STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
EL muzyka.
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Muzlag




Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 137
Skąd: z kosmosu

PostWysłany: Wto, 21 Sie 2007 10:52:18    Temat postu: EL muzyka. Odpowiedz z cytatem

Szukam ludzi do pogadania na temat muzyki el, ambient czy chillout. Takich to coraz bardziej jak na lekarstwo. Są tu jeszcze jacyś? Bo Brodnia wydawac sie może ginie w falach g***a zalewanego przez media.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
muhafcukrze




Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 124

PostWysłany: Wto, 21 Sie 2007 15:20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co to za gatunek muzyki-el? elektro?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mediator




Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 205
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 22 Sie 2007 06:30:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisz kolego co nieco więcej na ten temat, bo może okaże się ciekawy. Surprised
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Muzlag




Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 137
Skąd: z kosmosu

PostWysłany: Sro, 22 Sie 2007 12:11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod skrótem el kryje sie nic innego jak muzyka elekroniczna. Powstała na początku lat 70. Dla przykładu prekursorami tego gatunku byli Tengerine dream, Klause Schulze czy dobrze wszystkim znany Jean Michel Jarre.
Dzisiaj tylko tak po krótce musze juz leciec do pracy.
Pozdro.........!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ania_Ry




Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 252
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 22 Sie 2007 12:39:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię electro punk Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Muzlag




Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 137
Skąd: z kosmosu

PostWysłany: Sob, 08 Wrz 2007 12:59:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masakra! To jest masakra jak patrze. Z miasta 40 tysięcznego raptem trzech ludzi zainteresowało sie muzyką elekroniczą z tego dwoje nie ma pojęcia o czym napisałem. Pewnie znalazły by sie setki gdybym napiał o hip hopie, Rózach, Desce czy Rebelionie. Ludzie!! Brodniczanie na tym sie swiat muzyczny nie konczy.
Od jakiegos czasu magluje Asura. Francuski wykonawca w nurce jak piszą tranceambient( nie mylić z techno). Muzyczka cudna!
Dla bliskości zrozumienia klimatu.

Similar arists:
Hemisphere
Carbon based lifeforms
TD (stare)
czy Vibrasphere......
pzdr....!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sker




Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 8
Skąd: B-ca

PostWysłany: Sob, 08 Wrz 2007 15:58:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej.. to nie jest masakra i nie miej nic do HH bo u nas w miescie tylko sluchaja takiego gowna jak TECHNO i inne scierwa! jesli chodzi o typowo elektroniczna to sie nie znam ale jesli chodzi o techno to nienawidze. i taka jest prawda. slucham, moge sluchac wszystkiego oprocz tego co leci na dyskotekach:DSmile pozdrawiam!!Smile a co do tego miasta to... fakt... dziura a nie miasto. brodnica nie umie sie bawic itd.. ale co bede gadac.. po prostu.. szkoda slow:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sob, 08 Wrz 2007 18:51:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzlag napisał:
Masakra! To jest masakra jak patrze. Z miasta 40 tysięcznego raptem trzech ludzi zainteresowało sie muzyką elekroniczą z tego dwoje nie ma pojęcia o czym napisałem. Pewnie znalazły by sie setki gdybym napiał o hip hopie, Rózach, Desce czy Rebelionie. Ludzie!! Brodniczanie na tym sie swiat muzyczny nie konczy.


ale o co ci chodzi! brodnica wychowałaa się na "campingach muzycznych" i "rocku na pojezierzu". nie dziwcie się, że hh czy el. nie cieszy się takim zainteresowaniem jak reggae czy rock. w zbicznie, górznie tłumy brodniczan bawiły się właśnie przy takiej muzie. miej pretensje do garbatego, że ma dzieci proste...
a że obecnie lokale z techniawą i disco polo pękają w szwach to zupełnie inny temat.

a miasto ma 28 tys. z tendencją malejącą.
jak chcesz pogadać o takiej muzie, to wejdź sobie na fora tematyczne, tam szybciej znajdziesz...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sker




Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 8
Skąd: B-ca

PostWysłany: Nie, 09 Wrz 2007 01:05:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masz racje "SATAN" z tym reggae.. heh sam bylem na tym w zbicznie:) bylo swietnie.. ale miasto choc ma 28 tys mieszkancow z czego PRZYPUSCMY 25 slucha reggae czy rocka.. nie powinno zapominac o tej reszcie ktora slucha czegos innego.. co do klubow... szkoda ze piano juz nie ma:( ehh tam.. tam byl klimat a teraz? k**** masowe wszystko. w b-ckich klubach dobrze sie czuja tylko techniawkowcy itp. i to jest najgorsze... reszta na bok.. chociaz jak jest dobra ekipa to nie wazne miejsce ale.. ja wolalbym sobie isc do takiego piano niz do jakiejs zasranej coby...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ania_Ry




Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 252
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 09 Wrz 2007 08:52:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie nie nie błagam tylko nie rege!
Rzygać aż się chce. Nie wiem co ludzie w tym widzą, czy modne jest czy co??

Ja ogólnie słucham muzyki do jumpstyle, elektro punk, RAC, NSBM, folk metal, psychodelicznej świtezianki Very Happy, white rock, hate core, i czasami hardcore i SKA, ale sory nie trąbie o tym na forum na lewo i prawo jak połowa wieśniaków o rege.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mediator




Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 205
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 09 Wrz 2007 10:01:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytam te wasze "wypociny" i wiecie co....? Mam wrażenie, że macie jakieś problemy wyolbrzymione. Po pierwsze nikt tak naprawdę nie powinien przypisywać sobie tego, że ma patent na najlepszą muzykę do słuchania, czy grania. Sam słucham każdego rodzaju muzyki. tyle tylko, że są dwa warunki do spełnienia: muzyka musi być dobrze "zrobiona" i musi coś "wnosić". Oczywiście z tych racji odrzucam wszystkie nurty techno, disco polo, które co prawda znajdują rzesze "wyznawców", ale niczego nie wnoszą. Techno bazuje na otępiającym rytmie i świdrujących dzwiękach, disco polo bazuje na "łatwiźnie" w dotarciu do mas (musi być skocznie, melodyjnie i nie za trudny tekst). Paradoks jest taki, że dobrą muzykę poznać po tym, że "wkręca" w miarę dalszego słuchania. Tak więc nie ważnym jest, czy lepsza jest muzyka elektroniczna czy blues, ważne, żeby wywoływała pozytywne emocje, czego oczywiście wszystkim życzę...gdyby miał ochotę ktoś na ten temat podyskutować - zapraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mediator




Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 205
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 09 Wrz 2007 10:12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Acha i jeszcze jedno, tym razem do Muzlag`a. Troszkę chyba za szybko wydajesz opinie o innych,a szczególnie o ich znajomości tematu, ale liczę na to, że był to raczej Twój "wypadek" podczas pisania. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kryzju




Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 651
Skąd: Brodnica / Gdańsk

PostWysłany: Nie, 09 Wrz 2007 10:37:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzlag, mnie kolega przekonał do takich gatunków jak chillout, downtempo czy ambient (dzięki niemu na moim dysku znalazła się właśnie taka muza). Chociaż nie powiem, że nie lubię klimatów typu reggae czy ska, ale czasem wolę się wyluzować przy miłych dla ucha, elektronicznych dźwiękach. Często słucham Kirila Dzajkovskiego (podchodzi pod d'n'b), do nauki świetnie nadaje się Digital Mystery Tour (to jest podobno GOA, ale z psychedelic GOA nie ma nic wspólnego), a poza tym Silent Poets i inne. No i oczywiście nieśmiertelny Jarre, ale to już trochę inna półka.

A w ogóle to polecam: Ishkur's Guide to Electronic Music
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sker




Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 8
Skąd: B-ca

PostWysłany: Nie, 09 Wrz 2007 11:09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Ja ogólnie słucham muzyki do jumpstyle, elektro punk, RAC, NSBM, folk metal, psychodelicznej świtezianki , white rock, hate core, i czasami hardcore i SKA, ale sory nie trąbie o tym na forum na lewo i prawo jak połowa wieśniaków o rege." - Ania_Ry Twoj komentarz wydaje mi sie nie na miejscu. po 1 nie znasz ludzi a po drugie zaloze sie ze wiekszosc z tych "wiesniakow" od reggae ma wiecej w glowie niz TY. Wg. mnie zgadzam się w 100% z Mediatorem - nic dodac, nic ujac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ania_Ry




Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 252
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 09 Wrz 2007 12:31:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego nie na miejscu? Temat jest o muzyce, wiec pisze o muzyce.
Wiecej w glowie niz ja? Ta chyba od trawy. Ale nie o tym. Najlepsze jest to, że w tekstach rege jest tak duzo o tolerancji milosci i pokoju, a jak ktos napisze, ze jemu ta muzyke sie nie podoba to zabilby z checia golymi rekoma. Śmieszne.
Nie lubie rege. Ciągle bezsensowne te same dzwieki, pedalski głos chórek i jadą!
Dla mnie to jest muzyka dla ludzi ktorzy zasnac nie moga.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017588 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski