STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
ceny domów/mieszkań
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pon, 29 Lis 2004 20:31:08    Temat postu: ceny domów/mieszkań Odpowiedz z cytatem

witam niewiem czy to dobre miejsce na ten temat jeśłi nie to BARDZO PRZEPRASZAM Rolling Eyes mianowicie chodzi mi o to czy wiecie moze jakie są ceny mieszkań ale takich z niskim czynszem albo domów jednorodzinnych poza miastem najlepiej w lesie z ogrodem

Za każdą odpowiedz WIELKIE
dzięki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Czw, 02 Gru 2004 22:09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poszukaj w dziale ogloszenia
widze ze ciagnie cie do brodnicy, zebys sie tylko nie rozczarowal Twisted Evil
Powrót do góry
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Sob, 04 Gru 2004 14:12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciągnie mnie bardzo bo podoba mi siete klimaty spokój cisza a nie jak umnie tramwaje itp. Evil or Very Mad a tu uwas :] błogi spokój i wole mniejszze miasta pozatym jeździłem do brodnicy od dziecinstwa i ciągle mi się nie może znudzić to miasto i otoczenie Smile

mam nadzieje że jak pujdzie z moim planem wszytsko to będzie gites


pozdro Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 09 Gru 2004 10:09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tramwajow nie ma, bo wszedzie blisko... a swego czasu burmistrz nazwal brodnice zapyzialym miastem...
nie ma za wiele propozycji na weekendowe wieczory. zabawa w brodnicy konczy sie ok. 2.00 zapomnij wiec o nocnym zyciu. takowe toczy sie przy statoil i zabkach Twisted Evil jest w brodnicy kilka biur nieruchomosci... poszukaj w netowych katalogach jesli nie znajdziesz namiarow to ci napisze Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Czw, 09 Gru 2004 21:17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

satanie jak mozesz podaj adresy ich to raz a dwa to wiem jak wygląda życie w Brodnicy bo czesto tam bywam ale swiat się nie konczy na imprezach w pubie czy lokalach więc spokojna twoja rozczochrana Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JasPi




Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 1
Skąd: Stargard Szczeciński

PostWysłany: Nie, 15 Maj 2005 17:58:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjechałem z Brodnicy 21 lat temu , ale przynajmniej raz w roku wracam na dzień lub dwa , Brodnica jest miastem do którego warto się przeprowadzić ,dla kogoś kto połowę życia spędził w dużym mieście jest to RAJ ,życie w Brodnicy płynie wolniej , spokojniej , a że życie zamiera po 20 ( nie licząc imprez ) można się do tego przyzwyczaić .Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Nie, 15 Maj 2005 21:04:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked oooooooo widze że jestes ze Stargardu Szczecińskiego to pod szczecinem jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pon, 16 Maj 2005 08:46:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

januszu, leniuszek z ciebie. looknij w dział "ogłoszenia" i podzwoń po ofertach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Magda
Gość






PostWysłany: Wto, 17 Maj 2005 11:44:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wlasnie tez bym sie chciala dowiedziec ile kosztuje dom albo mieszkanie w Brodnicy. Jak juz pisalam teraz jestem za granica Crying or Very sad i nie mam jak sie zorientowac. Chcialabym wlasnie tu sobie zarobic, wrocic i kupic jakis domek w Brodnicy... Smile
A moze wiecie czy nie lepiej pobudowac sie?
Powrót do góry
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Wto, 17 Maj 2005 15:08:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za drogo wyjdzie tak sądze bo ziemia około 10000 + budowa max te 50000 i wykończenie Rolling Eyes więc sama wybierz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 17 Maj 2005 18:36:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz, a co ty chcesz wybudować za kwotę, którą wymieniłeś?? Szałerek czy garaż?? Oj widzę, że naprawdę nie orientujesz sie w cenach ziemii pod budowę i samej budowy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 17 Maj 2005 19:40:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panicz napisał:
Janusz, a co ty chcesz wybudować za kwotę, którą wymieniłeś?? Szałerek czy garaż?? Oj widzę, że naprawdę nie orientujesz sie w cenach ziemii pod budowę i samej budowy...


teksty to ty masz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Wto, 17 Maj 2005 21:39:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panicz chyba szalejesz mówie najtańsze koszty ! jak chcesz to buduj sobie szałer ale dobrze poszukasz to za ta cene coś zdziałasz mówiłem o MINIMALNYCH kosztakch chyba że nie myślisz Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 17 Maj 2005 22:50:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz napisał:
panicz chyba szalejesz mówie najtańsze koszty ! jak chcesz to buduj sobie szałer ale dobrze poszukasz to za ta cene coś zdziałasz mówiłem o MINIMALNYCH kosztakch chyba że nie myślisz Rolling Eyes

Janusz, zastanów się i pomyśl, ale tylko przez momencik, żeby ciebie głowa nie rozbolała. Zobaszysz, to nie jest trudne.
Przecież sam pisałeś o kosztach budowy domu (60.000 zł. + wykończenie). Działki budowlanej nie kupisz za 10.000 zł. i domu za podaną przez ciebie kwotę nie wybudujesz, nawet jakbyś miał murarza za darmo. Uwierz starszemu koledze bez zbytniego zastanawiania się, bo znowu cos bzdurnego palniesz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Sro, 18 Maj 2005 14:42:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorka za wczoraj bo byłem kapeczke zdenerwowany i mecz był i wogóle Very Happy ale wogóle to powiedz ile twoim zdaniem cos w miare skromnego się wybuduje ? Panie bobie budowniczy ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017543 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski