STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Na kogo zagłosujecie w wyborach?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mieszkaniec B




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 80

PostWysłany: Czw, 11 Lis 2010 22:51:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro tak jest to niech Sąd wyda wyrok. Pan Janusz jeśli jest niewinny to postąpił słusznie i walczy teraz o swoje dobre imię przed wyborami do rady miasta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Pią, 12 Lis 2010 10:13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne. Tylko, że sprawa odbędzie się po wyborach..., bo na pewno nie kwalifikuje się do rozpatrywania w trybie wyborczym. Jeżeli jest niewinny to ok, jeżeli nie to też ok i ubezpieczenie + 50 zł grzywny + 30 zł kosztów sądowych załatwi wszystko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nie-cwaniakom
Gość






PostWysłany: Pią, 12 Lis 2010 22:10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądając listę kandydatów aż się uśmiałem (żenująco), sami kombinatorzy, niektórzy z UM pracę dostali, albo załatwiają swoim po znajomość i mówią, że oni będą zmieniać Brodnicę, ich by trzeba było najpierw wymienić.

Zastanawiają mnie narazie takie osoby z UM: pani A.K, pan M.B, no i nasz najświętszy niedługo były burmistrz. Ten ostatni pewnie jeszcze chce dorobić do swojej "skromnej" emeryturki i pociągać za sznurki tego co namaszczył, ale te dwie pierwsze są naczelnikami, więc mało nie zarabiają, ciekawe po ch***** się jeszcze pchają na radnych.

Najciekawsze jest to. że dużo kandydatów niby jest z PO (taka niby prawa partia), a większość poumaczana w "cichych aferach", ciekawe kiedy wyjdzie najaw dlaczego np. zaczęli budować obwodnicę, która mało co dała, zamiast zacząć od razu z obowdnicą łączącą droge z Torunia na Olsztyn? Ciekawe do kogo grunty należały pod wybudowaną?

Na koniec dla zniesmaczonych oświadczam, że nie trawie PiS-owców i innych kosmitów, byłem do niedawna za PO, ale mam już dosyć tego krętactwa, cwaniactwa, kolesiostwa...
Z chęcią bym zrobił z tym porządek, ale narazie mam ciekawsze zajęcia.

Przyjemnego głosowania Twisted Evil
Powrót do góry
lukas_




Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 92
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 13 Lis 2010 00:34:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie trzeba głosować na partie polityczne. Na nie i tak będziemy głosować za rok do parlamentu. Teraz mamy jeszcze komitety wyborcze wyborców (zawsze jakieś urozmaicenie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
voilaala




Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 35

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 20:37:13    Temat postu: komitety wyborcze wyborców Odpowiedz z cytatem

komitety wyborcze wyborców- owszem, ale i tu są starzy wyjadacze. I też na pierwszych miejscach. Nie oszukujmy się. Są wyjątki- nie przeczę. Ci co byli w Radzie Miejskiej nie chcą tego stracić i walczą. Tak już jest.
Nie powinno się wybierać urzędników. Oni mają swoją pracę i nie powinni kandydować: ci ze starostwa do RM, a ci z miasta do starostwa. To konflikt interesów przecież. Potem powstaje sieć powiązań niekoniecznie wskazanych, często blokujących pewne działania. Te powiązania przenoszą się na sferę towarzyską i budują swoją siłę, którą potem wykorzystują.
Sorry, że trochę niewyraźnie, ale wiecie- inaczej się nie da!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 21:10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacekkk napisał:
Czy ten pan R. ma kombi i czy on czasem nie próbował 4 lata temu swoich sił jako kandydat na burmistrza (bodajże nie potrafił z tego co pamiętam w czasie debaty wymienić elementów składowych decyzji)????? Jeśli to on to żenada. Życzę mu wysokiej grzywny.


Nie ten pan R. nie ma kombi i startuje pierwszy raz na burmistrza!!!
Powrót do góry
Mieszkaniec B




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 80

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 21:48:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co pamiętam"gosc" wcześniej wymienił imię i nazwisko tej osoby i ten obywatel w poprzednich wyborach startował na burmistrza. Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mat




Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 142

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 22:00:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam takie pytanie czy nie lepiej byłoby zagłosować na kogoś całkiem nowego??? Pan Radacz był zastępcą burmistrza i co i nic. Pan Tomella jest i co i też nic. A może jak chcemy jakieś zmiany to Pan Ramlau byłby dobrym kandydatem na włodarza miasta w końcu zmieniło by się w naszym urzędzie trochę a tego trochę potrzeba. Żeby nie było nie jestem ani z PIS-u ani z PO ani innej partii...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
COLLIN




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 528
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 22:10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno nie zagłosuję na żadnego emeryta, kombinatora (jest ich kilku na listach wyborczych) i pisowca który mi zamieni Brodnice na jedno z Koreańskich miasteczek jak obiecuje Jarosław Wielgi Wódz Idealny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lukas_




Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 92
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 22:55:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tych wyborach nie głosuję na żadną partię i na żadnego emeryta. Zgadzam się, potrzebny jest ktoś nowy ale ciężko wyczuć kto jest spoza układu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jareczek




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 9

PostWysłany: Pon, 15 Lis 2010 07:12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
voilaala




Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 35

PostWysłany: Pon, 15 Lis 2010 07:53:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę trzeba pomyśleć zanim odda się głos na kogoś.
Już po raz drugi słyszałam, że jeśli J.T. zostanie burmistrzem, to były szef szykuje się na stanowisko przewodniczącego RM. I co wtedy będzie? Pewnie to, co już było.
Druga sprawa: czy nie uważacie, że urzędnicy Miasta i Starostwa nie powinni startować w wyborach? A popatrzcie ilu ich jest na listach. Ich obecność w oraganach samorządowych nic nie daje. Wręcz szkodzi, bo często głosują tak, jak przykazał pracodawca. Na wiele problemów patrzą przez pryzmat własnych korzyści. I niech nikt nie mydli nam oczu, że oni są lepiej zorientowani w temacie potrzeb, czy możliwości RM, czy RP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mat




Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 142

PostWysłany: Pon, 15 Lis 2010 09:01:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O to widzę że jeżeli wygrają Pan Tomella czy Pan Radacz to będzie nadal to samo. No i się nie ma co dziwić bo kto by coś zmieniał w Brodnicy. Przecież jak nic nie zdziałali teraz to co mają zdziałać jak zasiądą za stołkiem??? Też nic!

W naszym mieście jest potrzebna zmiana w urzędzie miasta i to ewidentna.

Pan Radacz tam zasiadał jako zastępca burmistrza i co i nic nie udało się zmienić. Pan Tomella tak samo teraz zasiada i co i nic. Znam dobry przykład że w naszym mieście się może nic nie zmienić bo to spotkało mnie. Po prostu wypowiedź osoby która siedzi na dobrym stanowisku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
endora




Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 31

PostWysłany: Pon, 15 Lis 2010 23:36:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozbraja mnie pewność jednego z kandydatów - żadnej pokory względem wyborców, chodzi wraz ze swoim kolegą i namawia do oddania głosu na swoją osobę (no to jeszcze w normie) ale jeżeli ktoś mu mówi, że będzie głosował na kogoś innego ten mówi (sugeruje), że to właśnie na niego trzeba oddać głos w drugiej turze - hehe a kto panu panie Radacz powiedział, że druga tura będzie z pańskim udziałem?, pytanie niemal bezpośrednie do pana, gdyż nasze forum regularnie przegląda pani Kasia

a tak na marginesie gdyby jednak jakimś nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności pan Radacz przegrał bądź co gorsza odpadł w pierwszej turze to na pocieszenie jemu i jego "prawej" ręce podaję link z piosenką pocieszką Smile
http://sylap.wrzuta.pl/audio/3CSSFIxxu7h/farba-a_jesli_to_nie_prawda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nie-cwaniakom
Gość






PostWysłany: Czw, 18 Lis 2010 18:55:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

voilaala napisał:
Druga sprawa: czy nie uważacie, że urzędnicy Miasta i Starostwa nie powinni startować w wyborach?

Całkowicie się z Tobą zgadzam. To jest właśnie nienormalne.

Co do kandydatów na burmistrzów to żaden się nie nadaje. Ramlaua dostaliśmy w teczce od samego wielebnego prezesa, tak jak kiedyś za komuny się działo. Ten pan nic nie wie o naszym mieście i chce nam zrobić dobrze - sorry, ale ja nie skorzystam. Co do pozostałych, to stara klika.

Jedynie bym zagłosował na jakiegoś, ale musiałby zrobić porządek w UM z ludźmi, którzy podostawali tam robotę po znajomościach, lub załatwiają innym, z przekrętowcami i innymi cwaniakami. No ale niestety wątpię, aby ktoś to zrobił.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.025452 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski