STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Ginekolog w Brodnicy
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niunia_84




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 17

PostWysłany: Czw, 03 Sty 2008 10:34:19    Temat postu: Ginekolog w Brodnicy Odpowiedz z cytatem

Shocked Witajcie
od niedawna mieszkam w Brodnicy z mężem, ostatnio dowiedzieliśmy się że będziemy rodzicami, proszę powiedźcie który z tutejszych ginekologów byłby najlepszy do prowadzenia ciąży?? Będę wdzięczna o odpowiedzi, może ktoś z rodziny waszej ostatnio rodził. Czekam niecierpliwie na odpowiedzi
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 03 Sty 2008 11:10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skorzystaj z opcji "szukaj", temat był mielony wiele razy na forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldekbrodnica




Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 1

PostWysłany: Czw, 03 Sty 2008 11:12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chodzilam do do pani bartoszewicz prowadzila moje dwie ciaze i nie narzekam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 03 Sty 2008 11:27:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przysięgam, urzekła mnie twoja historia... ale opisz to w jednym z ISTNIEJĄCYCH WĄTKÓW
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
niunia_84




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 17

PostWysłany: Czw, 03 Sty 2008 12:30:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:
przysięgam, urzekła mnie twoja historia... ale opisz to w jednym z ISTNIEJĄCYCH WĄTKÓW



Naprawdę urzekła, Twoja niechęć do mojego tematu nie jest dla mnie zrozumiała, jak tak bardzo Ci przeszkadza to go nie czytaj i tyle.
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alga_21




Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 8
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 03 Sty 2008 14:39:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie najlepszym lekarzem jest dr Horszczaruk, tylko, ze chodziłam do niego prywatnie i nie chodzilo o ciaze, ale szczerze moge Ci go polecic bo duze grono moich znajomych chodzilo do niego w ciazy i zawsze byly zadowolone!osobicsie nie polecam dr aleksandra!!!
P.S życze duzo zdrowia pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 03 Sty 2008 15:28:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niunia_84 napisał:
Naprawdę urzekła, Twoja niechęć do mojego tematu nie jest dla mnie zrozumiała, jak tak bardzo Ci przeszkadza to go nie czytaj i tyle.


to jest zaśmiecanie forum. gdyby nie miękkie serce adminów, to takie tematy lądowałyby w koszu albo przynajmniej byłyby przenoszone do już istniejących wątków.
na przykład tutaj, ten sam temat:
http://www.brodnica.net/forum/viewtopic.php?t=2909&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=ci%B1%BFa

poraża mnie lenistwo, pójście na łatwiznę i generalnie robienie burdelu na forum.
a sam temat przeszkadza mi bardzo, bo jest wysoko na liście ostatnich wątków, widniejących na stronie głównej.
jeśli masz zamiar wziąć to do siebie, to zawiń przy okazji ze sobą ten wątek
Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hydraulik




Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 1510
Skąd: tylko brodnica

PostWysłany: Czw, 03 Sty 2008 16:31:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niunia_84 napisał:
Naprawdę urzekła, Twoja niechęć do mojego tematu nie jest dla mnie zrozumiała, jak tak bardzo Ci przeszkadza to go nie czytaj i tyle.
pozdrawiam


wiesz, on jest znany z takiego dogryzywania Smile przyzwyczaisz się. a tak na marginesie to trochę racji ma...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
niunia_84




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 17

PostWysłany: Czw, 03 Sty 2008 17:00:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hydraulik napisał:
niunia_84 napisał:
Naprawdę urzekła, Twoja niechęć do mojego tematu nie jest dla mnie zrozumiała, jak tak bardzo Ci przeszkadza to go nie czytaj i tyle.
pozdrawiam


wiesz, on jest znany z takiego dogryzywania Smile przyzwyczaisz się. a tak na marginesie to trochę racji ma...



Wink Może i ma rację, jestem tu nowa a już mnie prawie bijąąąąą jejciu chcę sie dowiedzieć normalnej rzeczy czy kobiecie w ciąży to zabronione?? chcę przecież dokonać dobrego wyboru.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Czw, 03 Sty 2008 18:11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niunia_84 napisał:



Wink Może i ma rację, jestem tu nowa a już mnie prawie bijąąąąą jejciu chcę sie dowiedzieć normalnej rzeczy czy kobiecie w ciąży to zabronione?? chcę przecież dokonać dobrego wyboru.


Kurde...pod pretekstem obrony forum przed zapchaniem niepotrzebnymi tematami sami je zawalacie postami w stylu ''poszukaj'' albo temat ''juz był'' Evil or Very Mad Czy nie wystarczy czasami po prostu ODPOWIEDZIEć [ o ile ma się coś do powiedzenia Twisted Evil ]
Może faktycznie powtarzające się tematy powinny być automatycznie przenoszone do istniejącego juz tematu, ale moim skromnym zdaniem to raczej po to by ukrócić odpowiedzi w stylu ''poszukaj sobie'' To forum do czegoś jednak ma służyć Rolling Eyes

P.S Panowie...kobieta jest w ciąży ...trochę taktu! Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
azkaban




Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 33

PostWysłany: Czw, 03 Sty 2008 21:16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NO!!!![/quote]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Czw, 03 Sty 2008 22:31:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego uważam e powinno być kilku moderatorów, którzy by przenosili takie tematy do istniejących. Bo aktualni moderatorzy to wchodzą w ogóle na forum?

Ps. moja bratowa korzystała z usług Horszcaruka - nie miała większych zastrzeżeń.


Ostatnio zmieniony przez Piotrroger dnia Pią, 04 Sty 2008 14:40:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
niunia_84




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 17

PostWysłany: Pią, 04 Sty 2008 08:28:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę jednak że źle zrobiłam prosząc o pomoc, czy to takie ciężkie odpowiedzieć, jeśli natomiast nie macie nic do powiedzenia na ten temat to poprostu nie piszcie i nie najeżdżajcie na mnie, jestem poważną osobą i myślałam że Tu również takie znajdę ale się raczej pomyliłam. Bardziej martwi was ze niby "zaśmiecam" forum a wy niby co robicie pisząć mi o tym??.

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Patryk




Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 89

PostWysłany: Pią, 04 Sty 2008 09:43:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uuu
niunia nie denerwuj się
niektórzy wola o*** niz pomóc bo nie mają nic sensownego do powiedzenia
polecam Horszczaruka albo Stuczynskiego - chłopaki maja mało czasu ale za to sa dobrymi specjalistami (ten pierwszy jest lepszy tak po mojemu) pozdrowionka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mika




Dołączył: 26 Sie 2005
Posty: 112
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 04 Sty 2008 10:28:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slyszałam, ze Horszczaruk jest dobry. Tez do niego chodziałam, ale po pewnym wydarzeniu, smutnym dla mnie, stracilam do niego zaufanie. Coz kazda kobieta i kazdy przypadk jest inny. Moze i faktycznie jest dobrym lekarzem, ale.... Z opinii innych kobiet nie slyszalam, zeby ktos w brodzi był lepszy od niego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.022632 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski