STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
sygnalizacja świetlna

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Wto, 21 Gru 2004 10:05:43    Temat postu: sygnalizacja świetlna Odpowiedz z cytatem

Wprawdze nowa sygnalizacja ruszy dopiero w następnym roku ale ja mam dwie uwagi do tej już istniejącej.
Jeżdżąc swoim "krot-mobilem" Wink ulicą Sądową w stronę miasta zawsze mnie zastanawia czy nie możnaby dokonać jakiejś synchronizacji świateł tych na skrzyżowaniu ulic Sądowa-Wiejska-Zamkowa ze światłami przy zjeździe na ulicę Dworcową. Chodzi o to, że gdy te pierwsze przełączą się na zielone te drugie dłuższą chwilę pozostają czerwone przez co trzeba się ponownie zatrzymywać po przejechaniu ~50 m Mad Evil or Very Mad

Druga uwaga dotyczy sygnalizacji nocnej. Zdaża mi się często jeździć przez miasto po 23-ej i nawet wtedy wciąż działa sygnalizacja (w zeszłym roku chwilę po 22-ej sygnalizatory przełączały się na światło żółte-pulsujące) pomimo, że ruch jest o tej porze znikomy lub nie ma go wcale.

Tylko mi to przeszkadza Question Dałoby radę coś z tym zrobić Question
Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
k
Gość






PostWysłany: Sro, 22 Gru 2004 00:45:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do synchronizacji świateł na ul. Sądowej zgadzam się w 100% z krotom'em. Ktoś tu chyba nie pomyślał. A co do nowych sygnalizacji, czy są one naprawdępotrzebne ?? Według mnie spowoduje to jeszcze większe korki i utrudnienia ruchu tak jak zmana jego organizacji w okolicach ul. Mazyrskiej, Piwnej i Lidzbarskiej.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro, 22 Gru 2004 10:57:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pożyjemy, zobaczymy. projekt przygotowali INŻYNIEROWIE, mam nadzieję, że ludzie kompetentni. sygnalizacja będzie akomodacyjna, tzw. inteligentna - dostosuje cykle do natężenia ruchu - tak czytałem w gazecie. poza tym większość ruchu na Czwartaków stanowiły pojazdy osobowe i puszczenie ich mazurską i lidzbarską powinno upłynnić ruch. wiem z pewnych źródeł, że gdyby nie kamienica przy ul. mazurska 19 (rozsypująca się) to można by poszerzyć ulicę. niestety, w trosce o jednostkowy interes ucierpi społeczność - polska norma.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.013247 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski