STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Ludzie z Pasja?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dorota




Dołączył: 25 Lis 2004
Posty: 10
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 25 Lis 2004 12:34:48    Temat postu: Ludzie z Pasja? Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!
Chcialabym zapytac O "Ludzi z Pasja". Juz w kilku postach przeczytalam o ich istnieniu, ale nie wiem kto to, czy tez, jaka to organizacja...(a wydaje sie byc interesujaca Smile ) Czy ktos moglby mi wyjasnic... Smile Pozdrawiam goraco!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AREK
Gość






PostWysłany: Pią, 26 Lis 2004 15:44:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ludzie z bylego teatru Wiczy
Powrót do góry
3man
Gość






PostWysłany: Sro, 01 Gru 2004 16:40:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie z Pasja to sekta brodnicka Laughing
Powrót do góry
siewca




Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 88

PostWysłany: Sro, 01 Gru 2004 20:22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj nie jest to żadna brodnicka sekta ani ludzie związanie z teatrem wiczy jest to grupa ludzi która ma pomysł by ożywić w brodnicy pewne tradycje związane z tzw kulturą alternatywną. w tej chwili grupa jest cały czas na etapie tworzenia planu działania co jest utrudnione przez fakt że duża część jej "członków" studiuje poza brodnicą, aczkolwiek w dalszej perspektywie jest mozliwość że grupa ta zafunkcjonuje bardziej trwale jakolwiek wszelkie osoby chcące wziąć udział w tych działaniach są mile widziane
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Magda
Gość






PostWysłany: Czw, 02 Gru 2004 13:50:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie!
Ja rowniez slyszalam juz wczesniej o Ludziach z Pasja. Znalam nawet kilku z Piano... Very Happy (pozdrowienia dla nich!) Jednak sama nigdy nie bralam w tym udzialu. Musze przyznac, ze ostatnio sie troszke zaszylam w domu, a to tez przez to ze Piano juz nie ma... Crying or Very sad A tak nie chce! Wiec chetna do pomocy, dzialania, prosze o kontakt kogos z PASJA!!! Very Happy Najlepiej na tej stronie! Zrobmy cos!!! Trzeba ratowac nasza alternatywe, bo disco nas zagniecie!
Pozdrowienia!
Powrót do góry
AREK
Gość






PostWysłany: Czw, 02 Gru 2004 14:59:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To kolejny zespol ludzi ktorzy duzo mowia i planuja, a nic nie robia, to wedlug mnie. Niestety tak najczesciej sie koncza takie przedsiewziecia. Miastu juz nic, ani nikt nie pomoze!
Powrót do góry
siewca




Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 88

PostWysłany: Czw, 02 Gru 2004 17:55:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę arku że takie podejście jest głównym powodem że nic się nie dzieje może sam byś cos zaproponował? i jeszcze to zorganizował jeżeli chodzi o grupę ludzi z pasją (nazwa czysto robocza) to udało im się zrobic kilka przedsięwzięć niektóre z nich mają charakter cykliczny - kwestia jedynie zainteresowania się i zobaczenia co się dzieje pod spodem, na wierzchu z reguły pływają męty a żeby dojrzeć co jest niżej trzeba się trochę wysilić czego serdecznie życzę tym którzy poszukują czegoś więcej niż masowa sieczka Idea Idea Idea
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
arek
Gość






PostWysłany: Pią, 03 Gru 2004 13:55:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

otoz mylisz sie, ja chetnie bym cos zoorganizowal! ale wydaje mi sie ze nie potrzeba wielkich planow co do tego!
Powrót do góry
magdus
Gość






PostWysłany: Pią, 03 Gru 2004 14:00:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"udało im się zrobic kilka przedsięwzięć niektóre z nich mają charakter cykliczny" - co takiego? Embarassed nie wiem...
Powrót do góry
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 03 Gru 2004 19:50:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magda napisał:
Witajcie!
Znalam nawet kilku z Piano...


Zdziwiłem się, że w "Piano" bywali ludzie, którzy mieli jakieś inne myślenie oprócz organizowania sobie działki "marychy"... Tak, tak! Taka była ogólna opinia o "Piano"! Zresztą 98% z tych, których widziałem wychodzących stamtąd wieczorami to byli ludziska więcej niż młodzi, ze zwieszonymi głowami od (wódy, trawki, haszu, piwa? Niepotrzebne skreślić...), z długimi skundlonymi włosami, słaniający się na nogach. To wszystko razem dało mi - i nie tylko mi - pewien obraz na "Piano". Zresztą kiedyś był nawet projekt wpuszczania do "Piano" osób trochę starszych niż 14-15 lat. Bo robiła się z tego lokalu świetlica dla małolatów. Gdzie więc tam Magdo znalazłaś swoich "Ludzi z Pasją"? Chyba, że to były "białe kruki Piano"... Chyba, że ja miałem pecha oglądać sam margines bywalców "Piana", którzy robili mu w Brodnicy złą markę. Pomijając to wszystko uważam, że powinien być w mieście klub muzyczny grający coś innego niż disco i.t.p.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
chodziles do Piano-czytaj
Gość






PostWysłany: Pon, 06 Gru 2004 12:24:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeczytajcie sobie wypowiedz MajsterBiedy... zwala z nog...
Powrót do góry
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 06 Gru 2004 23:41:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opisałem tylko opinię o "Piano" jaka była wśród ludzióf... Smile
:p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
o Piano przeczytaj!
Gość






PostWysłany: Wto, 07 Gru 2004 00:10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co ty pierdoli**!? Napisales co myslisz i teraz sie tego nie wypieraj! Wyraznie napisales:
Cytat:
To wszystko razem dało mi - i nie tylko mi - pewien obraz na "Piano".

Wlasnie taka jest BRODNICA! Ludzie plotkuja bo nie maja co robic! Plotkowac to potrafisz, ale ciekawy jestem czy w ogole byles kiedykolwiek w Piano ??? "Gowniarze" musza sie wyszalec, a jezeli ty za mlodu siedziales z mama i tata w domu, grajac w szachy to zastanow sie czy z toba wszystko wporzadku!
Powrót do góry
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 07 Gru 2004 12:25:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodziłem tam chlać piwo z kochanką bo tam było najbezpieczniej... Wszyscy byli tak naćpani, że i tak nikt nie rozpoznałby mnie. Dlatego wybraliśmy "Piano"... Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
anty MajsterBieda
Gość






PostWysłany: Wto, 07 Gru 2004 12:52:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty albo jesteś rowno pojechany albo cos ściemiasz. Jak napisaleś , chodzileś tam z "kochanka chlać piwo" wiec ten margines, o ktorym pisaleś wcześniej to pewnie tylko wy? Chcesz być zabawny przez to? Czy o co ci chodzi?
Nie chce cie bluzgać, bo widze ze moglbyś sie latwo zalamać, wiec powiem ci tylko tyle że ... żal mi ciebie...

Aha! A co to jest "dzialka marychy"?
Cytat:
organizowania sobie działki "marychy"...
............żenada
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.01776 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski