STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
sklepy komputerowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
art
Gość






PostWysłany: Pią, 07 Sty 2005 16:37:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co sądzicie o komisach telefonów komórkowych w brodnicy jestem cholernie ciekawy jakie były z nimi przygody bo ja miałem niejedną podobnie jak kid
Powrót do góry
adrian
Gość






PostWysłany: Nie, 09 Sty 2005 22:04:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ProLan (ten niedaleko "Stodoły" Laughing na Ceglanej) Question Ja tam kupuje coś do kompa dość czesto i zawsze z tym panem który tam pracuje idzie sie doagdać (czasami można kupić nowy sprzęt oddajac stary i dopłacając Cool ) . Polecam, bo to uczciwy sprzedawca !!!
Powrót do góry
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Nie, 09 Sty 2005 22:38:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem mars jest dobry z tego co się orietuje Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
roma
Gość






PostWysłany: Sro, 12 Sty 2005 23:13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz już kupuję tylko w sklepie Impact na Mickiewicza - profesionalna i miła obsługa. Oni nie wciskaję byle czego żeby tylko sprzedać ,zawsze polecają porządne części.Tylko tam Pan potrafił przywrócić mój komp do życia (nikt inny w Brodnicy nie wiedział co się zepsuło)i teraz jest Ok
>>>POZDRO WSZYSTKIM<<<
Powrót do góry
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Czw, 13 Sty 2005 02:06:27    Temat postu: Sklepy pc Odpowiedz z cytatem

Hmm jednak juz pomogło jeden sklep się zlikwidował koło stacji benzynowej na przeciwko Szkoły Zawodowej. Czym wiecej bedziemy poruszać takie tematów tym mniej bedzie oszustów w Brodnicy wiec do dzieła i niedajmy sie nabic w butelke z Promocjami:D

Acha To jest temat o sklepach Komputerowych a nie o komórkach Jak juz zapodaj nowy temat:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Pią, 14 Sty 2005 01:09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja od dość dawna, jakiś 8 lat, robię zakupy w informiku. i polecam z czystym sumieniem.

żadnych zastrzeżeń :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Pią, 14 Sty 2005 11:14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem kilka slow od siebie jezeli chodzi o sklepy komputerowe w brodnicy to bardzo zadko kozystam z ich uslug kupuje sprzet w toruniu ale kilka razy kupowalem w sidenie w brodnicy i nie mialem zadnych problemow kupilem u nich pamieci 2 x 256mb i po 2 dniach bez problemu na moja prosbe wymienili mi na jedna 512mb maja duzy wybor sprzetu chociaz na niektore rzeczy trzeba poczekac natomiast sklepu ktorego nie mialbym polecic to przede wszystkim cd media pan ktory tam sprzedaje poprostu troche kultury sie powinien nauczyc i milej traktowac klienta
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pią, 14 Sty 2005 12:40:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie co do cd media, ale mam inne zdanie o sidenie...
Powrót do góry
Brytan




Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 14
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 14 Sty 2005 14:00:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A JA KUPUJE TYLKO I WYLACZNIE W SIDENIE NIE MIALEM NIGDY PROBLEMOW Z GWARANCJAMI I KUPUJAC W SIDENIE MAM PEWNOSC ZE NIE ZOSTANE NA LODZIE Z JAKAS NAPRAWA GWARANCYJNA BO JAK NIE W BRODNICY TO MOZNA ODDAC DO SERWISU ALBO W IŁAWIE ALBO W TORUNIU A Z TEGO CO SIE ORIETUJE TO MAJA JESZCZE WIECEJ TAKICH SKLEPÓW W POLSCE
ZAWSZE WYSTAWIAJA MI DOKUMENT ZAKUPU WIEC NIE WYDAJE MI SIE ZEBY SPRZEDAWALI URZYWANY SPRZET (BO JAK MOZNA ZAFAKTUROWAC URZYWANY SPRZET)
OSOBISCIE NIE KUPUJE JUZ W SKLEPACH GDZIE FIRMA JEST JEDNO OSOBOWA BO TO NIE WIADOMO JAK DLUGO BEDZIE TO JESZCZE FIRMA :p
A JEZELI CHODZI O NAPRAWE SERWISOWE TO OCZYWISTE JEST ZE SYSTEM OPERACYJNY NIE PODLEGA GWARANCJI I ZA KAZDE NAMIESZANIE W SYSTEMI CZY ZAWIRUSOWANIE SYSTEMU TRZEBA ZABULIC
POLECAM TEN SKLEP I TYLE
POZDRO DLA WSZYSTKICH
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
TO JA
Gość






PostWysłany: Pią, 14 Sty 2005 14:31:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moim zdaniem kazda zla opinia nie jest w 100% wiarygodna bo kazdy przypadek jest inny i trzeba sie przekonac samemu bo kazdy kto uslyszy od kogos zla plotke przekazuje ja dalej w zupelnie innej postaci a pozniej wychodza z igly widly
ja kupilem swoj komputer w firmie x ktora juz nie istnieje nie mam z nim zadnych problemow i choc nie jestem do konca zadowolony z bylej wspolpracy to nie mam pretensji do sprzedawcy ze wcisnol mi szajs
Powrót do góry
zigi
Gość






PostWysłany: Nie, 16 Sty 2005 13:09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może wprowadzić na forum lub na stronie tabelę cen na podzespoły do kompa? a co do uczciwości firm sprzedających komputery osobą wiarygodną jest (tak uważam) rzecznik konsumenta... on z pewnością wie, z którymi firmami są problemy.... pozdrawiam..
Powrót do góry
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Wto, 18 Sty 2005 21:45:44    Temat postu: Re: Forum Czesci pod kompa Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
zigi napisał:
może wprowadzić na forum lub na stronie tabelę cen na podzespoły do kompa? a co do uczciwości firm sprzedających komputery osobą wiarygodną jest (tak uważam) rzecznik konsumenta... on z pewnością wie, z którymi firmami są problemy.... pozdrawiam..

===============================================
Witam dobry pomysł z tymi pod zespołami pod kompa jak cos moge prowadzic taki dział zapytajcie sie admina czy by zrobił taki dział i jak cos ja
Moge prowadzic :]

===============================================
Powyszy temat czyli : Witam dobry pomysł z tymi pod zespołami pod kompa jak cos moge prowadzic taki dział zapytajcie sie admina czy by zrobił taki dział i jak cos ja
Moge prowadzic :]
To ja pisałem lecz się cos spiepszyło i jeszcze raz musiałem napisac:]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Sro, 19 Sty 2005 01:51:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brod.pl, przecież ja tu też jestem Smile Nie pisze zbyt dużo na forum bo mam za dużo roboty z innymi działami.
Chcesz dział ? Mówisz i masz, ale ja wymagam od innych chociaż 50% mojego zaangażowania. Masz ze mną kontakt e-mail, GG, GSM.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych i tych co im na ambicje brakuje czasu Smile

PS. Nie pisz tak więcej, forum ma opiekę Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
biShop
Gość






PostWysłany: Sro, 19 Sty 2005 10:04:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś czuję, że Brytan to z Sidenu jest... Laughing takie obeznanie z filiami... żenada Cool reklama dźwignią handlu, ale tu więcej ludzi na siden narzeka niż chwali Twisted Evil
poza tym co masz do firm jednoosobowych? są gorsze czy jak? świadczy to o przedsiębiorczości i zaradności. a wiele przykładów pokazuje, że jednoosobowa firma może zdobyć duży kapitał. Evil or Very Mad
Powrót do góry
Brytan




Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 14
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 19 Sty 2005 12:44:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i tu musze cie rozczarowac biShop nie jestem z sidenu ani z zadnej innej firmy komputerowej a jezeli chodzi o moje obeznanie to lubie duzo wiedziec o firmie w ktorej robie zakupy! a informacje takie mozna znalesc w internecie wystarczy wejsc na strone internetowa i tam jest wszystko ładnie napisane Laughing i nie wydaje mi sie zeby to byla żenada w przypadku gdy takie informacje sa ogolnie dostepne dla wszystkich
a jezeli chodzi o jednoosobowe firmy to niemam nic do nich niech sobie sa i chwala im za to ze sobie radza Smile
ale wieksze prawdopodobienstwo jest ze mala firma zniknie z rynku lub splajtuje predzej niz jakas duza firma
(bez urazy dla malych jednoosobowych firm Razz)

pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018021 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski