STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
OMEGA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Nie, 30 Sty 2005 19:42:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad Rolling Eyes
Powrót do góry
woda
Gość






PostWysłany: Pon, 31 Sty 2005 17:23:29    Temat postu: OMEGA Odpowiedz z cytatem

LOKY, intrygujesz mnie coraz bardziej !!! A informacje, które posiadasz odnośnie "symbolicznej złotówki" , jak wiele innych informacji, które posiadasz, płyną prosto z OMEGI, nie będę już pisać na łamach FORUM z jakich ust. Na potwierdzenie tego podpowiem Ci, ze puściłem(łam) taką informację tylko do OMEGI a szybkość jej przekazania to zasługa personelu, ale fakt ten troszeczkę zmodyfikowałem(łam) i Ty wlaśnie znasz wersję zmodyfikowaną . GRATULUJĘ!!!!!


Ps. Jest jeszcze jedna osoba, której w tajemnicy puściłem(łam) taką informację ( z małym błędem lub jak wolisz nie domówieniem).............. .


Pozdrawiam
Powrót do góry
loky




Dołączył: 22 Gru 2004
Posty: 123
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 04 Lut 2005 23:08:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz racje woda to tylko ploteczki... tylko ploteczki Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
chlopczyk5




Dołączył: 19 Maj 2005
Posty: 3
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 19 Maj 2005 11:15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jam impreza która głownie polega na ćpaniu i świństwach "pod grzybkiem" może funkcjonować pod skrzydełkami miasta. To było pewne że prędzej czy później to się skończy. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
******
Gość






PostWysłany: Czw, 19 Maj 2005 19:08:28    Temat postu: OMEGA Odpowiedz z cytatem

NIE ZDAJECIE SOBIE SPRAWY Z TEGO CO BEDZIE SIE DZIALO PO ZAMKNIECIU OMEGI. WIEM ZE NIE DZIEJE SIE TAM MOZE NAJLEPIEJ ALE CO TA MLODZIEZ BEDZIE ROBIC MOZE PRZENIOSA SIE NA RYNEK I TAM BEDZIE GLOSNO CZY TO BEDZIE LEPSZE ROZWIAZANIE?LEPIEJ CHYBA ZEBY BAWILI SIE W MIEJSCACH DO TEGO WYZNACZONYCH JESLI ZAMNA OMEGE TAKICH MIEJSC NIE BEDZIE W BARZE TO MOGA TYLKO POSIEDZIEC.KIEDYS KTOS W MOJEJ OBENOSCI POWIEDZIAL MADRE SLOWA "NIE CHCECIE ZEBY MLODZIESZ KRADLA TO DAJCIE IM PRACE " NO WLASNIE INTERPRETACJA NALEZY DO WAS................POZDRAWIAM
Powrót do góry
chlopczyk5




Dołączył: 19 Maj 2005
Posty: 3
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 19 Maj 2005 19:39:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to rozumiem. Powinna być impreza gdzie młodzież może sobie "pograńdzić". Ale taka impreza nie może być pod skrzydłami miasta, bo to jest bez sensu. A na rynku tak czy tak zbiera sie "śmietanka". Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 20 Maj 2005 17:05:09    Temat postu: Re: OMEGA Odpowiedz z cytatem

****** napisał:
NIE ZDAJECIE SOBIE SPRAWY Z TEGO CO BEDZIE SIE DZIALO PO ZAMKNIECIU OMEGI. WIEM ZE NIE DZIEJE SIE TAM MOZE NAJLEPIEJ ALE CO TA MLODZIEZ BEDZIE ROBIC MOZE PRZENIOSA SIE NA RYNEK I TAM BEDZIE GLOSNO CZY TO BEDZIE LEPSZE ROZWIAZANIE?LEPIEJ CHYBA ZEBY BAWILI SIE W MIEJSCACH DO TEGO WYZNACZONYCH JESLI ZAMNA OMEGE TAKICH MIEJSC NIE BEDZIE W BARZE TO MOGA TYLKO POSIEDZIEC.KIEDYS KTOS W MOJEJ OBENOSCI POWIEDZIAL MADRE SLOWA "NIE CHCECIE ZEBY MLODZIESZ KRADLA TO DAJCIE IM PRACE " NO WLASNIE INTERPRETACJA NALEZY DO WAS................POZDRAWIAM


dlaczego utrzymywać taki lokal z publiczne pieniądze? tym bardziej, że z lokalu korzysta garstka (małoletnich) mieszkańców. nie chodzę na dyskoteki, ale z opowiadań znajomych (którzy bywają w takich miejscach) wynika, że nie bawią się w omedze, bo tam jest dzieciarnia.
szkoda, że w tym roku nie udało się miastu tego opchnąć komuś. jestem tylko ciekawy dlaczego rok temu OSiR nie mógł prowadzić Omegi, a teraz jest to zgodne z prawem...

chlopczyk5 napisał:
Ja to rozumiem. Powinna być impreza gdzie młodzież może sobie "pograńdzić". Ale taka impreza nie może być pod skrzydłami miasta, bo to jest bez sensu. A na rynku tak czy tak zbiera sie "śmietanka". Pozdrawiam


zgadzam się w 100%!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
*loky* :)
Gość






PostWysłany: Nie, 22 Maj 2005 16:22:12    Temat postu: Re: OMEGA Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:
[ nie chodzę na dyskoteki, ale z opowiadań znajomych (którzy bywają w takich miejscach) wynika, że nie bawią się w omedze, bo tam jest dzieciarnia.


A dzieciarnia jest tam dlatego, że właśnie twoi znajomi i inni tam nie chodza. Gdyby zaczęli chodzic to dzieciarnia by spasowała, albo przynajmniej troche spuściła z tonu i lokal by był dla wszystkich.
Po drugie nawet ta garstak młodzierzy ma prawo sie zabawic, osobiscie wolę by sie bawili w omedze niz pili piwo na rynku a potem obszczywali murki w bocznych uliczkach Twisted Evil
Co by jeszce dodac lokal jak pamietam nie jest utrzymywany z publicznych pieniedzy tylko zarabia na siebie (zysk ok 50 tys w zeszłym roku o ile pamiętam było w gazecie)
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Nie, 22 Maj 2005 17:49:35    Temat postu: Re: OMEGA Odpowiedz z cytatem

*loky* Smile napisał:

A dzieciarnia jest tam dlatego, że właśnie twoi znajomi i inni tam nie chodza. Gdyby zaczęli chodzic to dzieciarnia by spasowała, albo przynajmniej troche spuściła z tonu i lokal by był dla wszystkich.
Po drugie nawet ta garstak młodzierzy ma prawo sie zabawic, osobiscie wolę by sie bawili w omedze niz pili piwo na rynku a potem obszczywali murki w bocznych uliczkach Twisted Evil
Co by jeszce dodac lokal jak pamietam nie jest utrzymywany z publicznych pieniedzy tylko zarabia na siebie (zysk ok 50 tys w zeszłym roku o ile pamiętam było w gazecie)

tak? ma dotację do 50 proc. kosztów jako zakład budżetowy... a dotację są z budżetu, a budżet to w 90 proc. nasze podatki...
Powrót do góry
chlopczyk5




Dołączył: 19 Maj 2005
Posty: 3
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 22 Maj 2005 21:02:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśle ze tak naprawde nie chodzi o to kto tam chodzi czy dzieciarnia czy starsza młodzież. Obojetnie kto tam jest ważne jest to ze nie dzieje sie tam "nic dobrego". Wiadomo ze mlodziez tak czy tak bedzie grandzić i niech grandzą nawet w omedze. ale niech w koncu przejmie to osoba prywatna. a z tebo co slyszalem to "prezes" Wink Czaplicki ma zamiar to komus powierzyć co wcale nie jest głupim pomyslem. heh co do tego sikania w bocznych uliczkach to bawi sie tam mlodziez glownie z blokowiska wiec i tak wracają rynkiem Very Happy pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pon, 23 Maj 2005 09:18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chlopczyk5 napisał:
Czaplicki ma zamiar to komus powierzyć co wcale nie jest głupim pomyslem

przetarg był nierozstrzygnięty, a nie można ot tak sobie przekazać komuś lokalu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 23 Maj 2005 18:46:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... jeśli chodzi o lokal gminy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
woda
Gość






PostWysłany: Sob, 02 Lip 2005 21:57:31    Temat postu: OMEGA Odpowiedz z cytatem

LOKY i Chłpczyku, jesteście chyba przyjaciółmi pana Rosika Laughing MAM DO WAS TYLKO JEDNO PYTANIE , :

KTÓRY Z WAS BYŁ W OSiR-ze ? Znacie pracowników????
Może warto byłoby z nimi porozmawiać?

ps. OSiR to nie tylko OMEGA!!!!
Powrót do góry
loky




Dołączył: 22 Gru 2004
Posty: 123
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 03 Lip 2005 17:22:41    Temat postu: Re: OMEGA Odpowiedz z cytatem

woda napisał:
LOKY i Chłpczyku, jesteście chyba przyjaciółmi pana Rosika Laughing MAM DO WAS TYLKO JEDNO PYTANIE , :

KTÓRY Z WAS BYŁ W OSiR-ze ? Znacie pracowników????
Może warto byłoby z nimi porozmawiać?

ps. OSiR to nie tylko OMEGA!!!!


Muszę cię zmartwić ale nawet nie wiem kto to p. Rosik, a pracowników OSiR - u znam nie tylko tych z OMEGI....Co prawda bardziej tylko z widzenia, ale Brodnica to małe miasteczko(nie dotyczy p. Rosika) Pozdrawiam wszystkie panie i panów z OSiR - u Wink

A o czym mielibyśmy rozmawiać z pracownikami OSiR? Podpowiedz woda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
mateusz
Gość






PostWysłany: Nie, 03 Lip 2005 19:50:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Omega i tak jest najlepsza !!!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019705 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski