasnie odpowiedz ?? myśl...to nie boli


Taa ... 100 razy wiecej niz skuterow. A wiekszosc to kierowcy, gloszacy teorie: "jak mi się jakiś gówniarz na zderzak nawinie, to zapewniam, że nie zdejmę nogi z gazu." Przyklad mamy w 1 stronie watku.


ja nie mam takiej teori .uderzyłem kiedyś w dzieczynke na skuterze bo zatrzymała sie na środku zakrętu Sad to byłą ewidentnie jej wina Sad na szczescie nic sie jej nei stało

Czapla-sk.net napisał:
Cytat:
każdy ma taki samochod na jakiego go stac albo jaki che posiadac.jak masz skuter to uwazasz ze jestes lepszy niz kierowcy tanich samochodow ??


A gdzie ja napisalem ze jestem lepszy ? Neutral Nie uwazam sie za lepszego. Tylko zwykle w takich "gablotach" jezdza "kozaki", ktore mysla ze moga wszystko.


zwykle ...to sie mylisz...

Czapla-sk.net napisał:
Cytat:
ze wiekszosc wypadkow smiertelnych zdarzylo sie poza obszarem zabudowanym- a gdzie tym pierdziwłazem sie jeździ jak nie w miescie


ROTFL. Skuterem mozna jezdzic wszedzie. W terenie zabudowanym i po za nim. Masz gdzies w instrukcji obslugi napisane "Pojazd do uzytku tylko i wylacznie w miescie" ? Confused


nie żartuj,wiesz przecież o co mi chodzi Shocked

Czapla-sk.net napisał:
Cytat:
sam robiłeś te badania czy chciales miec wazny argument na korzysc skuterów hehe


Przeczytaj relacje z kilku zlotow, a pozniej sie wypowiadaj na ten temat...


fajnie że masz pasje.ale bez przesady.PCK współorganizowało kiedys zlot że masz takie dane.spotykam sie na zlotach samochodów i jakoś nigdy nikt takich kosmicznych damncyh tam nie przytaczał.wątpie zeby mialo byc inaczej na zlotach skuterow gdzie wiekszosc stanowia dzieci.


Czapla-sk.net napisał:
Cytat:
moderatrze !! zamknij temat albo wyrzuc chociaz czesc tych bzdur.


Jestem za ...


już nie jestem za . ten watek stał sie moim ulubionym i chce o tym porozmawiac Smile a jak moderator zamknie temat to sie przeniose na to wasze "forum" Mr. Green

Czapla-sk.net napisał:
Cytat:
To że ktoś jeździ autem nie znaczy że jest kretynem a jeśli któryś z was nastoletni miłośnicy bzyków sądzi że jest ważniejszy na drodze to ja dokładam się do życzeń jak najszybszego spotkania z autem lub jego właścicielem...


Radze Ci przeczytac temat od poczatku i sprawdzic kto tu na kogo naskakuje (1-sza i 2-ga strona watku). Ja nie uwazam ze kierowcy samochodow to sami kretyni. Kazdy popelnia bledy, ale nikt nie chce sie do nich przyznac. Nie uwazam sie za wazniejszego na drodze, uwazam ze wszyscy maja takie same prawa.




Co do posta osoby o nicku "posiadacz skutera":

To jest przyklad bezmyslnego skuterzysty. Czy to kierowca samochodu, motocykla czy ciezarowki - to nie ma roznicy. Jak wyzej napisalem kazdy popelnia bledy. Sa bardziej utalentowani kierowcy i mniej utalentowani. Oceniane calej grupy po jednostce nie ma sensu.


ale zauważ że działa to też w druga strone wiec nie dziw sie że uzytkownicy samochodow sie oburzaja jesli o wszelkie nieszczescia na drodze obwiniacie tylko ich Shocked

Czapla-sk.net napisał:
Cytat:
PS: Od jakiegoś czasu up********* lusterka (lewe) w samochodach wyłącznie tym co mają jakieś wąty więc radzę zachowywac się na drodze jak na ludzi przystało.

sznur jesteś i tyle,a potem sie dziwisz ze kierowcy samochodow maja do Ciebie problemy ?? chcesz zaczac zmieniac swiat zacznij od siebie...


Ja tam juz wole urywanie lusterek niz "jak mi się jakiś gówniarz na zderzak nawinie, to zapewniam, że nie zdejmę nogi z gazu."


generalizujesz... Cool

Czapla-sk.net napisał:
Pozdrawiam.


ja też
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vauxhall
Gość






PostWysłany: Sro, 02 Mar 2005 13:16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie w autach!! Troche szacunku dla skuterzystów!! Sam dosiadam skuterka i tylko dlatego, że nie moge mieć prawa jazdy bo nie mam lat. Napewno większość skuterzystów z wiekiem przesiądzie się do aut i napewno nie będą przeklinać skuterzystów ta ja wy teraz!!!!!!!!!!Denerwuje was,że taki małolat nie stoi w korku?? Kupcie sobie skutery zobaczycie jak fajnie nie stać w korku i zobaczycie jak fajnie jak samochodziarze przeklinają was!!Więcej szacunku!! Byłem u starego na wakacjach w Iranie. Tam nie ma kodeksu, ale wszyscy szanują sie na drodze. Dużo tam skuterów, motocykli, ale nilkt nikogo nie przeklina barany w autach . Zazdrość was zrzera ze taki czternastolatek ma skuter??Jest to wynik jego ciężkiej pracy fizycznej lub umysłowej!! Brawo Grafi i Czapla z s-t.pl!!
Powrót do góry
biShop
Gość






PostWysłany: Sro, 02 Mar 2005 16:14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albo niedowładu umysłowego jego rodziców, różnie to bywa Laughing
Powrót do góry
Czapla-sk.net
Gość






PostWysłany: Sro, 02 Mar 2005 16:20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
fajnie że masz pasje.ale bez przesady.PCK współorganizowało kiedys zlot że masz takie dane.spotykam sie na zlotach samochodów i jakoś nigdy nikt takich kosmicznych damncyh tam nie przytaczał.wątpie zeby mialo byc inaczej na zlotach skuterow gdzie wiekszosc stanowia dzieci.


Nie mowilem o zlotach skuterowych, ale o zlotach ogolnomotocyklowych. Bylem na kilku. Na niektórych byly punkty krwiodawstwa. Zwroc uwage na rozne festyny charytatywne, na ktorych organizowane sa takie punkty. Zawsze na takich znajdzie sie grupa motocyklistow, ktora z checia odda krew.

Cytat:
Brawo Grafi i Czapla z s-t.pl!!


sk.net, nie s-t.pl ... Dzieki.


Tym razem krótko :] Pozdrawiam.
Powrót do góry
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Sro, 02 Mar 2005 16:39:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym proponował temat zablokować Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Harry z gda
Gość






PostWysłany: Sro, 02 Mar 2005 17:12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do wieku skuterzystów to lekka przesada. Tam większość to osoby po 19-stym roku życia. "Smarkacze" to tylko mały ptocent:)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.032002 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski