STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Co sądzicie o skuterach w brodnicy? Który wam sie podoba?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monika
Gość






PostWysłany: Sro, 12 Sty 2005 22:49:01    Temat postu: Co sądzicie o skuterach w brodnicy? Który wam sie podoba? Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie ze w Brodnicy jest ich najwięcej w regionie.
Kiedyś podobał mi sie taki czerwono-biały.Ale właściciel chyba o niego nie dba.
Powrót do góry
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Czw, 13 Sty 2005 01:59:03    Temat postu: skutery Odpowiedz z cytatem

wiec witam all i odrazu przechodze do sensu tematu skutery są stanowczo zagłosnie i powino z nimi coś sie zrobić człowiek przychodzi z pracy zmeczony a taki skuter chałasuje wystarczy ze mieszkam na ulicy dość ruchliwej ostatnio i naprawnde dokucza mi ten warkot silika jak można tak nazwać wogóle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
pruszek
Gość






PostWysłany: Czw, 13 Sty 2005 17:48:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil skutery sa gufniane sa zaglosne takie drogowe odkurzacze wkurza mnie zgraja burakuf popisujacych sie udajacych jakis motocyklistów Evil or Very Mad
Powrót do góry
eddie
Gość






PostWysłany: Nie, 16 Sty 2005 00:21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skuter jest 500 razy lepszy do miasta jak samochód.Lepsze przyśpieszenie.A nikt nie sądzi że skuter to motocykl.A co do wydechu to policja może nam naskoczyć bo każdy ma homologacje na niego.
SCOOTER FOREVER
Powrót do góry
GOSTEK
Gość






PostWysłany: Pon, 17 Sty 2005 15:25:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BURAKI TAKIE JAK TY MOGĄ SOBIE TYLKO POMARZYĆ O TY ŻEBY TAK JEŹDZIĆ Very Happy
Powrót do góry
biShop
Gość






PostWysłany: Wto, 18 Sty 2005 10:56:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eddie, czekaj jak tylko dostanę prawko... wtedy drżyjcie wszystkie sprzątaczki z odkurzaczami... jeździcie jak świry, przepychacie się między samochodami. ze względu na jak wam się wydaje dobre przyspieszenie wymuszanie pierwszeństwo na skrzyżowaniach. jak mi się jakiś gówniarz na zderzak nawinie, to zapewniam, że nie zdejmę nogi z gazu. ostatnio widziałem jak w toruniu jakiś szmaciarz na bzyku wjechał w tył pojazdu. ja bym kolesia drżyjcie Twisted Evil
Powrót do góry
eddie
Gość






PostWysłany: Sro, 19 Sty 2005 22:37:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedź do włoch i tam posprzontaj skutery to ciebie by z asfaltu zbierali.A przepychanie jest dozwolone w świetle prawa.To Samochody wymuszają pierszeństwo bo kierowca nie umie ocenić odległości motoru miałem pare przypadków.A przeważnie w wypadku to wina samochodu i to wy płacicie i jeszcze dodatkowo za obrażenia ciała a Jak dojdzie policja że specjalnie to 5 latek.Co nieco się wie więc kto tu jest wygrany.Pionku.
Powrót do góry
eddie
Gość






PostWysłany: Sro, 19 Sty 2005 22:40:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak wogóle mentalność polskich kierowców o byle co wyzwiska i rękoczyny ja na takich buraków za kółkiem zlewam.Chyba ze jest nachalny to jak mu puszcze wiązanke to cały czerwony sie robi.
Powrót do góry
k
Gość






PostWysłany: Sro, 19 Sty 2005 22:56:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raz taki wieśniak jak ty eddie mi się trafił. Więc zatrzymałem samochód tak że gostek nie mógł jechać dalej, wysiadłem ten zaczął się burzyć to dostał " po buzi" i od tego czasu zaczął tak kulturalnie jeździć, że mógłby być wzorem do naśladowania dla innych buraków jeżdżądzych na tych swoich kosiarkach Very Happy
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Czw, 20 Sty 2005 13:03:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brawo "k", tak trzymac.
poza tym nie raz widziałem jak skuterek zaliczył w samochód, jeśli wjeżdzadz w tył pojazdu to ZAWSZE jesteś winien bzykaczu, słyszałeś o zachowaniu bezpiecznej odległości... a zawsze może przed maskę kot wyskoczyć albo coś... Rolling Eyes
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Czw, 20 Sty 2005 14:05:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

k napisał:
[...]dostał " po buzi" i od tego czasu zaczął tak kulturalnie jeździć, że mógłby być wzorem do naśladowania dla innych[...]

nie dodajesz sobie za wiele Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
abrakadabra
Gość






PostWysłany: Czw, 20 Sty 2005 15:05:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
brawo "k", tak trzymac.
poza tym nie raz widziałem jak skuterek zaliczył w samochód, jeśli wjeżdzadz w tył pojazdu to ZAWSZE jesteś winien bzykaczu, słyszałeś o zachowaniu bezpiecznej odległości... a zawsze może przed maskę kot wyskoczyć albo coś... Rolling Eyes

OOO, JAKI TY PRZEBIEGLY -HAHAHAHA!
KULTURY TO CIEBIE KTOS MUSI NAUCZYC NIEDLUGO! NIE BADZ TAKI HOJRAK, BO MOZESZ DALEKO NIE ZAJECHAC.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Czw, 20 Sty 2005 17:48:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

abrakadabra naucz się najpierw języka polskiego to dopiero wtedy będziemy mogli podyskutować (dla twojej informacji pisze się "chojrak", a nie "hojrak) Very Happy I nie mów mi, że brak mi kultury bo te łosie na tych swoich odkurzaczach zupełnie jej nie mają Evil or Very Mad .
Powrót do góry
k to buron
Gość






PostWysłany: Pon, 24 Sty 2005 15:07:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po to są skutery żeby jeździć między samochodami.Ale z was buraki i wieśniaki jak ktoś jest lepszy od waszego wspaniałego samochodu to zaraz do rękoczynów. A zastanawiam sie jak taki "K" mógł go pobić przez kask to jest ciekawe?Może ma żelazne łapy.
Powrót do góry
B52
Gość






PostWysłany: Pon, 24 Sty 2005 18:08:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ale z was buraki i wieśniaki jak ktoś jest lepszy od waszego wspaniałego samochodu to zaraz do rękoczynów.

skąd tyle samokrytycyzmu Question traktujesz się bardzo przedmiotowo. ale może to prawda, że jesteś gorszy (wespół ze skuterem) od mojego samochodu Twisted Evil
Cytat:
Po to są skutery żeby jeździć między samochodami.

ale nie po to, żeby wymuszać pierwszeństwa. najpierw naucz się kodeksu ruchu drogowego dziecinko, a dopiero potem ruszaj w trasę... Wink
Cytat:
A zastanawiam sie jak taki "K" mógł go pobić przez kask to jest ciekawe?Może ma żelazne łapy.

kask można zdjąć... przecież konserw też nie wpieprzasz w puszkach... chyba, że tak Twisted Evil
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020915 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski