STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Co sądzicie o skuterach w brodnicy? Który wam sie podoba?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
:[
Gość






PostWysłany: Pią, 04 Lut 2005 23:29:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
eddie
Gość






PostWysłany: Sob, 05 Lut 2005 23:59:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:[ napisał:
(przelukałem kodeks drogowy, na razie stary) kolejna luka w przepisach, która cwaniakom pozwala tak właśnie je interpretować.
wystarczy, że w obrębie swojego pasa ruchu będę stawał przy lewej krawędzi jezdni. manewru skrętu nie muszę sygnalizować, jeżeli w kolmnie samochodów są auta przede mną i za mną... wtedy koleś się nie zmieści...
na razie jestem bezradny wobec twoich argumentów, ale zapowiadam, że nie spocznę dopóki czegoś nie znajdę. Evil or Very Mad

Przed toba i za tobą którzy skrecająSmile
A jednak ci którzy jeżdżą skuterami najlepiej znaja i naginają przepisy.
Pozdrowienia dla wszystkich odkurzaczy co wciągają 4 kółka
Powrót do góry
biShop
Gość






PostWysłany: Nie, 06 Lut 2005 09:57:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spokojnie, zawsze można prowokować pewne sytuacje... niech tylko wsiądę za kółko Cool
Powrót do góry
eddie2
Gość






PostWysłany: Nie, 06 Lut 2005 20:58:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

biShop napisał:
spokojnie, zawsze można prowokować pewne sytuacje... niech tylko wsiądę za kółko Cool

A ten ciągle jedno jak dostane prawko albo jak wsiąde z kółko. Ledwo umiesz pewnie jeżdzić a już chcesz prowokować Very Funny
Powrót do góry
biShop
Gość






PostWysłany: Pon, 07 Lut 2005 09:42:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wąchaj spaliny Twisted Evil
Powrót do góry
eddie
Gość






PostWysłany: Pon, 07 Lut 2005 21:15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za wyszukany język? Ale czyje spaliny bo chyba nie twoje Laughing
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto, 22 Lut 2005 19:36:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

B52 napisał:
Cytat:
Ale z was buraki i wieśniaki jak ktoś jest lepszy od waszego wspaniałego samochodu to zaraz do rękoczynów.

skąd tyle samokrytycyzmu Question traktujesz się bardzo przedmiotowo. ale może to prawda, że jesteś gorszy (wespół ze skuterem) od mojego samochodu Twisted Evil
Cytat:
Po to są skutery żeby jeździć między samochodami.

ale nie po to, żeby wymuszać pierwszeństwa. najpierw naucz się kodeksu ruchu drogowego dziecinko, a dopiero potem ruszaj w trasę... Wink
Cytat:
A zastanawiam sie jak taki "K" mógł go pobić przez kask to jest ciekawe?Może ma żelazne łapy.

kask można zdjąć... przecież konserw też nie wpieprzasz w puszkach... c
hyba, że tak Twisted Evil

poza tym gówniarze na skuterach to banda p****tów
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 01:17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehehe ja tez moge zprowkowac was zasiadajcyh 4 kolka:] Jade sobie 45km/h<lol> przeciez wicej skuterek nie wyciaga i z tejze predkosci ladne stoppiue i samochod podjezdza po de mnie:( I kogo wina bedzie?? No tego z tylu...hehetu was mam:]
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 08:45:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakiś bezmyślny gość napisał:
[...]Jade sobie 45km/h przeciez wicej skuterek nie wyciaga i z tejze predkosci ladne stoppiue i samochod podjezdza po de mnie I kogo wina bedzie?? No tego z tylu hehe[...]

jestem pod głębokim wrażeniem Twego niezwykle przebiegłego planu... tylko sie boję czy chcąc się przyłączyć do Twego "hehehe" odnajdę Twoją "posesje" przy ul. Cmentarnej Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 13:38:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
ehehe ja tez moge zprowkowac was zasiadajcyh 4 kolka:] Jade sobie 45km/h<lol> przeciez wicej skuterek nie wyciaga i z tejze predkosci ladne stoppiue i samochod podjezdza po de mnie:( I kogo wina bedzie?? No tego z tylu...hehetu was mam:]


TŁUMACZA!! poza tym - mogę się tylko domyślać, bo piszesz po polskiemu - włączam lewy kierunek i mijam cię... może zamrugam światłami, albo zatrąbię..., bo skutery MUSZĄ trzymać się prawej krawędzi, wyjątkiem jest skręt w lewo, ale wtedy biorę cię z prawej Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 14:18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:
Anonymous napisał:
ehehe ja tez moge zprowkowac was zasiadajcyh 4 kolka:] Jade sobie 45km/h<lol> przeciez wicej skuterek nie wyciaga i z tejze predkosci ladne stoppiue i samochod podjezdza po de mnie:( I kogo wina bedzie?? No tego z tylu...hehetu was mam:]


TŁUMACZA!! poza tym - mogę się tylko domyślać, bo piszesz po polskiemu - włączam lewy kierunek i mijam cię... może zamrugam światłami, albo zatrąbię..., bo skutery MUSZĄ trzymać się prawej krawędzi, wyjątkiem jest skręt w lewo, ale wtedy biorę cię z prawej Rolling Eyes


Wiesz tu nie jest wina mojego polskiego tylko twojego slabego czytanie ze zrozumieniem:] Prawej krawedzi powiadasz?? Nie znasz sie chyba na przepisach koleś. Motorower jest pojazdym takim samym jak i samochod i jest zalecane trzymanie się srodka pasu by zapobiec takim kierowcom jak Ty pchanie sie na 3ego na chudziutkiej drozce:] Myslisz ze taki jestes doskonaly bo masz samochod? Nie kazdy jest w stanie jeszcze zrobic prawo jazdy np ograniczeniem jest wiek..a wiadomo lepiej jezdzic skuterem niz chodzić na pieszo.
Powrót do góry
Harry z gda
Gość






PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 14:45:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

estem z Gdańska i dziwie się, że w brodnicy takie rzeczy się dzieją. Mówicie że skuterowcy to gówniarze, owszem w 80% macie rację ale nie można tak uogólnić tego. Nie każdy zdjemuje blokade, nie każdy przeciska się i wymusza pierwszeństwo. A panom "samochodowcom" radzę przeczytać wasze wypowiedzi i pomyśleć kto tu zachowuje się jak gówniarz, przedrzeźniacie się z jakimiś dziećmi kto czyje spaliny będzie wąchał itd. czy to nie jest dziecinne? Co do uogólniania to chyba przyznajecie że i nie wszyscy panowie za 4 kółkami zachowują się porządku? Co do zgrywania motocyklistów tu bym się nie zgodził My jesteśmy dumni, że mamy nasze bzyki większość z nas musiała nieźle zapracować na nie, nie koniecznie fizycznie, czasem główny próg to były oceny w szkole. Chyba każdy młody chłopak chciał poczuć prędkość itd. nash wiek stanowi barierę prawną i nie możemy mieć samochodów, więc mamy nashe "odkurzacze". Powtarzam: nie mówię że wszyscy skuterowcy to mistrzowie kierownicy a Ci co mają 4kółka są be, nie należy uogólniać i tyle samo p****tów trafi się na bzykach jak i w samochodach. Co do stosowania przemocy na młodego łebka co za dużo sobie pozwala na ulicy to też nie jest wyjście Rozumiem, że należy mu przemówić do rozsądku ale nie można tego gwałtowniej powiedzieć?

Pozdrawiam Bartek
Powrót do góry
Czapla-sk.net
Gość






PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 15:29:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Cytat:
wiec witam all i odrazu przechodze do sensu tematu skutery są stanowczo zagłosnie i powino z nimi coś sie zrobić człowiek przychodzi z pracy zmeczony a taki skuter chałasuje wystarczy ze mieszkam na ulicy dość ruchliwej ostatnio i naprawnde dokucza mi ten warkot silika jak można tak nazwać wogóle.


Skutery glosne ? Zwróc uwage na samochody ze zmienionymi stozkami i przerabianymi wydechami. Takich autek jest pelno na ulicy. Zapaleni "tuningowcy". phi ! Smieszne.

Cytat:
skutery sa gufniane sa zaglosne takie drogowe odkurzacze wkurza mnie zgraja burakuf popisujacych sie udajacych jakis motocyklistów


"gufniane"? "zaglosne" ? "burakuf" ? Kto Cie polskiego uczyl ? Neutral Po za tym SKUTER to takze MOTOCYKL. Silnik - ma, rama - jest, sprzeglo, biegi - wszystko jest, tyle ze automatyczne :].

Cytat:
eddie, czekaj jak tylko dostanę prawko... wtedy drżyjcie wszystkie sprzątaczki z odkurzaczami... jeździcie jak świry, przepychacie się między samochodami. ze względu na jak wam się wydaje dobre przyspieszenie wymuszanie pierwszeństwo na skrzyżowaniach. jak mi się jakiś gówniarz na zderzak nawinie, to zapewniam, że nie zdejmę nogi z gazu. ostatnio widziałem jak w toruniu jakiś szmaciarz na bzyku wjechał w tył pojazdu. ja bym kolesia drżyjcie


Zauwazyles ze wiekszosc, i to duza wiekszosc wypadkow z motocyklistami powoduja kierowcy samochodow ? Kazdemu zdarza sie wymusic pierwszenstwo, czy wjechac w tyl samochodu. Nie ma roznicy czy kierowca motocykla czy kierowca samochodu. Co do jezdzenia jak swiry: ciekawe kto jezdzi jak swir skoro nie zdejmie nogi z gazu nawet jak potraci czlowieka. Ile Ty jezdzisz po miescie ? 300 km/h ? (buahahahha)

Cytat:
raz taki wieśniak jak ty eddie mi się trafił. Więc zatrzymałem samochód tak że gostek nie mógł jechać dalej, wysiadłem ten zaczął się burzyć to dostał " po buzi" i od tego czasu zaczął tak kulturalnie jeździć, że mógłby być wzorem do naśladowania dla innych buraków jeżdżądzych na tych swoich kosiarkach


Myslalem ze chwala sie tylko dzieci. Jednak sa wyjatki .... A moze jestes takim bachorem ? Po za tym masz bujna wyobraznie. Skoro dostal "po buzi" musiales go uderzyc w kask. Nic nie pisales ze go zdjeles. Watpie czy cokolwiek go zabolalo ... Szybciej Ciebie reka i brak inteligencji.

Cytat:
poza tym nie raz widziałem jak skuterek zaliczył w samochód, jeśli wjeżdzadz w tył pojazdu to ZAWSZE jesteś winien bzykaczu, słyszałeś o zachowaniu bezpiecznej odległości... a zawsze może przed maskę kot wyskoczyć albo coś...


Eeeech... Pewnie, ze jak wjedziesz w tyl innego pojazdu to Twoja wina. Jestem pewien ze widziales 10x wiecej wypadków z udzialem 2 samochodów niz skutera z samochodem.

Cytat:
k napisał:
[...]dostał " po buzi" i od tego czasu zaczął tak kulturalnie jeździć, że mógłby być wzorem do naśladowania dla innych[...]

nie dodajesz sobie za wiele


Chlopak musi sie dowartosciowac ... Nic na to nie poradzisz. Rozwija wyobraznie itp.

Cytat:
I nie mów mi, że brak mi kultury bo te łosie na tych swoich odkurzaczach zupełnie jej nie mają .


Chociaz przez wyzwanie skuterzystow " łosiami " udowodniles ze brak Ci kultury ...

Cytat:
skąd tyle samokrytycyzmu traktujesz się bardzo przedmiotowo. ale może to prawda, że jesteś gorszy (wespół ze skuterem) od mojego samochodu


A jaki samochod ? maluch ? polonez ? Nie zaslugujesz na wiecej.

Cytat:
ale nie po to, żeby wymuszać pierwszeństwa.


Tak jak napisalem wyzej - pierwszenstwo wymuszaja WSZYSCY. Nie ma roznicy czy to samochod, czy motocykl.

Cytat:
najpierw naucz się kodeksu ruchu drogowego dziecinko, a dopiero potem ruszaj w trasę...


Dziecinko ? ROTFL. Jakies sklonnosci homoseksualne ... Neutral

Cytat:
Gówniarze jeżdżą tymi kosiarkami!!!!!!O przepisach ruchu ........ można pomarzyć........ Ściągnąć i natłuc gnojkowi........jeden już przepraszał....a taki był twardziel przy kolegach.....tylko przed swoim domem pewnego dnia sam stał tak jakoś


Kolejny, ktory "ma" sie czym chwalic... Widze atakujesz tylko "gowniarzy"... Boisz sie zaatakowac starszych ? Co do przepisów ruchu - skoro jezdza, mozna wywnioskowac, ze maja karte motorowerowa. Skoro maja karte motorowerowa, mozna wywnioskowac ze poprawnie napisali test z przepisów drogowych. Skoro poprawnie napisali test z przepisów drogowych, mozna wywnioskowac ze ZNAJA te przepisy. Wiesz, ze troche inteligencji nikomu nie zaszkodzilo ?

Cytat:
wina policji, która powinna sprawdzać czy konkretny skuter ze swoją mocą jest jeszcze motorowerem czy już motocyklem (na który wymagane jest prawo jazdy) i dowalać kary...


No to czemu wiekszosc wyzywa skuterzystow a nie policje, skoro to ich wina ? Neutral

Cytat:
I bardzo dobrze, że wyciągają ponad 100 km/h. Przyjdzie lato, powyciągają swoje odkurzacze sięsię pozabijają przy rej prędkości na takim czymś. Będzie kilku baranów mniej chodziło po ziemi


"Sięsię pozabijają" ... tak tak ... Z moich informacji, dowiedzialem sie, ze w ciagu lata nie zginal ANI jeden skuterzysta, jadac na skuterze (i oby to sie nie zmienilo). Slyszalem o kilku wypadkach, ale zaden nie byl smiertelny. A teraz mi napisz ... Ile osob prowadzacych samochod zginelo w ciagu lata ? 50 ?

Cytat:
szkoda, że nie zwracają uwagi na skutery, ale idzie lato - odkurzacze wyjadą na ulice i może wtedy? bądźmy dobrej myśli


Nie zwracaja bo nie maja powodów ... Jak ktos jedzie PRZEPISOWO to nie maja prawa go zatrzymac ... Chyba ze chca sprawdzic papiery.

Cytat:
Nie jestem czesto w Brodnicy, ale rzeczywiscie, odkurzacze sa denerwujace!! Moze same odkurzacze nie sa takie zle, ale osoby ktore je prowadza pozostawiaja wiele do zyczenia! To mlodzi ludzie, przecierz to,ze rozpedzi sie taki na odkurzaczu do 100km/h nie oznacza lepszej pozycji wsrod ziomali!! Zastanowcie sie czy warto! Bo potem moze byc za pozno!


Lepszy "gowniarz" rozpedzony do 100 km/h niz dresik w katamaranie, sunacy 200 km/h po centrum miasta ... I takich widuje. "Zastanowcie sie czy warto". Po za tym jest malo skuterów, ktore w miescie rozpedzaja sie do 100 km/h. BARDZO malo.

Cytat:
Dlatego spokojnie pięćdziesiątką czy nawet rowerem możecie omijać do woli z prawej czy lewej wszystko co na drodze stoi!


I wszystko jasne. Jeszcze jakies problemy ?

Cytat:
manewru skrętu nie muszę sygnalizować, jeżeli w kolmnie samochodów są auta przede mną i za mną... wtedy koleś się nie zmieści...


Wlasnie tacy ludzie powoduja wypadki ... Korona Ci z glowy spadnie jak Cie wyprzedzi skuter ?

Cytat:
na razie jestem bezradny wobec twoich argumentów, ale zapowiadam, że nie spocznę dopóki czegoś nie znajdę.


Nic nie znajdziesz.

Cytat:
A jednak ci którzy jeżdżą skuterami najlepiej znaja i naginają przepisy.


Naginaja ? Przeciez nie maja co naginac... Nie ma takiego przepisu.

Cytat:
poza tym gówniarze na skuterach to banda p****tów


Ulzylo Ci ? Nie mogles sie pogodzic z tym, ze zwykly skuter moze wyprzedzic Twoje auto ? Widze, ze masz kompleksy ... Psycholog by Ci sie przydal.

Cytat:
bo skutery MUSZĄ trzymać się prawej krawędzi, wyjątkiem jest skręt w lewo, ale wtedy biorę cię z prawej


Musza jezdzic prawa strona jezdni. Nie ma nic napisane, ze maja jechac 30-50 cm od pobocza.

Pozdrawiam.[/quote]
Powrót do góry
Czapla-sk.net
Gość






PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 15:48:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcialem jeszcze cos dopisac:

http://www.brodnica.net/news/felietony/show_news.php?subaction=showfull&id=1086640499&archive=&start_from=&ucat=&

i co Wy na to ? :]
Powrót do góry
P.
Gość






PostWysłany: Wto, 01 Mar 2005 15:55:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe jak to czytam to sie śmieje sam do siebie chodciaż nikogo w domu nie ma. Z rego co widzę to te kozaczki z samochodów mają bardzo mały iloraz inteligencji. Dziscinada do piaskownicy!

Koleś od "poczekaj tylko wsiąde za kółko" to ty poczekaj az ja wsiąde za kółko małego Runnerka 180ccm bedziesz mnie mogl w tylek pocalowac, gdy staniesz obok mnie swoim gruchotem wielki lol.

Co do kolesi od "gówniarzy, bachorów itp" zauważcie, ze na skuterach jeżdżą też dorośli ludzie, nie wszyscy to banda gnojków, którzy "wymuszają pierwszanstao. lol"

Życzę Ci abyś mnie spotkał na ulicy i coś do mnie przerklną- szykuj kae na nowe lusterka, bo nie tuleruje ****** z samochodu, którzy myślą, ze są nie wiem kim(to tyczy jsię tylko wyjątkowych okoliczności, gdy koleś mnie naprawdę zdenrwój, ogolem jestem mily dla kierowców, ale nie lubie cwaniaków)

Do kolesi co się bulwersują, ze skuteram sie jeździ miedzy samochodami: A co żal Ci dupe ściska, jak 13sto latek ma skuter i nie musi stać w korku? Radzę troche wydorośleć.

Do kolesia co mówi, ze uderzył skuterzyste: chodz do mnie, mozesz mnie bić bo gębie ile chcesz, ale pomyśl co Ci to dało, ze bezbronnego małolata zgrzales po mordzie? Możesz pojsc za to pierdzieć.

Ciekawe czy policjje i straz miejską na skuterach nazwiecie gówniazami<lol>

Dziecinada....
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.046552 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski