STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Kiedy będzie w kinie Harry Potter i Zakon Feniksa ?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mistrz
Gość






PostWysłany: Wto, 14 Sie 2007 10:28:29    Temat postu: Kiedy będzie w kinie Harry Potter i Zakon Feniksa ? Odpowiedz z cytatem

Kiedy W brodnicy będzie Harry Potter i Zakon Feniksa ?? Ile można czekać w chinahc nawet szybciej mają . Lepiej się pospieszcie to więcej osób przyjdzie. Zanim sobie ściągną Exclamation Exclamation
Powrót do góry
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Wto, 14 Sie 2007 11:32:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z informacji jakie udzielili mi pracownicy kina wynika, że nowy odcinek Harrego Pottera ma być emitowany od połowy przyszłego tygodnia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 14 Sie 2007 11:47:03    Temat postu: Re: Kiedy będzie w kinie Harry Potter i Zakon Feniksa ? Odpowiedz z cytatem

Mistrz napisał:
Kiedy W brodnicy będzie Harry Potter i Zakon Feniksa ?? Ile można czekać w chinahc nawet szybciej mają . Lepiej się pospieszcie to więcej osób przyjdzie. Zanim sobie ściągną Exclamation Exclamation


d*****, filmy i tak pojawiajają się w brodnicy dość szybko, zważywszy na wielkość miasta. zdarza się, że jednodniowe pokazy premierowe są kilka dni po wejściu filmu do polskich kin!

jak ci coś nie pasuje, to przypomnij sobie jak kino funkcjonowało jeszcze kilka lat temu, a jak obecnie. niebo a ziemia.

więc r** w kubeł i trochę cierpliwości. i co z ciebie za miłośnik kina jak filmy ciągniesz? lubię filmy na dużym ekranie, chwalę sobie atmosferę w kinie. przed kompem czy telewizorem to nie to samo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pysia91
Gość






PostWysłany: Sro, 15 Sie 2007 13:56:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam nadzieje ze Harry Potter pojawi sie w naszym kinie szybciutko Smile Laughing
pozdrowionka Smile
Powrót do góry
Kowal-ski




Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 107
Skąd: California

PostWysłany: Sro, 15 Sie 2007 22:42:33    Temat postu: Biedaczyska Odpowiedz z cytatem

Jakby napisali w Wyborczej,że film pt."Psie łajno" w roli głównej gra Azor jest najlepszym filmem na świecie to byście pewnie stali noc w kolejce aby się dostać.

A poczytaj sobie jeden z drugim różne opinie o tym filmie .Dowiedz się człowieku jakie wartości ten film niesie ,jest to przecież film bardzo kontrowersyjny i groźny dla psychiki młodch ludzi.

Może nie wiecie ,ale Papież potępił ten film .Dlaczego i po co ? ,a poszukaj sobie w necie ,jak grasz takiego wykształciucha to poznaj różne opinie, a nie tylko jedną.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Czw, 16 Sie 2007 10:37:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie nie obchodzą opinię innych, nie jestem też raczej pod wpływami potteromani, ale film ten chciałam zobaczyć to też w dzień premiery udałam się do cinema i muszę stwierdzić, iż jest to najlepsza z dotychczasowych ekranizacji książki. po raz pierwszy widać, że film powstał na jej podstawie, czuć klimat powieści a nie jest komercjalnym szitem dla 12latków, którzy nie sięgneli nawet po książkę.
Powrót do góry
pysiak




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 5
Skąd: Nibylandia

PostWysłany: Czw, 16 Sie 2007 11:51:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak to teraz wogole nie pozwolimy mlodziezy ogladac filmow nawet Teletubisiów bo przeciez jeden z Teletubisiów nosi torebke a to tak demoralizuje dzieci...... szczegolnie chlopcow ;] mialam okazje obejzec film i przeczytac wszystkie tomy Harrego Pottera i moim zdaniem to nie jest zaden shit ale to tylko moje zdanie przeciez kazdy ma wlasne zdanie na kazdy temat prawda??
pozdrawiam Smile i caluje ;**
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rexmundi




Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 12

PostWysłany: Czw, 16 Sie 2007 11:59:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pysiak napisał:
no tak to teraz wogole nie pozwolimy mlodziezy ogladac filmow nawet Teletubisiów bo przeciez jeden z Teletubisiów nosi torebke a to tak demoralizuje dzieci...... szczegolnie chlopcow ;] mialam okazje obejzec film i przeczytac wszystkie tomy Harrego Pottera i moim zdaniem to nie jest zaden shit ale to tylko moje zdanie przeciez kazdy ma wlasne zdanie na kazdy temat prawda??
pozdrawiam Smile i caluje ;**

też Cię pozdrawiam i całuje Razz


Kowal-ski
"Jakby napisali w Wyborczej,że film pt."Psie łajno" w roli głównej gra Azor jest najlepszym filmem na świecie to byście pewnie stali noc w kolejce aby się dostać. "

każdy ma swój gust i upodobania jak masz ochotę spuszczać się nad "psim łajnem" to twoja sprawa...nie do Ciebie należy decyzja co kto ma oglądać

"mój jest ten kawałek podłogi nie mów mi wiec co mam robić"

a HP jest Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Czw, 16 Sie 2007 12:03:39    Temat postu: Re: Biedaczyska Odpowiedz z cytatem

Kowal-ski napisał:
Papież potępił ten film .Dlaczego i po co ?


Bo dzieciaki wolą czytać Pottera zamiast Pisma Świętego ? Bo zamiast w niedzielę na mszę wolą iść na film do kina i zamiast wrzucić kasę do koszyka wydadzą ją na bilety i gadżety związane z Potterem ?

Po prostu komuś udało się zainteresować dzieciaki książką i jakimś bohaterem, kościół chcąc się jakoś bronić zaczął zrzucać winę na demoralizującą i grzeszną w wierze katolickiej magię. A czy to, że Jezus zmienił wodę w wino nie demoralizuje? Nie dość, że magia, to jeszcze alkohol... Patologia murowana Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pysiak




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 5
Skąd: Nibylandia

PostWysłany: Czw, 16 Sie 2007 12:09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brawo panie Winnetu! cala prawda i tylko prawda!
pozdrawiam pana ;] ;**
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rexmundi




Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 12

PostWysłany: Czw, 16 Sie 2007 12:12:20    Temat postu: Re: Biedaczyska Odpowiedz z cytatem

winnetu napisał:
Kowal-ski napisał:
Papież potępił ten film .Dlaczego i po co ?


Bo dzieciaki wolą czytać Pottera zamiast Pisma Świętego ?


przeczytałem pismo święte w wieku 8 lat
(moja pokuta od księdza na spowiedzi) -- podobało mi się

a to że ktoś lubi inne książki to co to kogo obchodzi

pierwszy tom przeczytałem w wieku 15 lat i mi sie spodobało
czytam bo lubie a nie widze nic złego w obejrzeniu filmu
(co prawda film i tak nie odzwierciedla i nie pokazuje wszystkiego co jest zawarte w książce..ale LUDZIE to jest tylko rozrywka!! )


a co do wrzucaniem do koszyka to skąd mogę mieć pewność że te moje pieniądze nie zostaną wydane na jakieś gadżety które lubi ksiądz ale inny syf
typu....na szczytne cele Radia M. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mg_admin




Dołączył: 17 Kwi 2005
Posty: 280
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 16 Sie 2007 20:27:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co Wam powiem, to Wam powiem, ale kościół, to wielka wielka ściema... MOIM zdaniem kościół jest po to, aby ściągać ludzi, którzy są krótkiej wiary i nie potrafią sami się modlić, tylko potrzebują do tego jakiegoś typka, który pokaże im o co chodzi. Bardzo dobrze, że kościół istnieje, ale po co pie***c głupoty i zabraniać czegoś co nie koniecznie jest złe ... Jestem osobą bardzo wierzącą w Boga i po prostu wiem, że istnieje i nie potrzebuje, żeby ktoś mi o tym co tydzień klepał jakieś głupie regułki, których musiał sie nauczyć jak był na studiach i czasami sam za bardzo nie wie o co chodzi ...

ps. Przepraszam zdenerwowałem sie troszeczkę ... :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Kowal-ski




Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 107
Skąd: California

PostWysłany: Czw, 16 Sie 2007 21:53:18    Temat postu: Prostak Odpowiedz z cytatem

Prostota to zaleta ,ale prostactwo to porażka inteligencji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 16 Sie 2007 22:05:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tu znowu zamiast w temacie, to obok.
zamiast sądu nad harrym jest sąd nad kościołem. mimo upływu lat nadal nie rozumiem fenomenu harry'ego. autorka całymi garściami czerpie z klasyków literatury. krytycy wytykają całe pomysły zaczerpnięte m.in. z odysei (sic). tymczasem odtwórczość zamiast powodem do wstydu staje się międzynarodowym szlagierem.
teraz pytanie: dorasta fabuła z aktorem, czy aktor z fabułą?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kowal-ski




Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 107
Skąd: California

PostWysłany: Pią, 17 Sie 2007 06:49:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mg_admin napisał:
Co Wam powiem, to Wam powiem, ale kościół, to wielka wielka ściema... MOIM zdaniem kościół jest po to, aby ściągać ludzi, którzy są krótkiej wiary i nie potrafią sami się modlić, tylko potrzebują do tego jakiegoś typka, który pokaże im o co chodzi. Bardzo dobrze, że kościół istnieje, ale po co pie***c głupoty i zabraniać czegoś co nie koniecznie jest złe ... Jestem osobą bardzo wierzącą w Boga i po prostu wiem, że istnieje i nie potrzebuje, żeby ktoś mi o tym co tydzień klepał jakieś głupie regułki, których musiał sie nauczyć jak był na studiach i czasami sam za bardzo nie wie o co chodzi ...

ps. Przepraszam zdenerwowałem sie troszeczkę ... :*




To co piszesz to wielka wielka ściema !. Wal od razu ,ze jesteś ŚJ i stąd te poglądy.

Jesteś bardzo wierzący ? jak nie ŚJ to napisz w jakiego Boga wierzysz ?.
Pamiętaj,że te (według ciebie) "głupie regułki" to klucz do wieczności.
I skąd wiesz,że coś jest złe lub dobre ? ,skoro olewasz Kościół ?,to olewasz wszystkie zasady jakie on daje człowiekowi .
Myślisz na zasadzie Kalego "co jest przyjemne dla ciebie to jest ok, a co nie jest przyjemne to jest złe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.03117 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski