STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
sklepy komputerowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paulinka




Dołączył: 10 Maj 2005
Posty: 68
Skąd: Nieżywięć

PostWysłany: Sro, 08 Cze 2005 10:50:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jakoś nie mam przekonania do tych brodnickich sklepów...pewnie się mylę ale zdania nie zmienię...wszelkie zakupy i problemy z kompem załatwiam w Trytonie w Toruniu i muszę przyznać że jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam, solidna firma. Polecam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
j-23
Gość






PostWysłany: Czw, 09 Cze 2005 22:20:16    Temat postu: bez tematu Odpowiedz z cytatem

słuchajta dzieciaki, bo dwa razy nie będę powtarzał. w mieście jest niejaki rzecznik konsumentów i on ściga takich dyletantów którym się wydaje, że umią składac kompy. więc przestańcie pieprzyć tylko ruszcie tyłki.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pią, 23 Wrz 2005 12:17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adrian napisał:
A ProLan (ten niedaleko "Stodoły" Laughing na Ceglanej) Question Ja tam kupuje coś do kompa dość czesto i zawsze z tym panem który tam pracuje idzie sie doagdać (czasami można kupić nowy sprzęt oddajac stary i dopłacając Cool ) . Polecam, bo to uczciwy sprzedawca !!!

już ego sklepu nie ma Sad
Powrót do góry
MAREK [new user]
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Wrz 2005 19:26:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

mam pytanie czy NOE -system jest ok ?:>
Powrót do góry
Michal
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Wrz 2005 21:50:41    Temat postu: wiem gdzie dobrze tanio i solidnie Odpowiedz z cytatem

a ja wszystkim polecam neo-system ten na podgornej zaraz przed S***a goscie wiedzo co i jak! I nie leca w kulki jak reszta Skoro moja ciocia poszla i sama zlozyla sobie kompa to chyba oczyms swiatczy? przeciez ona sie na niczym nie znala mogli ja naciagnac na wszystko a tu nie porzadny sprzet w porzadnej cenie w sam raz na jej potrzeby. Ja osobiscie kupilem kompa u w vobisie jka mi padl cd-rom to zabrali mi kompa na 3 tygodnie tlumaczac sie tym ze servis jest w innym miescie. jak mam polecac firme to tylko neo system
Powrót do góry
kicia
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Wrz 2005 21:58:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam się na tym ale neo jest OK! odkat w firmnie gdze pracuje serwisuja nam komputery to problemy z kompami sa prawie zadne wrecz w cale ich nie ma czasem tylko jakies wirysy szefowej liste z gg zniknie! Smile
Powrót do góry
lsdlhsjbn
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Wrz 2005 22:02:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MArek jak masz wybierac s klep w brodnicy to tylo neo fakty mowia same za siepie popytaj na ulicy z nimi nie ma problemy naprawde to co mowia sa so;idni i wiedza co robia wiem bo juz se sam otym prxzekonalem
POLECAM!!!
Powrót do góry
WtR
Gość






PostWysłany: Pią, 21 Paź 2005 12:27:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Vobis (na Grunwaldzie) dobry sprzęt gdy sie zepsuje nie ma zadnych problemów z gwarancją
Powrót do góry
MISTERY
Gość






PostWysłany: Sob, 22 Paź 2005 15:39:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes
    W internecie mozna super tanio znalesc.I masz prawo do zwrotu gdy cos nie tak.Fakt ze trzeba bardzo dobrze sie znac o tym co sie chce . Exclamation
Powrót do góry
kiaad




Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 113

PostWysłany: Sob, 22 Paź 2005 22:17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra


ja tezpolecam neo-system ^^

poddleikatnych przejściach z hdd dziś działa i jest all ok Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Nie, 23 Paź 2005 18:44:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja polecam Vobis Smile odwiedzam ich dość często i można sobie pogadać, potrafią doradzić (nie naciągnąć) wytłumaczyć co dlaczego itp, a ceny no cóż płaci się za markę :/ ale ostatnimi czasy nawet u nich ceny są dość przystępne :>

teraz CD media kupiłem tam kompa jakieś 4 lata temu i nie narzekam kop zo prawda na drugi dzień zaliczył serwis bo coś z zasilaczem się działo ale naprawiono to bezproblemowo w 15min i później nie było najmniejszych problemów ale obsługa to rzeczywiście na niskim poziomie tyam jest facet to pół biedy ale babka to normalnieinszejsza jakaś jest oburza się jak zada jejię jakoweś pytanjko i nie wiem chjyba wydaje jej sie, że ich sklep jest No1 na mieście i dlatego z powodu beeeznadziejnej obsługi zrezygnowałem z ich usług Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość







PostWysłany: Pon, 24 Paź 2005 07:33:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[PSV]Adam™ napisał:

A jesłi chodzi o te dobre sklepy to ja także polecam sklep Pana Bigosia mieszczącym sie przy ulicy Mickiewicza. Jestem jego stałym klientem (9 lat) wiec znam go dobrze i to jest naprawde solidny i szybki serwis, a przedewszystkim tani. I bardzo go polecam Very Happy


NIEZGODZE SIE DO KONCA z tym haslem "...szybki serwis..." kiedys zdarzylo mi sie kupic sluchaweczki z mikrofonem, kiedy nagle przestal dzialac mikrofon musialem oddac go na gwarancje. Zgadnijcie ile musialem czekac???....
DWA MIESIACE prawie, kumacie tyle razy tam chodzilem po nie ze na sam koniec sie wpienilem i zarzyczylem wyplaty gotowki za te sluchawki. No i tu jeden plus dla nich ze nie robili zadnych problemow i mi ja ZWROCILI.
Powrót do góry
slawek22
Gość






PostWysłany: Czw, 17 Lis 2005 23:55:42    Temat postu: vobis Odpowiedz z cytatem

jest ok prubuja caly czas isc do przodu jest duzo ciekawych rzeczy rozwijaja sie
obsluga jest ok
Powrót do góry
labik
Gość






PostWysłany: Wto, 23 Maj 2006 13:41:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja trochę te zalety NSystemu zmniejszę. Owszem są poza miastem trochę. Więc jakcoś chcę to najpierw pytam się telefonicznie - w końcu technika nie. No i k...a nigdy na miejscu nie ma takiej ceny jak dostane przez telefon. To samo tyczy się ich zarąbistej strony www. Na miejscu już inaczej. No może nie ma komu aktualizować ? A przecież ich tam tylu biega. Laughing
Na strzeleckiej 10 - naprzeciwko tego GSM na piętrze - towaru nie mają wiele ale wszystko ściągają i nie kłamią
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 23 Maj 2006 14:40:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kryptoreklama jako żywa Twisted Evil
poza tym wiele stron zastrzega, że coś tam coś tam według rozumienia coś tam coś tam nie jest ofertą, dlatego ceny mogą się różnić.

sceptycznie zawsze podchodzę do takich tematów.

ps. labi, najlepiej wizytówkę swojego sklepu wklej. co będziesz się skradał
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.023197 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski