STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Co sądzicie o skuterach w brodnicy? Który wam sie podoba?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 18:06:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

buba nie źle mnie zrozumiałeś nawet BARDZO ŹLE ! nikomu nie życze i nie życzyłem śmierci ale jak już jest to niech kilka organów niech odda bo po co mu w trumnie a brak krwi też wg. ciebie jest nie humanitarny ? chyba że zabrania ci religia jesteś islamistą to spoko z tego co wiem to chyba właśnie oni tak maja ale moge się mylić moge też dodać że wierze w Boga ale do kościooła nie chodze nie czuje takiej potrzeby ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Buba aka Skuterzysta
Gość






PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 18:18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jc napisał:
raptem takie wierzące... przy braku argumentów wyciągacie wiarę? obrzydliwe!


Obrzydliwe to jest podejscie silniejszego do slabszego w ruchu drogowym. I dodatkowo nikle powazanie zdrowia i zycia drugiej osoby jakie bylem w stanie wyczytac na tym forum. Wierzace czy nie, nie gra roli. Wazne ze myslace, czego i Wam zycze...
Powrót do góry
Buba aka Skuterzysta
Gość






PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 18:20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz napisał:
buba nie źle mnie zrozumiałeś nawet BARDZO ŹLE ! nikomu nie życze i nie życzyłem śmierci ale jak już jest to niech kilka organów niech odda bo po co mu w trumnie a brak krwi też wg. ciebie jest nie humanitarny ? chyba że zabrania ci religia jesteś islamistą to spoko z tego co wiem to chyba właśnie oni tak maja ale moge się mylić moge też dodać że wierze w Boga ale do kościooła nie chodze nie czuje takiej potrzeby ...


Akurat srodowisko jednosladowe oddaje duzo krwi, bardzo duzo...
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 18:29:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale zescie sie popisali . Wspolczuje normalnym ludziom ktorzy mieszkaja w nie normalnym miescie z Wami . Macie chore ambicjie . Skuter to najlepszy srodek transportu w miescie . Zamiast smazyc sie w puszce w korku mozesz sobie pojechac dalej .

I tak apropo dawców organów . Co was to obchodzi ?? Jak chce to jezdzi nie chce nie jezdzi . I tak jeszcze dla obalenia mitu, podczas wypadku wiele organow ulega zniszczeniu, peknieciu i nie nadaja sie do niczego . Tak wiec problem macie juz z glowy .

I jeszcze jedno . Katolicy ta ? Hmmm o ile sie nie myle to wiaze sie z tym tolerancja rasowa religijna i jaka tam jeszcze . Jakos nie widze tego . Kazdy patrzy z zawiscia na rzecz innego .
Powrót do góry
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 18:29:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właściwie to fakt bo też kilka razy słyszałem o tym że motockykliści oddawali krew co jest bardzo poszukiwane w dzisiejszych czasach Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 18:35:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co wam to kur* da ze nie puscicie skuterka zeby sobie mogl szybciej pojechac ? Wy stoiicie to inni tez musza ta ? |No bo przeciez mam fure super i bass i tube a tutaj taki skuter bedzie mi jechal . Zacofani jestescie . Pojedzcie do wloch to tam was naucza szacunku dla innych .
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 18:48:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja widziałem jak ten ..... A raz to wogole .....


I CO ?? Skonczcie ugogolniac !! A jak jakis samochod potracil mi siostre ? TO co ?? Mam powiedziec : WSZYSCY KIEROWCY TO ZABOJCY , NIE ZNAJA PRZEPISOW I SA ZAGROZENIEM DLA INNYCH . Taa milo wam ? No wlanise, wiec skonczcie z tym ! A zacznijcie lepiej od nabrania szacunku i klutury dla inncyh .
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 18:54:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
" rozjechac ich ! Tylko czekam az wsiade za kierownice "


Życze wam aby kiedyś takim skuterem jechala wasza córka . tyle na ten temat ...
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 18:58:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przygarniał kocioł garnkowi ....

Dla nabrania choc odrobiny samokrytycyzmu proponuje wczesniej podany link :
http://www.brodnica.net/news/felietony/show_news.php?subaction=showfull&id=1086640499&archive=&start_from=&ucat=&

Miłej lekutry .
Powrót do góry
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 20:16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyle tu bzdur nasmarowliście że aż nie bede tak ładnie cytował na białym tle,tylko pisał i odpowiadał-sami bedziecie wiedziec Smile

>>>>>A zastanawiam sie jak taki "K" mógł go pobić przez kask to jest ciekawe?Może ma żelazne łapy.

hahahahahaha .no to wniołeś sporo to jakże poważnej dyskusji.umiesz wyciągać wnioski Cool

>>>>>ehehe ja tez moge zprowkowac was zasiadajcyh 4 kolka:] Jade sobie 45km/h<lol> przeciez wicej skuterek nie wyciaga i z tejze predkosci ladne stoppiue i samochod podjezdza po de mnie:( I kogo wina bedzie?? No tego z tylu...hehetu was mam:]

wypadek na pierdziku przy 45 w najlepszym wypadku skonczy sie kilkoma dniami na intensywnej terapii Cool

>>>>>Prawej krawedzi powiadasz?? Nie znasz sie chyba na przepisach koleś. Motorower jest pojazdym takim samym jak i samochod i jest zalecane trzymanie się srodka pasu by zapobiec takim kierowcom jak Ty pchanie sie na 3ego na chudziutkiej drozce:]

w przepisach jest jasno napisane że kazdy uzytkownik powinien trzymac sie jak najblizej prawej krawedzi jezdni Cool

>>>>>nie mówię że wszyscy skuterowcy to mistrzowie kierownicy a Ci co mają 4kółka są be, nie należy uogólniać i tyle samo p****tów trafi się na bzykach jak i w samochodach.

masz absolutna racje.

>>>>Zauwazyles ze wiekszosc, i to duza wiekszosc wypadkow z motocyklistami powoduja kierowcy samochodow ?

to niestety smutna prawda Sad

>>>>>Jestem pewien ze widziales 10x wiecej wypadków z udzialem 2 samochodów niz skutera z samochodem.

bo w Brodnicy jest 100 razy wiecej samochodow niz skuterow ? czy to nie jest wlasnie odpowiedz ?? myśl...to nie boli Smile

>>>>>A jaki samochod ? maluch ? polonez ? Nie zaslugujesz na wiecej.

każdy ma taki samochod na jakiego go stac albo jaki che posiadac.jak masz skuter to uwazasz ze jestes lepszy niz kierowcy tanich samochodow ??

>>>>"Sięsię pozabijają" ... tak tak ... Z moich informacji, dowiedzialem sie, ze w ciagu lata nie zginal ANI jeden skuterzysta, jadac na skuterze (i oby to sie nie zmienilo). Slyszalem o kilku wypadkach, ale zaden nie byl smiertelny. A teraz mi napisz ... Ile osob prowadzacych samochod zginelo w ciagu lata ? 50 ?

już wyżej pisałem ze skuterów jest mniej,zapomniałes tez o waznej kwestii ze wiekszosc wypadkow smiertelnych zdarzylo sie poza obszarem zabudowanym- a gdzie tym pierdziwłazem sie jeździ jak nie w miescie Cool

>>>>>włochy to akurat BARDZO ZŁY przykład

dokładnie.

>>>>>SATAN to są nieliczne przypadki. A wypadki z udzuałem samochodów w Polsce zdarzają się codziennie.

patrz wyżej

>>>>>Akurat srodowisko jednosladowe oddaje duzo krwi, bardzo duzo...

sam robiłeś te badania czy chciales miec wazny argument na korzysc skuterów hehe

>>>>>Skuter to najlepszy srodek transportu w miescie .

przed chwila jechałem przez centrum.moze to dziwne ale nie widzialem zadnego Razz

>>>>>Pojedzcie do wloch to tam was naucza szacunku dla innych .

pojedz do Włoch i sam zobacz jak tam wyglada ruch drogowy-np w centrum Mediolanu,Rzymu a nie przy nadmorskich bulwarach Twisted Evil





moderatrze !! zamknij temat albo wyrzuc chociaz czesc tych bzdur.
dziekuje.
to mowilem ja
wielki milosnik samochodow i milosnik jednosladow w jednym....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ADSSENBIELI
Gość






PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 21:09:36    Temat postu: ??? Odpowiedz z cytatem

Kultury to tu niektórym brakuje! Straszne buractwo! Jeżdże autem i motocyklem(suzuki gsx-f) jeśli mam być szczery to zawsze bardziej byłem za dwoma kółkami ale wkurza mnie zachowanie gnojków na kosiarkach,którzy rozumy postradali z powodu swoich 5KM! To że ktoś jeździ autem nie znaczy że jest kretynem a jeśli któryś z was nastoletni miłośnicy bzyków sądzi że jest ważniejszy na drodze to ja dokładam się do życzeń jak najszybszego spotkania z autem lub jego właścicielem... proponuje przejechac najpierw więcej niż 3tyś km a najlepiej ok50tyś to będziemy mogli sobie porozmawiać tak amatorsko na temat umiejetności prowadzenia jednośladu na drodze a tym czasem zamiast zadzierac nosa stulić ogon i słuchać
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 21:09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za pierdoły!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Harry z Gda
Gość






PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 21:22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ADSSENBIELI i inni znowu uogólniacie... W tej dyskusji jak dzieci się zachowują obie strony. Owszem i obie mają po częsci rację. Nie bronię skuterzystów bo już tu niektóre odpowiedzi są poniżej krytyki, ale nie rozumiem czemu jest w Was tyle nienawiści do innych (nie mówie tylko o kierowcach samochodów). Jak gówniarz wam się wepchnie pod koła ok rozumiem Wasze zdenerwowanie ale czy tylko skuterzyści się wpychają? Troche przewrażliwieni jesteście.
Powrót do góry
ech....
Gość






PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 22:06:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co przeczytałem to skuterzyści w Brodnicy mają niezły hardkor. Większośc kierwców samochodów w tym mieście zachowuje się na drodze jak kierowcy "Super hiper mega hardkor tuning Seicento (inst gazowa of kors)" których w moim mieście jest rzekłbym 1/4. Tak to jest gdy cierpi sie z tego powodu, że ktoś jadąc czerpie radość z jazdy a nie stoi w jakimś głupim korku. Niestety nasze post-komunistyczne społeczeństwo nie dorosło do tego, żeby nie myśleć w takich kategoriach"ktoś ma lepiej to mu dopiekę(chodzi mi teraz tylko o to że bzykiem dużo łatwiej i przyjemniej się w mieście przemieszcza)". Ja mam tylko taką nadzieję, że kiedyś ludzie zza 4 kółek przestaną utrudniać życie jednośladowcom.
Powrót do góry
posiadacz skutera
Gość






PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 22:51:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wy buraki a raczej sardynki w swoich p********* tzw samochodach nie macie zielonego pojęcia o kultuże na drodze wy widzicie jedynie swój usrany samochód i nic więcej a jak jest ktoś szybszy w mieście to zjada was zazdrość tłumacząc się nieodpowiedzialnością skuerzysty/motocyklisty a to nie tak żadna z tych osób się nie pcha między autami jeśli faktycznie nie ma na to miejsca wypadki w takich sytuacjach następują po zajechaniu drogi przez was czyli p********** kiczowatych kierowców pierdolotów.

Dam sobie uciać ******** że jak podjeżdza obok was gość na czarnym ducati monster (najpierw trzeba wiedzieć co to jest) w czarnej skurze z czarnym kaskiem oraz kominiarką sracie w gacie chowajac się jak najgłębiej w swoim pierwolocie (samochodzie) bojąc sie o swoją d***.

Tyle wykładu bo w***** mnie jak jakis p********* gość w aucie łamie przepisy a chwilę dalej zwraca uwagę wszystkim co maja 2 koła.

Życzył bym sobie aby w naszym(niestety) karaju na drodze panowała taka kultura jak we Włoszech czy Szwajcarii (oraz wiele innych) gdzie ludzie w samochodach ustępują miejsca skuterom/motocyklom aby mogły swobodnie przejechać nie stwarzając zagrożenia dla innych u nas w Polsce równiez jest to możliwe skuterzyści/motocykliści tylko na to czekaja jedyny problem to wy kierowcy samochodów co stwarzacie JEDYNE zagrożenie na drodze dzięki waszemu małemu stopniu inteligencji...


PS: Od jakiegoś czasu up********* lusterka (lewe) w samochodach wyłącznie tym co mają jakieś wąty więc radzę zachowywac się na drodze jak na ludzi przystało.

PS2: Jeśli kogoś stać kupić sobie motocykl za 60000zl to zpewnośćią jest dobrze wykształcony oraz posiada o wiele większy poziom IQ od osoby prowadzącej malucha i taka osoba (motocyklista) zanim przekręci manetkę mazu 3razy się zastanowi zanim to zrobi. W ostatnim roku wg danych statystycznych jedynie 12% wypadków z udzialem skutera/motocykla jest z jego winy reszta to wina pojazdów samochodowych... dane dają do myślenia Proponuję refleksję nad moją wypowiedzią.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.062115 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski