STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
sklepy komputerowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Sro, 19 Sty 2005 15:02:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Surprised i tu się mylicie kupiłem kompa w "CORSO" każdy chwalił sobie ten sklep w samym szczecinie były chyba 4 czy 5 sklepów (czy jakoś tak) a wogóle to na całej polsce byli pewnego pięknego dnia firma ... znikneła a już ponad 10 lat na rynku Laughing zależy od tego jak sprzedawca czy włąściciel sklepu podchodzi do klijętów a nie duża czy mała firma bo nie raz małe firmy dłuzej się utrzymują niż te WIELKIE ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tragedia
Gość






PostWysłany: Sro, 16 Mar 2005 14:45:04    Temat postu: SKlepy komputerowe Odpowiedz z cytatem

Osobiście nie polecam żadnego ze sklepów które wymieniliście Barcz i Balsam traaaageeeediaaaa Laughing Laughing Laughing oni żyją jeszcze czasami komuny i nie wiem co byś nie chciał kupić nie ma, ale czemu sie dziwić komputery to sprzedają tak dodatkowo jak trafią leszcza z wiochy to mu sprzedadza razem z pralka (u Balsam) albo komórka (u Barcza) Laughing , serwis żenada, nie ma co wspominać nie wiem zresztą czy wiedza co to serwis jeśli nie mają porządnych serwisantów tylko gości którzy umieją zainstalować Windowsa Shocked . Vobis coś tam robi ale tragiczny wybór do tego drożyzna jak ktoś się nie zna na kompach łyknie raz byłem u nich jak usłyszałem jak gościu wtyka klientowi kity to normalnie ze śmiechu nie mogłem chyba sam do końca nie wiedział o czym mówi, Neo-system trochę lepiej, naśladuje Trytona z Torunia ale jeszcze mu daleko do tego po prostu ma cienkich pracowników goście nie maja w ogóle do tego podejścia i też do końca nie wiedza o co chodzi (chyba największy problem w brodnicy brak fachowców ale trudno się dziwić za takie pieniądze jakie płacą można pracować w spożywczaku i handlować jajkami :/ ). Jeśli moge polecić jakiś sklepik to TRYTONA w Toruniu, po pierwsze wiesz co kupujesz, nie wciskaja kitów, bo wiedzą, że jak sprzedadza dziadostwo to będa mieli potem problemy z serwisem, gwarancja na kompa 2lata, na podzepoły zależnie jak daje producent, zawsze jest wyszczególnione jakie masz zamontowane podzespoły możesz to zweryfikować po nr seryjnym na podzespole. Nawet jak zgubisz gwarancję mają bazę podzespołów i jeśli znajdą nr seryjny podzespołu i jest na gwarancji nie ma problemów z wymianą. Mają dobry i szybki serwis znaja się na robocie po prostu sprawdzeni fachowcy goście nie zmieniaja się w kalejdoskopie. Składam kompy od dawna nie tylko dla siebie ale tez dla znajomych i często się u nich zaopatruję więc wiem co mówię. Szkoda mi tylko jednego, że nie wychodza poza rynek Toruński bo sądzę, że ich podejście jest dobre o czym świadczą ciągłe tłumy ludzi, przed świetami to normalnie horror. Duży wybór sprzętu i do tego nie tylko standardowego ale tez markowego i mało spotykanego i nie ma rzeczy której by nie ściągnęli jeśli nie maja na stanie (praktycznie na drugi dzień od zamówienia maja na miejscu), mozna sobie sprawdzic na stronie stany czy jest dany towar i go zarezerwować.
Jeśli chcecie zobaczyć polecam www.tryton.com.pl
Powrót do góry
APOSTOŁ




Dołączył: 08 Mar 2005
Posty: 86
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 16 Mar 2005 16:03:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

balsama mozna calkowiceie sobie olac bo on i tak nic dobrego nikomu jeszce nie pogonil jak kupilem kiedys tam kompa to przez miesiac wymieniali mi co tydzien zasilacz bo pakowali jakies tanie g....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomek
Gość






PostWysłany: Czw, 24 Mar 2005 08:29:48    Temat postu: Re: SKlepy komputerowe Odpowiedz z cytatem

tragedia napisał:

Jeśli chcecie zobaczyć polecam www.tryton.com.pl

Ale to jednak w Toruniu. Sprzet jest tylko sprzetam i ma prawo sie zepsuc i co? Grzejesz za kazdym razem do Torunia?
Ja Brodnickich moge na pewno polecic Komnet. Sprzet tani i dobry a dla wymagajacych sa w stanie sciagnac 'prawie wszystko'. Marcin generalnie zna sie na rzeczy. Super obsluga gwarancyjna.
Powrót do góry
ziggi
Gość






PostWysłany: Pią, 06 Maj 2005 07:42:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ustabilizowana sytuacja na rynku komputerowym w brodnicy.... A tak ciekawy jestem czy Komnet to naprawdę dobry jest? Będę musiał kiedyś tam zajrzeć... Smile
Powrót do góry
willy
Gość






PostWysłany: Pią, 06 Maj 2005 12:24:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wam wszystkim polecam ty7lko neo-system jest tam najtaniej i bardzo dobry sprzet jescze nigdy nanich nie narzekałem ale polecalem go innym i onii terz go chwala pozostale sklepy komputerowe to totalne dno!!!!
Powrót do góry
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Pią, 06 Maj 2005 12:41:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam all.
No raczej ja bym niepolecał już tak bardzo neosystem bo zabardzo tam się ociągają!!. A co Do KomNetu To Naprawde Zajefanie jest tam,mają wszystko co nawet allegro niema :] Miła i Fachowa oraz szybka (a nie jak w inych trzeba czekać tydzień )obsługa!!
A Pozatym Maja wszystko co inne sklepy komputerowe niemają!!
Naprawde Polecam Nawet Jest teraz promocja na monitory 15 cali Lcd za 599zł Markowe!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pią, 06 Maj 2005 13:57:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak byś był tak jak Pan W**** włascicielem sklepu to bys nie reklamował go ? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sob, 07 Maj 2005 08:26:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

willy napisał:
Ja wam wszystkim polecam ty7lko neo-system jest tam najtaniej i bardzo dobry sprzet jescze nigdy nanich nie narzekałem ale polecalem go innym i onii terz go chwala pozostale sklepy komputerowe to totalne dno!!!!


zgadzam się. niedawno znajoma kupowała tam kompa. goście skłonni do upustów. a obecnie każdy szuka sposobu na oszczędzanie, nie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
doda666




Dołączył: 09 Maj 2005
Posty: 1

PostWysłany: Pon, 09 Maj 2005 15:25:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ELO

CZĘŚCIOWO ZGADAM SIĘ Z MOIMI POPRZEDNIKAMI.
MOIM ZDANIEM NUMER 1 W BRODNICY TO "VOBIS" JEST TO MARKA ZNANA W CAŁEJ POLSCE.POSIADAJĄ TYLKO MARKOWY SPRZĘT NIE MA TAM TANDETNEJ TANIZNY I ZA TO ICH LUBIE


A WY DZIADY !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pon, 09 Maj 2005 16:47:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to fakt ale ceny są zbyt wysokie Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacek_l




Dołączył: 04 Cze 2005
Posty: 137
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 04 Cze 2005 13:50:10    Temat postu: Neo-system rox[; Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje że najlepiej rozwijającą firma komputerową jest neo-system na podgórnej. Gdyby ten sklep był bardziej w centrum to w ogóle było by zamieszanie tam, bo by pewnie nie wyrabiali.
Ja aktualnie kupiłem tam nowego kompa i nie tylko..
Jeśli coś mi się popsuje nie ma żadnego problemu.
No i ja jestem najbardziej pechowym kupującym u nich :)
Bo ciągle coś mi się psuje już nawet mówili mi żebym został dla nich jako człowiek testujący sprzęt :P
Ale nie ma żadnego problemu u nich miła szybka obsługa... No raz było coś takiego że długo coś przychodziło z serwisu, ale to tak jest wszędzie i nie z ich winy.

A jeśli chodzi o vobis to z byle gówna bata chcą ukręcić [;
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NiEmeRoZo
Gość






PostWysłany: Sob, 04 Cze 2005 21:07:23    Temat postu: Re: Neo-system rox[; Odpowiedz z cytatem

A jeśli chodzi o VOBIS to z byle gówna bata chcą ukręcić [;[


Swięta racja mam na ten temat chyba najlepsze informacje w brodnicy ..... Smile
90% kompów jest na płytach ASROCK !!!! mimo to że w ich gazetkach piszą coś innego montowane seryjnie napędy SONY po roku nie mają prawa działąć !!! Smile
nawet kompy z "górenj półki" tzw. "hiEnd" to totalny shitt! zintegrowane karty graficzne i brak możliwości modyfikacji.

co do najlepszego sklepu niemam typu ale przychylam się do pozytywnych opini poprzedników
Powrót do góry
brodniczanka
Gość






PostWysłany: Wto, 07 Cze 2005 09:35:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich


a co sądzicie na temat Neo-Systemu |?
bo własnie mam zamiar tam kupic komputer
Powrót do góry
jacek_l




Dołączył: 04 Cze 2005
Posty: 137
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 08 Cze 2005 05:18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brodniczanka napisał:
witam wszystkich


a co sądzicie na temat Neo-Systemu |?
bo własnie mam zamiar tam kupic komputer


Jest git [;, patrz wyżej [;
pozdrawiam.. [;
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017923 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski