STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Wielka Orkiestra
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rianka
Gość






PostWysłany: Sob, 01 Sty 2005 20:20:12    Temat postu: Wielka Orkiestra Odpowiedz z cytatem

czy planuje sie w Brodnicy jakis koncert z tej okazji?
Powrót do góry
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Nie, 02 Sty 2005 23:14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, będzie koncert.
na rynku, bo niestety piano umarło Sad

no i będzie rege: immanuel i tabula rasa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Sob, 08 Sty 2005 16:31:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WOW ileż atrakcji w tym roku... aż się chce ucieć z tego miasta Crying or Very sad
Powrót do góry
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Nie, 09 Sty 2005 22:30:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Surprised jedni chcą uciekać a iny przyjechać i się osiedlić w br-cy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rocksteady
Gość






PostWysłany: Pon, 10 Sty 2005 10:07:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie jestem związany ze sztabem brodnickiej orkiestry, ale jedno mnie denerwuje. szanuję starania organizatorów, bo gdyby nie oni to mógłbyś Gościu podłubać najwyżej w nosie oglądając relację z Krakowa, Poznania czy Wrocławia na TVP2...
jeżeli coś ci nie odpowiada w realizacji, to weź się za to w przyszłym roku. Zobaczymy co ty załatwisz. wiedz, że ja oczekuję "the hives", "pixies" i ewentualnie "slipknota". inne kapele mnie nie zadowolą. co mnie obchodzi, że będziesz miał mały budżet, że żadna kapela nie gra za darmo? Jeżeli jesteś studentem, to tym bardziej powinieneś posmakować wysiłku, który w imprezę wkładają organizatorzy, głównie studenci.
Pieprzeni malkontenci. nie podoba ci się, to rzeczywiście uciekaj z Brodnicy. do Torunia, Włocławka, Bydgoszczy, albo dalej: do Chicago albo New Whestminster. A jak ci się nie spodoba tam, to może Mars albo Jowisz Cię zadowoli. Mało, będziesz tam mógł zorganizować jedyny sztab WOŚP... Twisted Evil Pieprzeni malkontenci...
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pon, 10 Sty 2005 12:08:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ty się tak nie ekscytuj od razu Wink bo ci serce wysiądzie
Powrót do góry
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 10 Sty 2005 13:57:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

10% z całej kasy na "Przystanek Woodstock" a ile na sektę "Hare-Kriszna"? Wie ktoś?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pon, 10 Sty 2005 16:30:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta bo radio ma twarz pieprzy farmazony, a ile dzieci uratowało wośp ile sprzętu kupili tego się nie mówi takie sranie w banie Evil or Very Mad albo też teza radia że owsiak dla siebie kase cziągnie ... Laughing bzdura !!!!!! on robi witraże za to ma kupe kasy !! a jak juz przy temacie szanownego Pana księdza ojca Tadeusza ****** ... Panie Majster komu pomogło radio ma ryja nie mówie o modlitwach Laughing mówie o pomocy ludziom on ma pewnie więcej kasiory niż WOŚP zbierze przez 1 akcje więc o czym my tu mówimy Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Pon, 10 Sty 2005 19:11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

każda fundacja ma prawo przeznaczyć jakąś część swoich dochodów na promocję. wośp robi to przez woodstock.

koncert był jaki był - nie wiem czy zauważyliście, że ludzie i tak uciekli po światełku. przy takim wietrze jak wczoraj trudno jest wytrzymać długo w plenerze.

i tu wyrazy uznania i szacunku dla ludzi, którzy mimo tego stali po kilka godzin zbierając kasę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pon, 10 Sty 2005 19:25:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie tak Cool pewnego razu ( w ostatnie wakacje) wracałem z Brodnicy w wakacje i wsaidły do mnie do przedziału w Toruniu 3 nawiedzone Panie w wieku od około 40 do 70 i ciągle o kościele radiu ma Mr. Green ... pewna Pani (najbardziej nawiedzona) stwierdziła że Pan Owsiak demoralizuje młodych ludzi a sporą kase zgarnia dla siebie czemu tak mówiła bo Pan Tadeusz Ojciec ****** tak powiedział to TAK musi być !! i do samego szczecina w takim towarzystwie tak siedziałem Arrow Laughing śmieszne ale a Bydgoszczy wsiadł Pewien Pan z Panią wracałz wesela więc wiadomo w stanie lekkiego odurzenia napojem procentowym który jak twierdził modli sięczesto ale tylko w domu nie lubi kościołów to od bydgoszczy wygarniał jej na temat Pana Tadeusza R. i jego brygady Laughing kobita się popłakała lekko moim zdaniem najbardziej demoralizuje starszych ludz radyjo ma face (czyt. z angielskiego) sumując JAK NAJBARDZIEJ POPIERAM PANA JURKA OWSIAKA I WOODSTOK NA KTÓRYM NIGDY NIE BYŁEM ALE JEŚŁI KOMUŚ SIĘ PODOBA TO TO CZEMU NIE ??!! to wszystko tylko propaGANDA Pana Tadeusza.(13 księga Wink )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 10 Sty 2005 21:18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co Ty mi tu Janusz sapiesz o jakimś radiu? I o. Rydzyku?

Pytałem ile kasy (w % lub w liczbach) idzie na sektę "Hare-Kriszna". Tylko to mnie interesuje.

To wie ktoś czy nie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pon, 10 Sty 2005 21:33:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak wiem 100% idzie na kriszne. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 10 Sty 2005 23:34:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam się z Ciebie śmiać czy nad Tobą płakać? Evil or Very Mad Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Wto, 11 Sty 2005 01:13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o ****** i jego mafię, to fundacja podała ich dziś do sądu...

hyhy, jak sprawiedliwość zwycięży, to będą jaja a tadzio będzie miał wyrok na karku...

http://www.wosp.org.pl/fundacja/finanse/bilans2002.php
tu jest rozliczenie fundacji za 2002r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 11 Sty 2005 01:29:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O dzięki iwan, wreszcie ktoś normalny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.022904 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski