STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
OMEGA
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
loky




Dołączył: 22 Gru 2004
Posty: 123
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 22 Gru 2004 22:58:50    Temat postu: OMEGA Odpowiedz z cytatem

Nowy dyrektor OSIR Pan Czaplicki chce zamnknac Omege.Własnie wręczył wypowiedzenia pracownikom>To tak władze miasta chca sie pozbyc dochodowego interesu.Jestem kto wykupi Omegę za przysłowiowa złotówkę? Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
bloodrayne
Gość






PostWysłany: Pią, 24 Gru 2004 17:26:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli czytasz gazety, to wiesz ze urzad miasta nie moze prowadzic takiej dzialalnosci jak w omedze. osir jest zakladem podlegajacym miastu, jej szef podlega burmistrzowi. to nie decyzja dyrektora ale burmistrza szanowyny loky. nie rzucaj oskarzen na oslep nie zglebiajac tematu.
Powrót do góry
loky




Dołączył: 22 Gru 2004
Posty: 123
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 24 Gru 2004 22:18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat znam bardzo dokładnie.I to nowy dyrektor doprowadza sprawe do takiego a nie innego finału,ze na polecenie burmistrza to chyba oczywiste dlatego pominąłem.Zastanawia mnie tylko jedno dlaczego inne gminy moga prowadzic taka(bądz podobną ale przynoszacą korzyści) działalnośc a akurat Brodnica nie.Jakos inne gminy znalazły rozwiazanie a Brodnica co - ludzie na bruk(tak sie u nas zwalcza bezrobocie), lokal zamknąć, plaza bez zaplecza, młodzież bez rozrywki - turysci też pewnie zaczna do Brodnicy walić jak w dym i to mnie martwi bo lubie to miasto.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Ziomek
Gość






PostWysłany: Sob, 25 Gru 2004 11:53:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie w Nowym Miescie taka sama sytuacja i nie zamykaja a u nas miasto walkow ktos na tym duze pieniadze zarobi a ludzie zostana bez pracy...ale cos sie roziwazalo bo jednak dzisiaj dyskoteka jest!!!
Powrót do góry
hjk
Gość






PostWysłany: Nie, 26 Gru 2004 13:13:31    Temat postu: tt Odpowiedz z cytatem

Najlepsze dyski sa w OMEDZE i nikt jej nie zamknie!!!!!!!!!!!!!1
Powrót do góry
loky




Dołączył: 22 Gru 2004
Posty: 123
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 26 Gru 2004 17:11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez tak uwazam ale fakty są take że za 3 miesiace moze nie być omegi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
westa
Gość






PostWysłany: Pon, 27 Gru 2004 00:53:43    Temat postu: omega Odpowiedz z cytatem

Skoro tak sie martwisz o Omegę to do roboty!!! Świetny interes czeka na Ciebie!! Będziesz bogaty. Skoro miasto nie chce, weź TY!!!!
Powrót do góry
loky




Dołączył: 22 Gru 2004
Posty: 123
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 27 Gru 2004 21:02:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jestes dowcipny,moze założymy spółkę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Gość







PostWysłany: Sro, 29 Gru 2004 09:25:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaucja 10 tys. zlotych, umowa z żywcem i personel w spadku - takie są warunki przetargu. pisali o tym we wtorek 28 rgudnia i w srode 29 grudnia w pomorskiej
Powrót do góry
woda
Gość






PostWysłany: Czw, 20 Sty 2005 18:45:10    Temat postu: OMEGA Odpowiedz z cytatem

Hey LOKY, Ty Głąbie!!!!, Z tego co piszesz można stwierdzić, ze Twoje informacje opierają sie TYLKO na plotkach!!!!!!!
Nic nie wiesz o działalności zakładów budżetowych.........., może najpierw przed wypisywaniem takich głupot zasięgniesz informacji od ludzi kompetentnych - co ???
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sob, 29 Sty 2005 22:55:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po twoim poscie jedynym moim odruchem było ci nawtykać ale nie zniże sie do twojego pozimu.i nie interesuje mnie zasłanainaie sie przepisami pisanymi pod potrzeba chwili tylko dobrem ludzi-zarówno personelu omegi jak i brodniczan, którzy lubią tam przebywac.nie powstrzymam sie-woda *** sie
Powrót do góry
loky




Dołączył: 22 Gru 2004
Posty: 123
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 29 Sty 2005 23:00:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
po twoim poscie jedynym moim odruchem było ci nawtykać ale nie zniże sie do twojego pozimu.i nie interesuje mnie zasłanainaie sie przepisami pisanymi pod potrzeba chwili tylko dobrem ludzi-zarówno personelu omegi jak i brodniczan, którzy lubią tam przebywac.nie powstrzymam sie-woda *** sie


Zeby nie było niedomówien to pisałem ja tylko w pospiechu i zdenerwowaniu sie nie zalogowałem, po drugie znam osobiscie p Czaplickiego i go bardzo sznuje(w odróznieniu do poprzedniego p.pseudodyrektora)
A prawdy są dwie w Brodnicy cos likwidują gdzie indziej to istnieje i co z tymi przepisami o działalnosci zakładów budżetowych???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Nie, 30 Sty 2005 10:30:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miasto musi zrezygnować z prowadzenia omegi ze względu na ustawę o samorządzie gminnym (OSiR jako zakład budżetowy podlega miastu, czyli samorządowi i realizuje miejskie zadania z zakresu sportu). mianowicie miasto nie może prowadzić jak pisze "pomorska" : gastronomicznej działalności komercyjnej", jest to napisane też w jakiejś w "odrębnej ustawie" (to sformułowanie występuje w treści ustawy, ale nigdzie nie mogę znaleźć co to za odrębne ustawy).
ponadto teraz OSiR chce wydzierżawić całe kąpielisko. jestem ciekaw jak to wyjdzie. szczegóły tutaj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
woda
Gość






PostWysłany: Nie, 30 Sty 2005 13:15:19    Temat postu: OMEGA Odpowiedz z cytatem

"...po drugie znam osobiscie p Czaplickiego i go bardzo sznuje(w odróznieniu do poprzedniego p.pseudodyrektora) ..."

Hej LOKY, myślę, że dobrze Cię znam........, STAŁY BYWALCZE OMEGI !!!- i DOBRY PRZYJACIELU PERSONELU......., jesteś bardzo łatwy do zidentyfikowania i nawet nie wierz, w jaki sposób sam się zdradziłeś!!!! Very Happy
A po drugie : ładnie tak mówić o byłym drektorze ? Chyba nie jesteś kompetentną osobą do oceny pracy byłego szefa OSiR!!! To tylko świadczy o Tobie i po raz kolejny utwierdzasz mnie w przekonaniu, że Wiem KIM JESTEŚ!!!

-woda-

Do zobaczenia w OMEDZE.

Ps. Wcześniej nigdy tak "głośno" i "stanowczo" nie wygłaszałeś swojej antypatii do byłego dyrektora.....? Czyżbyś teraz czuł sie bezkarny ? - i już w żaden sposób niezależny od Pana K ...?

odezwę się , może tym razem osobiscie !!!
Powrót do góry
loky




Dołączył: 22 Gru 2004
Posty: 123
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 30 Sty 2005 18:14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo sie mylisz drogi woda nie byłem i nie jesten zalezny od pana K. a zeby ci ułatwic identyfikacje to nie jestem stałym bywalcem omegi(raczej okazjonalnym) i o przyjaźni z personelem raczej też nie mozna mówic a krytykować pana K. będe zawsze i wszędzie bo go znam i sytuacje w jakich miałem go okazje spotykać nie dodaja mu chwały.
na koniec jeszcze szczypta soli w oczy obrońców brodnickich układów pan K dostał propozycje od pana Jaśnie Panującego przejęcia Omegi i całego terenu plazy miejskiej za tzw. przysłowiowa złotówkę Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.01671 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski