STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Jesteście zadowoleni z wyborów??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomek.,.,
Gość






PostWysłany: Pon, 22 Paź 2007 07:37:58    Temat postu: Jesteście zadowoleni z wyborów?? Odpowiedz z cytatem

Jesteście zadowoleni z wyborów? MOze woleliscie zeby wygrał ktos inny? Chciałbym usłyszec wasze zdanie na ten temat.
Powrót do góry
Tomasz
Gość






PostWysłany: Pon, 22 Paź 2007 07:43:30    Temat postu: JUpi!!! Odpowiedz z cytatem

Ja jestem bardzo zadowolony z wyborów... MOze w końcu bedzie lepsza POlska !!
Powrót do góry
Rozsądny Gość
Gość






PostWysłany: Pon, 22 Paź 2007 09:21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polska będzie lepsza jak zostaniesz dziadkiem!
Od zaborów toczy się w nas kłótnia.
Dobrze że nie ma w Sejmie Samoobrony i LPR. Dobrze że LiD jest w opozycji.
Szkoda że koalicja PO PiS jest tak mało prawdopodobna Crying or Very sad wtedy ruszylibyśmy do przodu.

Chłopaki z PiS głowy do góry i do przodu tylko bardziej pozytywnie i optymistycznie - tego nam wszystkim brakuje! Exclamation
Powrót do góry
Pepe




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 423
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 22 Paź 2007 09:47:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też popierał bym POPiS ale to raczej nie możliwe.

No to zobaczymy co zaproponuje PO, czy dotrzyma słowa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rozsądny Gość
Gość






PostWysłany: Pon, 22 Paź 2007 16:33:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale najlepsze jaja to takie, że biedaczysko z PSL imć Zbigniew Sos******* nie wszedł raczej do sejmu! Biedaczyna tym razem nie będzie mógł się zrzec mandatu posła - a to takie ekstrawaganckie i na czasie Laughing Laughing Laughing
Brawo Świedziebnia!!!!!!

Coś jemu chyba na dobre uciekłooooooo......
Powrót do góry
hydraulik




Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 1510
Skąd: tylko brodnica

PostWysłany: Pon, 22 Paź 2007 16:44:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja do końca zadowolony nie jestem. choć głosowałem na PO i cieszę się bardzo że wygrała moja partia to jednak denerwuje mnie iż nie mają potrzebnej większości mandatów poselskich do samodzielnego rządzenia. będą musieli stworzyć chorą koalicję!!
wybór wiadomy: LiD lub PSL.
z dwojga złego pewnie wybiorą PSL. i znów zaczną się kłótnie Smile
ale jak najbardziej życzę "aby żyło nam się lepiej, wszystkim"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maciek
Gość






PostWysłany: Pon, 22 Paź 2007 17:45:18    Temat postu: wybory Odpowiedz z cytatem

Co do wyborów... ogólnie nie jest źle i uważam że koalicja PO-PSL bedzie najlepszym wyjściem. a co do Pana Zbigniewa S****. ostatnio miał niecałe 6 tys głosów a tym razem ma ok 7,5 tys wiec nie ma sie czym smucić.... wynik mówi sam za siebie a ze przegrał z 2 kandydatką o 139 głosów to juz inna sprawa... gdyby pewne osoby nie wystartowały z listy PSL-u, z naszych okolic(powiatu Brodnica) to Pan Zbigniew na pewno wygrałby, a gdyby miał 1 miejsce na liście to juz bez niczego. Uważam ze jesli bedą nastepne wybory do parlamentu to Pan Zbigniew na pewno przejdzie, bo od czasu kiedy został 1 raz posłem cały czas przybywa mu zwolenników. 2001r- ok4000 głosów, 2005- niecałe 6000, 2007-7500 głosow, 2011-?? a to że nie został posłem to nie powinno cieszyc, bo naprawde duzo zrobił dla terenu i fudusze które przypłynęły w nasze regiony za jego sprawą można podawać w mln złotych. panie Zbyszku-głowa do góry ;p
Powrót do góry
unknown user
Gość






PostWysłany: Pon, 22 Paź 2007 18:24:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skad te informacje masz (l.głosów)
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 23 Paź 2007 01:03:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozsądny Gość napisał:
Ale najlepsze jaja to takie, że biedaczysko z PSL imć Zbigniew Sos******* nie wszedł raczej do sejmu! Biedaczyna tym razem nie będzie mógł się zrzec mandatu posła - a to takie ekstrawaganckie i na czasie Laughing Laughing Laughing
Brawo Świedziebnia!!!!!!

Coś jemu chyba na dobre uciekłooooooo......


wydymał wyborców w ubiegłym roku, to wyborcy wydynmali go teraz. zresztą on do sejmu kandydował
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomel,.,.
Gość






PostWysłany: Pią, 26 Paź 2007 20:49:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No własnie;]
Powrót do góry
Pewien Gość
Gość






PostWysłany: Pią, 26 Paź 2007 21:55:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam ! Na Brodnicy zawiódł się podobno sromotnie Twisted Evil
Powrót do góry
on32
Gość






PostWysłany: Sob, 27 Paź 2007 09:41:02    Temat postu: wybory Odpowiedz z cytatem

oj nie zawiódł ;] miał 2 razy tyle głosów w Brodnicy co ostatnio.... a Ci co uważają że poległ niech dalej sobie to wmawiają..... ale wszyscy wiemy jak jest Cool
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.015458 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski