STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
sklepy komputerowe
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zigi
Gość






PostWysłany: Nie, 02 Sty 2005 13:42:51    Temat postu: sklepy komputerowe Odpowiedz z cytatem

Chciałbym poznać opinie o sklepach komputerowych działajacych w Brodnicy; które z nich należy omijać z daleka a do których nie macie wiekszych uwag... Idealnego sklepu z pewnością nie ma ale... czekam na opinie.
Powrót do góry
olek
Gość






PostWysłany: Nie, 02 Sty 2005 13:45:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

omijaj sklep na Przykopie... jak coś tam kupisz to będziesz miał problemy... obsługa jak kupujesz jest możliwa, ale jak masz problemy to udają Greka i nic to ich nie interesuje...
Powrót do góry
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Nie, 02 Sty 2005 17:22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam all

No Ja bym raczej niepolecił bym Balsama W kauflandzie i Na mieście oraz przykop, czyli Tam gdzie się znajduje kafejka internetowa UNDER,siden, sklep komputerowy na przeciwko szkoły zawodowej 1 oraz koło Wieży Bocianiej, czyli Barcz Te sklepy to normalnie lipa nieznają się na sprzecię a jak już chcerz się wziąc coś i zamówić to czeka się niby 3 dnia a tak naprawde to miesiąć, siden na pocztowej sprzedaje uzywane cześci niby nowe jak się nieznasz to cię wyhu*** i sprzedadzą ci niby nowy sprzęt a w żeczywistosci Używany sprzent na gwarancji, która obejmuje tylko, obódowe bo jak im powierz, że się Płyta główną niedziała albo ze dysk ma bad sektory, przegrzewa się, stuka, Głośno chodzi zacina się przy pracy systemu, lub się spali od zasilacza złego dobranego to powiedzą ze podkręcałeś sprzęt albo źle dostosowujesz do użytkowania PC i taka nimi gadka, ale im nawet powiesz ze nie nierobiłeś i dostosowałeś się do warunków, w jakich ma pracować twój pc to i tak masz po gwarancji oszuści!!!!!!!!!!!! Reszta, Których nie wymieniłem to amatorzy czyhający na nieznających się na Komputerach Klientów.

Teraz Te dobre Sklepy z PC i nie tylko:D
Sklep na Ul Dworcowej Mieszczący się w kafejce internetowej szybka i solidna obsługa oraz uprzejma nawet możesz wszystko namiejscu złożyć i poradzić ci, co wybrać i jak najtaniej solidny serwis Pc działający od poniedziałku do piątku od 8 do 21 żaden serwis w Brodnicy niedziała tak:D Gwarancja bije wszystkich na głowy W Brodnicy Jak się chce to nawet możesz sobie kompan z tuningowac na maxa w tym sklepie nawet jak ci dysk padnie i informacje stracisz odzyskają ci je w ramach gwarancji.
Teraz Sklep Komputerowy, Który prowadzi Pan Bigoś tam tez jest szybko i solidnie i tanio oraz fachowa pani, która wszystko podliczy i to, co byś chciał mieć w Komputerze.
No i wreszcie Sklep komputerowy na podgórnej zaraz przed sochą tam ja durzy wybór.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
[PSV]Adam™
Gość






PostWysłany: Nie, 02 Sty 2005 17:45:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!!!
Brod.pl ma co do wszystkiego jak najbardziej racje. Siden to całkowite dno. Dam przykład kumpla który kupił tam kompa. W ciągiu tygodnia spalił mu sie procesor okazało sie ze miał wogóle inny niż ten co kupował (najprawdopodowbniej włożyli mu używany) no reklamacja jednak mu sie udała włożyli mu wkońcu takiego co kupował. Ale zeby to było koniec chłopak długo nim sie nie na cieszył ponieważ w ciągu 2 tygodni spalił mu sie monitor. I oczywiście jest tam bardzo szybka obsługa bo na naprawe monitora czekal tylko małe 3 tygodnie Wink. Dlatego tego sklepu nigdy niepolecam i niebede.

A jesłi chodzi o te dobre sklepy to ja także polecam sklep Pana Bigosia mieszczącym sie przy ulicy Mickiewicza. Jestem jego stałym klientem (9 lat) wiec znam go dobrze i to jest naprawde solidny i szybki serwis, a przedewszystkim tani. I bardzo go polecam Very Happy
Powrót do góry
jonasz




Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 9

PostWysłany: Nie, 02 Sty 2005 21:00:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w Brodnicy niema dobryh sklipuw w totuniu kupuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pcmajster




Dołączył: 19 Lut 2004
Posty: 14
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 02 Sty 2005 21:13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam, ten sklep który polecasz jest bardzo dobry, ja polecam również NeoSystem, bo jeszcze nigdy mnie nie zawiedli... A do wymienionych przez Was kijowych sklepów dorzuciłbym równiez sklep mieszczący się na Kolejowej, mieści się obok kwiaciarni (okolice kafejki internetowej), nie znam jego nazwy ale nie polecam go szczególnie! Kumplowi tak zestawili kompa, że kilka razy był go zawieźć do serwisu w ciągu 2 miesięcy. Za każdym razem mówili mu to samo - 'Tam była wylana pepsi'. Tylko, że on PEPSI w ogóle nie pije... I jeszcze mam jedną prośbę, do jakiegoś moderatora tego forum. Czy można by było przenieść ten temat do innego działu? BO w sporcie tak raczej nie pasuje...Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 03 Sty 2005 00:52:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super temat zapodałeś zigi! Parę razy ze zdziwienia aż oczy szerzej otworzyłem... Myślałem kurde, że CD Media na Przykopie to jest OK. A ten na rogu Kamionki i Dworcowej? "Hobbit System" się chyba nazywa, co o nim myślicie? Chcę właśnie niedługo zupgradować sobie kompa i nie wiem gdzie wystartować...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
loky




Dołączył: 22 Gru 2004
Posty: 123
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 03 Sty 2005 13:59:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do CD media to sie zgadzam jak im reklamowałem karte graficzna to to co sie akurat spaliło nie obejmowała gwarancja no i jeszcze czekałem dwa tygodnie na taką wspaniała odpowiedz, co do Hobitta to kupowałem u nich troche i powiem że czasami sprawiają wrażenie niedoinformowanych ale ogólnie jest oki jak cos nie pasuje to od razu mówia że mozna przyniesć i wymienic-przykłąd kupiłem używaną kosc pamieci wiadpmo jak jest i od razu dostałem zastrzezenie ze "jak nie bedzie działać to pan przyniesie wymienimy" podoba mi sie takie podejście.Kosć działa wiec nie było problemu.Nie polecam sklepu p.Balsama raczej nie wiedzą o czym mówia tak samo jest u p.Barcza(nie wiem jak sie ten sklep nazywa) to nie sa profesjonalne serwisy,no i jeszcze saiden podejscie do klijenta co najmniej marne i tez słyszałem o ich wpadkach z uzywanym sprzętem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
pcmajster




Dołączył: 19 Lut 2004
Posty: 14
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 03 Sty 2005 16:08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze? TO SIden swego czasu mi się podobał... Mieli super obsługę, która potem zmieniała się co i rusz... Ale też mają fajny sklepik, tam koło bazaru, tam jest i serwis GSM i komputerowy... Wporzo gściu tam sprzedaje i mają dosyć dobry sprzęt.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Pon, 03 Sty 2005 16:33:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pcmajster napisał:
Szczerze? TO SIden swego czasu mi się podobał... Mieli super obsługę, która potem zmieniała się co i rusz... Ale też mają fajny sklepik, tam koło bazaru, tam jest i serwis GSM i komputerowy... Wporzo gściu tam sprzedaje i mają dosyć dobry sprzęt.

===============================================
Tam miałem kupowany komp to uwaga rekord w uruchamianiu sie kompa 5 min a po rescie już niewstał biedak padło wszystko bo ktoś zle dobrał zasilacz. do Płyty Głownej a servis gsm to fatalny popsuli mi zabytkowy telefon jakim jest ERICSSON t10s poszłem zdjąć simlocka a oni spalili końcówke mocy która kosztowała 100zł w tamtych czasach i nikt sie nieprzyznał aż wrescie przyznali racje i zwrócili mi 100zł ale ostrzegam normalnie niedawać tam telefonów na bank bedzie popsuty albo podmienią ci cześci wiec raczej niepolecam zarówno sklepu gsm jak również sklepu pc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
kid
Gość






PostWysłany: Pon, 03 Sty 2005 17:18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że to może troche nie na temat ale jak juz jesteśmy przy komórkach to może ktos powie, który według niego komis gsm jest wporzo, a który by odradzał ja narazie robiłem interesy tylko z tym z domu towarowego kupilem telefon i nie dzialala wibracja naprawial ją 2 tygodnie prawie co chwila mi gadal ze "juz za godzine bedzie mial tą czesc" i tak w kólko w koncu mialem dosyc i powiedzialem ze chce kase z powrotem i ...o dziwo na drugi dzien naprawil go nagle Smile ale jest on w miare spoko i tani za wgranie polskiego menu do kom chciał 40 zl podczas gdy komiski na strzeleckiej i na przeciwko urzedu miasta - 80zł chcieli ...co za roznica 100%...
Cytat:
veni_vidi_vici
Powrót do góry
Karol
Gość






PostWysłany: Wto, 04 Sty 2005 15:36:12    Temat postu: Impact Odpowiedz z cytatem

Sklep na Mickiewicza jest bardzo dobry i tani kupowałem tam komputer ponad 3 lata temu i nie narzekam tylko raz tam byłem gdy spalił mi się zasilacz zasilacz był wymieniony na miejscu w około 10 min również gdy zepsuła mi sie karta graficzna nie musiałem od razu nowej kupować tylko P.Bigoś dał mi nową do przetestowania Także polecam jak najbardziej ten sklep miła i szybka obsługa a gdy coś sie zepsuje nie ma problemu z nowymi częsciami
Powrót do góry
Wiochman
Gość






PostWysłany: Wto, 04 Sty 2005 15:38:47    Temat postu: Vobis Odpowiedz z cytatem

A co sądzita o Vobisie czy to dobry sklep czy nie jedno wiem mają tanie CD i CD-RW
Powrót do góry
zigi
Gość






PostWysłany: Czw, 06 Sty 2005 16:14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no cóż..... moje ostatnie zakupy to kostka pamięci w Sidenie, monitor w DotComie i karta telewizyjna w Vobisie... kupuję w różnych miejscach z powodu dostępności towaru i oferowanych cen... zdziwiłem się pozytywnymi opiniami o neo-systemie - ja mam do nich jedną, ale bardzo istotną uwagę... jeśli podaje się numery gg do kontaktu z potencjalnymi klientami to wypadałoby ich używać i odpowiadać na wysłane zapytania ( chciałem kupic monitor, ale nie otrzymałem odpowiedźi), bo nie każdemu chce się jechać na Podgórną i sprawdzić czy towar jest... Więc może wezmą sobie te słowa do głowy, bo XXI wiek jest wiekiem internetu. Very Happy
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pią, 07 Sty 2005 11:10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja dorzucę jeszcze uwagę do sidena. moja znajoma kupiła kompa. krótko po zakupie komp padł... wkrótce problem powrócił. jestem zwykłym zjadaczem klawiatury, ale nie sądzę, że komputery padają ot tak sobie.
w sklepie powiedzieli, że system padł z winy użytkownika (uwierzcie, że moja znajoma na pewno nie kombinowała nic w systemie, jak to dziewczyna Razz ) i trzeba było bulić...
krótko potem problem się powtórzył, ale jakoś odratowałem sprzęt... ostatnio coś w kompie gruchocze (przy żadnym z moich komputerów, a jeden był leciwy, takich odgłosów nie słyszałem).
kwitując, siden to banda cwaniaczków.
popieram zdanie odnośnie sklepu przy podgórnej i przy mickiewicza. cd media (nie wiem jak to teraz się nazywa) ma ogromnego minusa, bo mnie wyśmiali kiedy jakiś czas temu chciałem kupić klawiaturę na stare wejście... nie polecam, jeśli nie jesteś ekspertem to mijaj ten sklep z daleka Exclamation
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020827 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski