STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
brodnickie zespoly muzyczne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Pią, 18 Lut 2005 15:37:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4 marca w BDK-u, bilety po 12zł Smile
Powrót do góry
k*siel
Gość






PostWysłany: Sob, 19 Lut 2005 13:14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koala napisał:
iwan napisał:
kisiel stwierdził przed chwiła: "historia zajebiscie npisana ".

w sumie do historii też nic nie mam.

no tak... Jak JUZ Kisiel tak powiedzial, to MUSI byc z*******a! Rolling Eyes
on sie zna na wszystkim...


koala chodzi o to ze bylem w tej kapeli od samych poczatkow.
czytajac historie moge stwierdzic ze jest napisana calkiem ok w miare obiektywnie i rzetelnie_i nie chodzi tu o to ze znam sie na wszystkim -bo nie znam sie prawie na niczym -->ale tam akurat bylem , widzialem i moge weryfikowac
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sob, 19 Lut 2005 13:36:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bob marley napisał:
bylem raz tylko na koncercie ozonu i wiecej nie pojde. Razz
nic nowego, tysiace kapel tak gra



Na boga przeciez nikt ludziom ktorym nie podobal sie o-zone czy w ogole muzyka reggae nie kazal chodzic na koncerty trzymajac ich na muszce pistoletu. Sluchanie muzyki i chodzenie na koncerty jest DOBROWOLNE, dla nas tzn. grajacych to byla swietna zabawa-ale nikt nie musial przychodzic do Piano. Zresza to juz historia bo nie ma juz O-zone'u
Powrót do góry
K*siel
Gość






PostWysłany: Sob, 19 Lut 2005 13:56:01    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
mala napisał:
to wlasnie jego problem - on we wszystkim umie sie odnalezc, jazz, reagge, rock (-JTR) ...poezja(!). (...) nie wydaje mi sie ze robi to z zamilowania... tylko dla rozglosu Confused bez urazy

To o Kiślu, TO NIESTETY PRAWDA... on zawsze musi byc w centrum uwagi. nawet w rozmowie... poznalam go niedawno i zgadzam sie z toba mala... Adorator tlumow! Rolling Eyes


Przykro mi ze cie rozczarowalem , to prawda ze lubie byc w centrum-moze jest w tym cos zlego albo jest to niedopuszczalne ?

MALA: masz racje spiewam dla rozglosu, nie dlatego ze kocham to robic...

zastanowcie sie czasem..czy spiewalbym cos czego nie czuje ? Czy pchalbym sie na scene tylko po to zeby byc zauwazonym? to moze jeszcze K@#$ zaloze kabaret, zespol piesni i tanca, kapele disco, i jednoosobowy zespol baletowy ? To ze raz zaspiewalem jazz(jezeli w ogole mozna to tak nazwac wedlug mnie nie), i spiewalem wczesniej w JTR ,(poezja? -w zyciu poezji nie spiewalem- nie wiem co nazywasz poezja), jest zle to nie rozumiem juz nic...robie to co kocham robic -i moze tak naprawde czuje to w sobie ? Odpowiadajac reszcie -nigdy nikomu nie kazalem sluchac tego co robie , nie uwazam sie za gwiazde a jezeli odnosicie takie wrazenie to juz tylko wasz osobisty problem . Wink

AAAAAAAAAAARRRGGHHHH!!! JESTEM ZŁY, BARDZO ZŁY Twisted Evil
Powrót do góry
hucu
Gość






PostWysłany: Sob, 19 Lut 2005 18:20:41    Temat postu: ok Odpowiedz z cytatem

kisiel nie powinienes sie przejmowac co tam ktos pisze, tzn nie jest sie gwiazda bo sie spiewa( robi sie to dla siebie), jak ktos gra na gitarze to tez jest gwiazda miliony ludzi gra i spiewa i co sa gwiazdami?? [/b]
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Sob, 19 Lut 2005 20:54:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać na forum, że wielu nie pasują politycy, gazety a teraz nawet muzycy Smile
Zastanawiam się dlaczego, przy takiej ilości znawców, Rebelion, O-Zone, JTR, Ostatnia Deska Ratunku itd. nie mają konkurencji w tym co robią. Zdarzyło mi się kilka razy wystąpić na scenie i wiem, że jeśli nie ma się takiej pasji, o której pisze Kisiel, to występ staje się cieżką pracą. Wiem ile czasu i pracy wymagają próby i wiem też ile można na tym zarobić Smile. Zastanówcie się czy Ci wszyscy nasi lokalni muzycy robią to wszystko żeby zrobić komuś na złość.

Czekam teraz na jakąć grupę HIP HOP w Brodnicy, może już taka jest?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Nie, 20 Lut 2005 11:57:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o twoich, klonie, ciągutkach do muzyki wiedzą klonie wszyscy. osobiście czekam na występ w brodnickim domu kultury występu didża Clone Wink mam nadzieję, że "przedwojenny" brodnicki punk wróci do jeszcze do łask... wtedy proponuję ci założenie kapeli (osobiście dołożę darcie anarchistycznych tekstów Wink ) the Clones, nawiązując do clashów i ramones
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Nie, 20 Lut 2005 14:09:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

satanie lepszy "przedwojenny punk" niż twoje ich troje i J. Lopez słyszałem że gustujesz też w szazie (diskopolo Laughing )
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 20 Lut 2005 19:38:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kisiel, nie znam ciebie. Ale nie przejmuj się b*******, którym wszystko się nie podoba. Rób to, co lubisz, a jeśli niektórzy lubią filozofować, to już ich problem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pon, 21 Lut 2005 12:44:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie każdy powinien robić to co lubi i chce Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kermit
Gość






PostWysłany: Pon, 21 Lut 2005 14:34:55    Temat postu: Kisiel gwiazdą. Odpowiedz z cytatem

Nawet jeśli kisiel - chce być gwiazdą i jest zadufany - to jest jego sprawa nikomu krzywdy nie zrobił. Śpiewa dla siebie i własnej przyjemności - majątku się jeszcze nie dorobił.
oczywiście jest próżny - ale co z tego skoro 99% polaków jest próżnych - gdyby kisiel nie był próżny to też możnaby się do niego przyczepić, że np. jest inny. Dajcie temu Kisielowi spokój - niech śpiewa ile się da - a jak ktoś nie lubi jak on śpiewa to niech wyjdzie ( oczywiście nie kisiel) nikt nikogo nie zmusza. Może najlepszym wokalistą w Brodnicy nie jest ale robi to dobrze. Może Kisielowi przydałoby się trochę pokory - ale skoro nie - to co? Nic. Więć po co tyle krzyku?
Powrót do góry
laki luk
Gość






PostWysłany: Pon, 21 Lut 2005 14:44:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kisiel jest spoko. tylko za duzo rzeczy robi na raz Wink ze mus ie chce...
Powrót do góry
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pon, 21 Lut 2005 16:57:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem to jest po niekąd promocja Brodnicy kolejni artyści uogólniając Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 21 Lut 2005 22:28:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz napisał:
dokładnie każdy powinien robić to co lubi i chce Smile

No właśnie, zgadzam się w 100 %.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Pon, 21 Lut 2005 23:31:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz napisał:
[...]każdy powinien robić to co lubi i chce [...]


w granicach rozsądku oczywiście Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021329 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski