STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Ginekolog w Brodnicy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miladr




Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 594

PostWysłany: Czw, 20 Mar 2014 12:33:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile
No właśnie dr Malkiewicz jak pojawiły sie problemy kazał natychmiast do siebie przyjeżdżać i działał choć pracuje dwa dni w tygodniu. Dr Stuczynski tez mi pomógł jak miałam źle wyniki jednak nie można tego porównywać do zagrożenia ciąży. Znajome mają różne zdania na temat lekarzy, jedna uznaje tylko dr Bartoszewicz. moja mama chodzi do dr Aleksandra, dr Zaglewski zbiera narazie same pochwały.
Ale prawda jest taka ze na początku ciąży lekarze w Brodnicy gasza w przyszlej matce całą radość. Niewiele mówią, nie dają nadziei. Dziś pani jest w ciąży , jutro może nie być...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sarna EM




Dołączył: 28 Mar 2014
Posty: 4

PostWysłany: Nie, 06 Kwi 2014 13:56:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magda262 napisał:
A co myślicie o pani dr Iwonie Małkiewicz?


Chodzę do niej od wielu lat, na badania okresowe i cytologie i nie mogę narzekać.Kiedyś poszłam do dr Horyszczaruka kiedy miała urlop i nie czułam się tam komfortowo.
Dr Iwona Małkiewicz jest bardzo dyskretna i delikatna, przy niej się pacjętka nie wstydzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nina




Dołączył: 29 Gru 2011
Posty: 17

PostWysłany: Nie, 06 Kwi 2014 19:23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie polecam..bylam u niej jak moj lekarz mial urlop..masakra..brak profesjonalizmu..byla niemila..opryskliwa..i bardzo niedelikatna..niestety trafilam na nia tez po porodzie mojego dziecka..sytuacja sie powtorzyla..poza tym..podchodzi do pacjenta bardzo rutynowo...czego moga byc przykre konsekwencje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
żmija




Dołączył: 18 Sty 2012
Posty: 34

PostWysłany: Pon, 07 Kwi 2014 17:23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miladr Ja sama rodziłam w Brodnicy chociaż do lekarza chodzę w Toruniu
teraz też będę rodzic w Brodnicy Kiedy wybierałam miejsce porodu to głównym argumentem była odległość od domu ( Do szpitala w Brodnicy mam najbliżej jak będę coś potrzebować to czy mąż lub mama maja blisko żeby przynieść ) No i najważniejszy dla mnie argument Brodnica nie wypuści dzieciaka z żółtaczką a takie przypadki znam u osób które rodziły w NML ( w jednym przypadku żółtaczka przeszła dopiero jak matka odstawiła dziecko od piersi)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kasiancusia




Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 118

PostWysłany: Pon, 07 Kwi 2014 19:01:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żmija i tu się mylisz,mnie z córką wypisali ze szpitala pomimo nieustabilizowanego poziomu bilirubiny,tylko po to abyśmy po kilku dniach spowrotem wróciły na oddział...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
żmija




Dołączył: 18 Sty 2012
Posty: 34

PostWysłany: Wto, 08 Kwi 2014 06:51:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiancusia Ja znam takie przypadki odnośnie NML odnośnie Brodnicy nic takiego nie słyszałam
Chociaż są rzeczy które mi się nie podobają w naszym szpitalu np. brak sali do odwiedzin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kasiancusia




Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 118

PostWysłany: Wto, 08 Kwi 2014 14:22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście,to duży minus kiedy do sąsiadki z łóżka obok przyjdą goście,a Ty musisz właśnie nakarmić dziecko. Mi się jeszcze nie podobają łazienki no i łóżka porodowe zostawiają wiele do życzenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ekosusanna86




Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 9

PostWysłany: Pon, 14 Kwi 2014 22:07:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dr Iwona Małkiewicz to super profesjonalny lekarz polecam każdej pacjentce , bardzo mi pomogła w mojej zagrożonej ciąży bliźniaczej , zawsze dodawała nadziei.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alma




Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 4

PostWysłany: Wto, 30 Wrz 2014 15:17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie nie polecam dr aleksandra... byłam u niego dwa razy i o dwa za dużo. kiedy poroniłam u niego w gabinecie, zapytał z irytacją'' Dlaczego pani płacze, przecież nic takiego się nie stało''. Kiedy po upływie pół roku ponownie poszłam na wizytę (będąc w ciąży), masakra, żaden lekarz mnie tak nie poniżył jak wałśnie wtedy on. Przy badaniu usg powiedział,że mam szeroko rozłożyć nogi i pokazac co tam mam, a nie kulić je jakbym miała dysplazję. Evil or Very Mad tak lekarz zwraca się do pacjentki?! pytając o ciążę usłyszałam '' ciążą na razie jest żywa, ale niech się pani nie cieszy, bo nie wiadomo jak jeszcze długo będzie'' o zwolnieniu lekarskim nie chciał nawet słyszeć. Dodam jeszcze, że na koniec wizyty rzucił mi od niechcenia kartę ciąży, jak psu kość. NIE POLECAM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alma




Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 4

PostWysłany: Sob, 11 Paź 2014 10:17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odświeżając temat... czy któraś z Was chodzi do dr horszczaruka prywatnie? jak się do niego zarejestrować? ja próbuję dodzwonić się od kilku dni i nie odbiera tel albo odrzuca połączenia..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bańka




Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 172

PostWysłany: Pią, 17 Paź 2014 08:58:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jest na urlopie. Moja przyjaciółka do niego chodzi i jest bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemoniada




Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 56

PostWysłany: Sob, 03 Sty 2015 10:56:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile kosztuje wizyta u dr Stuczyńskiego? w jakie dni przyjmuje i w jakich godzinach? Rolling Eyes Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miladr




Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 594

PostWysłany: Sob, 03 Sty 2015 14:19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lemoniada napisał:
Ile kosztuje wizyta u dr Stuczyńskiego? w jakie dni przyjmuje i w jakich godzinach? Rolling Eyes Rolling Eyes


Ostatnio placilam 120 zł.
W jakie dni nie wiem, zadzwon na al. Lesną.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ona03




Dołączył: 05 Lis 2012
Posty: 55

PostWysłany: Wto, 28 Lip 2015 19:48:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam !
Czy któraś z Was była na wizycie u doktora Rogalskiego ? jakie wrażenia ?
czy jest kompetentny i godny polecenia ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ona03




Dołączył: 05 Lis 2012
Posty: 55

PostWysłany: Sro, 29 Lip 2015 16:52:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.022192 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski