STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Położna w brodnickim szpitalu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michjunior




Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 12

PostWysłany: Wto, 09 Paź 2007 06:31:37    Temat postu: Położna w brodnickim szpitalu Odpowiedz z cytatem

Witam,
Czy może ktoś z szanownych forumowiczów wie jak wygląda sprawa z opieką położnej podczas porodu w brodnickim szpitalu? Czy trzeba za to płacić (systemem kopertowym), czy może wystarczy jakieś ciasto, kawa? Czy taka położna jest przy porodzie cały czas, czy tylko w "swoich" godzinach pracy?
Proszę o wszelkie informacje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 09 Paź 2007 11:45:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co to, akcja CBA? zaraz wyprowadzą siostrzyczki w kajdanach, pokazowo, za filiżankę kawy, jak jednego doktora w kraju za 3kg wołowiny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinga111




Dołączył: 28 Gru 2009
Posty: 3

PostWysłany: Pon, 28 Gru 2009 20:18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie też mnie to interesuje, też jestem w ciąży i chciałabym nieć swoją położną przy porodzie, ale nie wiem jak to działa w brodnickim szpitalu, szukam jakiejś położnej, co świadczy takie usługi, więc jeśli ktoś mógłby mi pomóc...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
madzialenna09




Dołączył: 13 Wrz 2009
Posty: 6

PostWysłany: Pon, 28 Gru 2009 20:37:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rodziłam w brodnickim szpitalu i powiem szczeze że wszystkie panie połoźne sa bardzo sympatyczne i pomagaja jak tylko moga... również po urodzeniu solidnie sie opiekuja.
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emucha




Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 514

PostWysłany: Pon, 28 Gru 2009 20:44:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zmień szpital na nowomiejski..... o góra lepszy standart, nie mówiąc o wyposażeniu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sandra




Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 226

PostWysłany: Pon, 28 Gru 2009 23:50:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no no "standart"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto, 29 Gru 2009 13:39:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Satan jest CBś Wiec radze uważać na niego Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ArMaNDo




Dołączył: 04 Lis 2006
Posty: 127
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 29 Gru 2009 13:57:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o odział położniczy w Brodnicy to zdecydowanie polecam wszystkim paniom rodzić Cool Bardzo sympatyczne, pracowite i zaangażowane położne podchodzące do każdej pacjentki indywidualnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Wto, 29 Gru 2009 20:58:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w nowym mieście panie pielęgniarki każą kupować ochraniacze na obuwie i pelerynki (przypominam że nigdzie nie ma takiego obowiązku) a o liczbie zarażonych gronkowcem noworodków nikt nie mówi ,zarażenia są ewidentnie szpitalne ,na szczęście jest to ,,odmiana ''gronkowca raczej ,,spokojna''.
A tak na marginesie dodam prawda o każdym oddziale położniczym jest taka że każda z pań jest jedną z wielu ,a jej dziecko jest kolejne tego dnia tygodnia itd... nie liczcie na jakieś super traktowanie a kawki czekoladki itp...
kto tego nie lubi..?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emucha




Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 514

PostWysłany: Czw, 31 Gru 2009 19:44:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack 254 napisał:
w nowym mieście panie pielęgniarki każą kupować ochraniacze na obuwie i pelerynki (przypominam że nigdzie nie ma takiego obowiązku) a o liczbie zarażonych gronkowcem noworodków nikt nie mówi ,zarażenia są ewidentnie szpitalne ,na szczęście jest to ,,odmiana ''gronkowca raczej ,,spokojna''.
A tak na marginesie dodam prawda o każdym oddziale położniczym jest taka że każda z pań jest jedną z wielu ,a jej dziecko jest kolejne tego dnia tygodnia itd... nie liczcie na jakieś super traktowanie a kawki czekoladki itp...
kto tego nie lubi..?


Moja córka przyszła na świat w brodnickim szpitalu i za free została zarażona gronkowcem.
Ile razy zamykano na pewien czas oddział noworotkowy w brodnicy? powód wiadomy, brak sterylności. Nie ma co sie obrażać, ale ja napewno nie wybiorę już tego szpitalu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Pią, 01 Sty 2010 11:54:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja pamiętam czasy zamkniętego szpitala z powodu karaluchów ...
postęp mamy.. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
michjunior




Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 12

PostWysłany: Pią, 01 Sty 2010 18:34:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od czasu mojego pytania już dwukrotnie byliśmy "klientami" brodnickiej porodówki. Muszę powiedzieć, że mam jak najlpesze wspomnienia. Nie wiem czy po prostu trafiliśmy na te "lepsze" położne, czy może wszystkie się tak zachowują. Podejcie do pacjentki jak najbardziej dobre - takie ludzkie. Czyli po krótce można polecić poród w Brodnicy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lukasbrod




Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 332
Skąd: Brodłej

PostWysłany: Pią, 01 Sty 2010 22:07:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Brodnickim szpital z tego co słyszałem wcześniej a sam przekonywałem sie niedawno chyba się poprawił są może małe niedociągnięcia jak brak papieru w toaletach czy ręczników przy zlewach jakaś tam mysz przebiegnie ale przynajmniej widać ze jest nieźle siostry latają salowe gonią ludzi ale tylko odwiedzających. Znajoma na wieść o tym że ma rodzic w grudziądzkim szpitalu prawie urodziła na miejscu Very Happy tam z opisu kilkunastu osób wiem że rzeźnia i to konkretna ... brak opieki jak ci dziecko wezmą to czasem same nie wiedzą gdzie jest poszanowanie do ciężarnych bliskie zeru po prostu masakra.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
koleżaka




Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 80

PostWysłany: Sob, 02 Sty 2010 20:04:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rodziłam w tym szpitalu i położne były wspaniałe biegały i pomagały jak tylko mogły więc nie ma co narzekać na położne i personel jak dziecko zaczeło płakać zaraz po nie przychodzono :)ja bardzo mile wspominam i napewno jeszcze tam po wrócę łazienki też dobre prysznic i wc ze mną przy porodzie była ciocia bo pracuje w szpitalu i mąż Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lukasbrod




Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 332
Skąd: Brodłej

PostWysłany: Nie, 03 Sty 2010 09:09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja nie chciałem odmówić sobie tej okazji i byłem przy porodzie Very Happy fajna sprawa do opisania zbyt wiele ale kilku facetów przede mną nie zdecydowało się na wejście.
I zgadza się, położne dla matek i dzieci są miłe czego nie można powiedzieć o podejściu do odwiedzających ale akurat w tym przypadku jestem za położnymi bo dzięki przeganianiu gości kobiety mogły odpocząć Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.239335 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski