STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Ktoś wie coś na temat ESGE?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ciepcielek
Gość






PostWysłany: Pon, 20 Cze 2011 11:51:46    Temat postu: Ktoś wie coś na temat ESGE? Odpowiedz z cytatem

jak wiadomo w grudniu ESGE zwinęło swoją działalność zostawiając pracowników na same święta bez kasy ani żadnego przepraszam i przepadło bez wieści.
mija 6 miesiąc i nic nie wiem co z tą firmą?
Wie może ktoś? coś ktoś słyszał?widział?
Powrót do góry
Dog




Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 533
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 20 Cze 2011 12:12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem ostatnio w sądzie w Toruniu i zauważyłem na wokandzie, że odbywało się kilka spraw przeciwko tej firmie.. o zaległe wynagrodzenia i wydanie świadectw pracy. Oczywiście nie było żadnych przedstawicieli firmy, wszystko odbywało się zaocznie. Niestety nie wiem jakie były wyroki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bartekjagoda




Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pon, 04 Lip 2011 06:32:30    Temat postu: ESGE Odpowiedz z cytatem

Witam. może to nie wiele ale Ci sami właściciele maja od stycznia tego roku nową spółkę na ulicy Warszawskiej 1 w Brodnicy: JODA EDELSTAHL UND SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, księgowa też jest ta sama, dziwie się, że sąd nie może ich znaleźć skoro są zarejestrowani w Krajowym Rejestrze Sądowym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
snoop




Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 2

PostWysłany: Pon, 08 Sie 2011 15:19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cześć Dawid Smile
Niektórzy dostali już pieniądze i walczą o więcej, może się uda. Ale trzeba mieć dokumentację sądową.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020324 sekund ] :: [ 17 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski