STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Ginekolog w Brodnicy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewela11




Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 106

PostWysłany: Wto, 18 Mar 2014 18:52:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani doktor Bartosiewicz słynie z tego że kobietom które przychodzą potwierdzić że są w ciąży mówi proszę się nie przyzwyczajać i nie cieszyć bo jeszcze wszystko może się stać...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
żmija




Dołączył: 18 Sty 2012
Posty: 34

PostWysłany: Wto, 18 Mar 2014 19:06:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emc81 u Małkiewicza wylądowałam jak miałam monitorowany cykl (mój lekarz był wtedy na urlopie ) A u Aleksandra jak była potrzebna pilna wizyta u gina ( do każdego innego lekarza trzeba było czekać min 3tyg)
Co do zdania na temat kobiet ginekologów miałam takie same jak twoje:lol:
Zdanie zmieniłam jak trafiłam do pani dr Lucyny Marchwińskiej -Palacz w Toruniu ( szacunek dla pacjenta podejście że pacjent i jego potrzeby są najważniejsze ) U niej po badaniu mam zawsze opis po badaniu ( w opisie min na jakim sprzęcie zostało wykonane badanie i co stwierdzono) tego nigdy nie dostałam u żadnego Brodnickiego lekarza

ewelinka2333 zmień lekarza( czy prywatnie czy na NFZ) jeśli masz pytania zapisz na kartce i jak będziesz na wizycie pytaj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
żmija




Dołączył: 18 Sty 2012
Posty: 34

PostWysłany: Wto, 18 Mar 2014 19:14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewela11 o tak dr Bartosiewicz potrafi "pocieszyć" kobiety które starają się o dziecko
U mnie padły takie słowa " Proszę się nie cieszyć z tego i tak nic nie będzie "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemoniada




Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 56

PostWysłany: Wto, 18 Mar 2014 19:59:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"żmija", a powiedz mi prosze o jakim lekarzu mówisz w Toruniu? Rolling Eyes Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka2333




Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 101

PostWysłany: Wto, 18 Mar 2014 21:55:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdzie przyjmuje dr Horszczaruk w takim razie?
ma ktoś do niego nr tel ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AnnaW




Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 64

PostWysłany: Wto, 18 Mar 2014 22:56:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka2333 napisał:
gdzie przyjmuje dr Horszczaruk w takim razie?
ma ktoś do niego nr tel ?


Dr Horszczaruk przyjmuje prywatnie na Alei Leśnej, nr kom 608 689 723, a jak chcesz iść na NFZ, to też przyjmuje, bynajmniej ja byłam pod koniec ubiegłego roku w Novamedzie na Wyspiańskiego, ale tu to sobie troszkę poczekasz...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
żmija




Dołączył: 18 Sty 2012
Posty: 34

PostWysłany: Sro, 19 Mar 2014 08:44:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lemoniada Pisałam wcześniej Lucyna Marchwińska-Palacz Cool W Necie znajdziesz nr do gabinetu ( uprzedzam trzeba wykazać się DUŻĄ cierpliwością dzwoniąc do gabinetu )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vewerka




Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 36

PostWysłany: Sro, 19 Mar 2014 11:58:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka2333 napisał:
Kobietki mam pytanie,byłam na wizycie u Pani Bartosiewicz powiedziałą że na lewym jajniku mam torbiel i nie mam się przejmować,nic więcej nie powiedziała,w necie trochę poczytałm i niewiem czy można to tak zostawić,trzeba leczyć bądz usunąć,okres spóznia mi się 2 tyg czy to może być przez ten torbiel??w ciąży nie jestem na 100%.
miałą z was któraś taki przypadek? troszkę martwię się chce iść do innego lekarza prywatnie może dowiem się czegoś więcej


Spokojnie, torbiel torbielowi nierówna, jedne trzeba wyciąć, jedne leczyć, inne trzeba zostawić. Nie czytaj w necie bo osiwiejesz. Idź po prostu do innego lekarza, jeśli w Brodnicy to do Horszczaruka. Sama jestem po wycięciu torbieli i pod opieką tego lekarza, więc mogę go polecić. Kiedyś chodziłam do Bartoszewicz. O jej leczeniu i traktowaniu pacjentek powiem tylko tyle: nigdy więcej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
H2O




Dołączył: 02 Wrz 2011
Posty: 23

PostWysłany: Sro, 19 Mar 2014 12:01:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopóki wszystko jet dobrze, to każdy lekarz jest dobry, ale jak pojawia się problem /zwykle z ciążą/, to sugeruję ewakuować się do większego ośrodka, zwłaszcza jeśli nie czujecie się całkowicie usatysfakcjonowane tym, co usłyszycie. I jeszcze taka rzecz do przemyślenia: porada ginekologiczna u naszych brodnickich lekarzy bywa droższa niż klinikach specjalistycznych; pytanie brzmi, czy jakość usług jest porównywalna?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Magda262




Dołączył: 18 Mar 2014
Posty: 11

PostWysłany: Sro, 19 Mar 2014 20:22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o pani dr Iwonie Małkiewicz?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
goraj13




Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 62

PostWysłany: Sro, 19 Mar 2014 20:38:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mysle ze to nie jest dobry lekarz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anulek




Dołączył: 23 Mar 2013
Posty: 12
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 19 Mar 2014 23:21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam doktora Horszczaruka, przyjmuje na NFZ w ośrodku Novamed na Wyspiańskiego. Prowadził dwie moje ciąże, złego słowa nie powiem. Na początku każdego miesiąca (trzeba dowiedzieć się w ośrodku w który dokładnie dzień) są zapisy na następny miesiąc. W dniu zapisów w ciągu godziny od 7 rano do 8 cały kolejny miesiąc ma juz rozpisany.

Dr Iwona Małkiewicz jak dla mnie jest w porządku, była na dyżurze w czasie gdy rodziłam i było OK.

Za to położna Andzia to powinna w rzeźni pracować a nie na położniczym!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miladr




Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 594

PostWysłany: Czw, 20 Mar 2014 10:33:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny a gdzie rodzic ? Brodnica, Nowe Miasto, Torun, może za granicą w Rypinie ? To moje pierwsze dziecię. Nie mam w swoim otoczeniu młodych matek żeby się poradzic. I czy faktycznie po porodzie sn kładą dziecko przy matce Na te dwie godziny?
Oesu, Kto to jest siostra Andzia ?
Co do ginekologow chodziłam do Malkiewicza, Stuczynskiego, sp Dorendy, a jak działo się coś niepokojącego to do matopatu do dr Stankiewicza. Każdy lekarz jest inny. Malkiewicz jest bardzo specyficzny , mało mówi, nie komentuje tego co robi na usg, nawet nie wiedziałam czy moja szyjka jest zamknieta a do tego co wizyta to conajmniej godzina oczekiwania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwiatek




Dołączył: 06 Sty 2013
Posty: 29

PostWysłany: Czw, 20 Mar 2014 10:46:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrego lekarza poznasz po tym jak zachorujesz-czy się pozna i wyleczy. A jak się nic złego z nami, z dzieciątkiem nie dzieje to każdy lekarz jest dobry. Ja tez chodziłam do Horszczaruka i jestem zadowolona, ale na szczęście jak byłam w ciąży nic złego się nie działo. Ale niestety polecić tego lekarza nie mogę bo wiem jak postąpił z moją znajomą i ja już do niego chodzić nie będę. Jak dla mnie w Brodnicy pozostaje tylko dr. Stuczyński.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kasiancusia




Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 118

PostWysłany: Czw, 20 Mar 2014 11:05:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dwukrotnie rodziłam w Brodnicy i nie mam żadnych zastrzeżeń-no, poza łóżkami porodowymi i łazienkami,które pozostawiają wiele do życzenia. Ale sama "obsługa" ok. Zwłaszcza p.Misia Kępczyńska-anioł nie kobieta! Po porodzie dziecko dostaniesz na chwilę, po czym Ty przejdziesz na salę obserwacyjną (naprzeciw porodówki),a dziecię zostanie zabrane do kąpania, badania itp. Na sali leżysz 2 godziny, dzieciątko Ci przyniosą aby przystawić do piersi no i przejdziecie na zwykłą salę jeśli wszystko będzie ok. Ach...takich rzeczy się nie zapomina Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.02124 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski