STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
cosik nie tak z netem !!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
laska
Gość






PostWysłany: Czw, 02 Gru 2004 10:30:37    Temat postu: cosik nie tak z netem !!! Odpowiedz z cytatem

witam!

od conajmniej miesiaca mam duze problemy z Internetem, sa problemy z logowaniem do gg, transfery sa zalosne ok 4kB/s, a niby powinno byc 16kB/s!!! moze przydaloby sie jakies nowe lacze, no bo ile mozna wyciagnac na 2 Mbit/s?!!! no generalnie wszytsko chodzi beznadziejnie

acha, nie tylko ja narzekam na ten "Internet".Kumpel co ma radiówkę ma te same problemy .

laska
Powrót do góry
laska
Gość






PostWysłany: Czw, 02 Gru 2004 10:32:46    Temat postu: poprawka Odpowiedz z cytatem

sorki mialo isc na TVKNET Smile
Powrót do góry
kid
Gość






PostWysłany: Czw, 02 Gru 2004 13:53:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja tez mam net z TVKNET i to co sie dzieje to normalnie makabra byl czas ze chodzil dobrze po tym jak bylo sporo zgłoszeń ale teraz znowu jest gorzej ja nie wiem cos z tym powinni zrobic nikt nie płaci po to żeby czekac pól godziny za naładowaniem jednej strony!!!A ja mam teraz takie problemy...
Powrót do góry
chiniol
Gość






PostWysłany: Czw, 02 Gru 2004 19:14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

problemy z logowaniem tez mam do gg...ale jest to wina serwera gg....a nie np eltorniku czy tego drugiego neta z TKB....na ich stronie nawet kiedys pisalo ze moga byc problemyz logowaniem..gdyz cos modernizuja....a ja mam transfery miedzy 15kb a 20kb maxto 21 kb ...........bedziesz miec lepszy transfer jak zainstalujesz sobie WINDOWS XP i rowniez kup sobie karte sieciowa jesli nie masz bo przez USB wolniej chodzi
Powrót do góry
laska
Gość






PostWysłany: Sob, 04 Gru 2004 01:52:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chiniol napisał:
problemy z logowaniem tez mam do gg...ale jest to wina serwera gg....a nie np eltorniku czy tego drugiego neta z TKB....na ich stronie nawet kiedys pisalo ze moga byc problemyz logowaniem..gdyz cos modernizuja....a ja mam transfery miedzy 15kb a 20kb maxto 21 kb ...........bedziesz miec lepszy transfer jak zainstalujesz sobie WINDOWS XP i rowniez kup sobie karte sieciowa jesli nie masz bo przez USB wolniej chodzi



Ale ja używam NetBSD i mam kartę sieciową !!!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.014446 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski