STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
brodnickie forum w wersji dla dzieci ;-)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 12 Sty 2005 09:34:36    Temat postu: brodnickie forum w wersji dla dzieci ;-) Odpowiedz z cytatem

brodnica.net/forum z przymróżeniem oka Wink

Ostatnio zmieniony przez krotom dnia Sro, 12 Sty 2005 15:31:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MaGik design
Gość






PostWysłany: Sro, 12 Sty 2005 14:11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Ty skad sie wyrwales!? Co to ma byc DESIGN !!!??? Fajnie ze sie nauczyles nowego slowka ale to jest polska strona. Wejdz gdzies na anglojezyczna i tam sie 'polansuj' ze swoim ENGLISH !!!
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 12 Sty 2005 15:33:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Embarassed wybacz... nie przypuszczałem, że w Twojej podstawówce nie uczą podstawowych angielskich słów Confused .
Na przyszłość obiecuję brać na ten fakt poprawkę Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MaGik design
Gość






PostWysłany: Sro, 12 Sty 2005 16:18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale Ty zabawny jestes krotom, o ho ho!

Musisz byc bardzo prosty chlopak, jezeli nie zrozumiales o co mi chodzi... Ale moze ty po polsku nie rozumiesz...(?) Ooo, to przepraszam!

Napisze wyraznie dla ciebie, ale w jezyku polskim(najwyzej bedziesz musial uzyc slownika):
W Polsce Mieszkaja Polacy, Ktorzy Mowia I Pisza W Jezyku Polskim.
Wiec jezeli chcesz sie wypowiadac w tym jezyku, nie zasmiecaj go wyrazami obcojezycznymi.
A jezeli juz tak bardzo chcesz pisac w innym jezyku, to pisz calymi zdaniami, a nie wtracasz pojedyncze slowa. Tylko na tyle cie stac!? No pochwal sie 'cosmopolito'!
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 12 Sty 2005 23:53:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgrywający cwaniaka MaGik design napisał:
[...]Napisze wyraznie dla ciebie, ale w jezyku polskim(najwyzej bedziesz musial uzyc slownika):
W Polsce Mieszkaja Polacy, Ktorzy Mowia I Pisza W Jezyku Polskim.[...]


a tymczasem ten sam zgrywający mądralę MaGik design napisał:
[...]jestes[...]byc[...]chlopak, jezeli [...]zrozumiales [...]moze [...]wyraznie [...]jezyku [...]najwyzej bedziesz musial uzyc slownika[...]Mieszkaja[...]Ktorzy Mowia I Pisza W Jezyku Polskim. Wiec jezeli [...]sie wypowiadac [...]jezyku[...]zasmiecaj[...]obcojezycznymi[...]jezeli juz [...]pisac[...]jezyku[...]calymi [...]wtracasz pojedyncze slowa[...]stac[...]

że niby co... to ma być wg Ciebie ten poprawny język polski Question słownik to owszem przydałby się ale Tobie kolego Twisted Evil
I oszczędź mi (nam) tłumaczenia, że piszesz do nas z jakiejś Nowej Zelandii i dlatego Twój komp nie ma polskich znaków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MaGik design
Gość






PostWysłany: Czw, 13 Sty 2005 01:04:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie tanie odejscie od tematu jest wlasnie na poziomie prostaka, ktorym jestes.
Nie musze ci sie w ogole tlumaczyc, ale wlasnie niestety tak jest ( o! pewnie sie ucieszysz!) ze nie mam polskich znakow.

Kazdy debil by sie domyslil. Ale nie TY ! Ty myslisz, ze ja tak pisze bo nie znam literek! (...kompletny idiota ...)


Aha i niezapomnij napisac w dziale: "zglaszanie postow" ze cie obrazilem prostaku!

I jeszcze jedno, moja ksywa to MaGik, a "design" to specjalnie dla ciebie dodalem.
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Czw, 13 Sty 2005 10:18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

domyślam się, że masz problemy z samoakceptacją i gdy tracisz grunt pod nogami i argumenty zaczynasz "rzucać mięsem" no ale cóż począć... tacy też się zdarzają.

bliski załamania nerwowego MaGik design napisał:
[...]nie mam polskich znakow.
Kazdy debil by sie domyslil.[...]

tak się składa że większość przypadków niepisania polskich znaków wynika z "wygodnictwa" piszących a nie problemów technicznych. Nie sądze abym w mojej teorii (w zasadzie to nie mojej tylko że uważam ją za słuszną) był odosobniony ale o tym niech zadecyduje każdy czytający tę naszą debatę. Wg mnie obraziłeś zdecydowaną większość czytających Twoje słowa Confused

Chcąc oszczędzić współforumowiczom dalszej mizernej w treści i formie debacie, proponuję Ci przenieść się na kanał prywatny (potocznie zwanym priv'em jakbyś nie wiedział), mój mail to krotom@poczta.onet.pl - zapraszam.

P.S.
MaGik design napisał:
[...]moja ksywa to MaGik, a "design" to specjalnie dla ciebie dodalem.

MaGik'iem będziesz dla mnie jak się zarejestrujesz ... do tego czasu będziesz dla mnie tym kim się w danej chwili podpiszesz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mada
Gość






PostWysłany: Czw, 13 Sty 2005 12:20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dajcie spokój chłopaki. Szkoda nerwów, lepiej swój potencjał przenieście na coś bardziej twórczego niż nerwowa wymiana opinii.
p.s.
a mnie się podobała wersja forum Krotoma-bardzo na poziomie niektórych forumowiczów.

Pozdrówka dla obu Panów
Powrót do góry
MaGik dezajn
Gość






PostWysłany: Czw, 13 Sty 2005 12:22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krotom napisał:

bliski załamania nerwowego MaGik design napisał:


tak. rzeczywiscie mnie zalamales... tylko czym? nie pocieszaj sie.

Nie sadze zebym kogokolwiek obrazil, ..oprocz ciebie. Swoje teorie mozesz niedlugo opublikowac! Lub tez, zaloz nowy temat na forum np : "przemysliwania krotoma", problem nr1 "dlaczego niektorzy nie uzywaja polskich znakow?"

Podczas gdy ty masz prawdziwy problem... zastanow sie lepiej nad tym co ci napisalem...

...'dezajnie'
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.11706 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski