STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Gdzie kupić ciekawe, ale niedrogie ubrania w Brodnicy?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
liiiii




Dołączył: 24 Lip 2007
Posty: 6

PostWysłany: Wto, 24 Lip 2007 14:35:10    Temat postu: Gdzie kupić ciekawe, ale niedrogie ubrania w Brodnicy? Odpowiedz z cytatem

Wybieram sie na zakupy. Chcę pokupować sobie fajne ciuszki ale niedrogo Surprised . Które sklepy w Brodnicy są warte odwiedzenia? Dzięki za rade Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anulka




Dołączył: 19 Sty 2006
Posty: 26

PostWysłany: Wto, 24 Lip 2007 15:36:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz jest dużo przecen więc warto zwrócić na te sklepy większą uwagę Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kala




Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 18

PostWysłany: Pon, 30 Lip 2007 10:07:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Keli na ul. Ceglanej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
liiiii




Dołączył: 24 Lip 2007
Posty: 6

PostWysłany: Wto, 31 Lip 2007 10:04:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Keli? To obok Szopy?
Bede szalec na wyprzedażach Very Happy
Ps. Nie jestem z Brodnicy dlatego średnio się orientuje.Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
liiiii




Dołączył: 24 Lip 2007
Posty: 6

PostWysłany: Sro, 08 Sie 2007 12:44:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto jeszcze pomoże? Czekam na propozycje Very Happy

Ostatnio zmieniony przez liiiii dnia Czw, 09 Sie 2007 15:42:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Isza




Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 434

PostWysłany: Sro, 08 Sie 2007 22:12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wszystko zależy, od tego co chcesz kupić. Zgadzam się, jeśli chodzi o sklep Kelly na ul. Ceglanej. Rzeczywiście są tam bardzo ładne i modne ubrania, torebki oraz bielizna. Co do cen, to wszystko zależy od gatunku i rodzaju, ale można się obkupić za przyzwoite pieniądze. Inne propozycje to np. Akcent na ul. Mały Rynek. Wbrew pozorom, całkiem fajne rzeczy można dostać też na targowisku miejskim, przy czym kwoty ich zakupu są różne. Można jednak pochodzić i na coś się skusić. Życzę zatem trafnego wyboru i udanych zakupów!Pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lady22




Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 22
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 09 Sie 2007 00:36:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja proponuje jechać do Torunia,Grudziądza albo Bydgoszczy.
W Brodnicy mozna sie tanio ubrać, bo teraz wszedzie są przeceny ale jest różnica pomiędzy "ubraniem" a "ubraniem" Wink.
Poza tym ciuchy z jakichś bezfirmowych sklepów są teraz drozsze od ciuszków z diverse, house itp
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 09 Sie 2007 09:50:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lady22 napisał:
No to ja proponuje jechać do Torunia,Grudziądza albo Bydgoszczy.
W Brodnicy mozna sie tanio ubrać, bo teraz wszedzie są przeceny ale jest różnica pomiędzy "ubraniem" a "ubraniem" Wink.
Poza tym ciuchy z jakichś bezfirmowych sklepów są teraz drozsze od ciuszków z diverse, house itp

jasne, ostatnio byłem w house, diverse, deep i kilka jeszcze w toruniu. wszędzie to samo, tylko inna naszywka. jak mam za gówniany longsleeve bulić 70 zł, to ja dziękuję. wolę swoje "no name" za 29 zł
także z tymi "firmowymi" ciuchami to ostrożnie. poza tym nie wszyscy lubią chodzić w tym co pozostali. tymczasem w "firmowych" sklepach jeden ciuch jest w 500 wersjach kolorystycznych i 200 rozmiarach. mi to nie odpowiada
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
liiiii




Dołączył: 24 Lip 2007
Posty: 6

PostWysłany: Czw, 09 Sie 2007 15:42:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akcent...chyba nie znam tego sklepu, ale poszukam Smile Zgadzam sie z Satanem co do szaleństwa za 'metkami'. To nie sztuka ubrac sie drogo, ale wygladac jak wszyscy...

Po wakacjach przeprowadzam sie do Brodnicy, wiec przydadzą mi sie Wasze rady, czekam na kolejne Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tara




Dołączył: 26 Lis 2014
Posty: 152

PostWysłany: Czw, 11 Lip 2019 13:14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doradzicie w jakich sklepach znajdę jakieś fajne tanie markowe ubrania męskie? Szukam bluzy na prezent.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pongpang




Dołączył: 24 Lip 2015
Posty: 62

PostWysłany: Pią, 12 Lip 2019 05:52:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję zerknąc sobie do outletów odzieży sportowej, jest kilka takich sklepow w okolicy. Musisz jednak liczyć się z tym, ze rozmiary jakie w nich zostają są często dość niestandardowe tak wiec jesli facet nosi standardowy typowy rozmiar, może być problem ze znalezieniem czegoś dla niego.

Na allegro nie polecam kupować - zbyt wiele tam podróbek i mozna sie naciąć. Potem trudno odzyskać kasę.

Zerknij sobie w sieci równiez do bragga shop, jest spory wybór całkiem porządnych ubrań. https://www.braggashop.pl/brain-dead-familia-prod-33 tutaj jest ich strona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017062 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski