STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
miejsce w Brodnicy zeby spedzic Sylwestra?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
buterfly




Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 4
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 09 Gru 2004 14:27:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smutno to wyglada...
A czy wiecie cos o jakichkolwiek imprezach organizowanych przez miasto? W BDK na przyklad?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
behemot
Gość






PostWysłany: Nie, 12 Gru 2004 11:26:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miasto organizuje impreze na rynku, poza tym z pewnoscia bedzie cos dla „vip-ow" w palacu anny wazowny. poza tym to troche pozno, zeby znalezc impreze, gdzie sa jeszcze wolne miejsca...
Powrót do góry
magda
Gość






PostWysłany: Pon, 13 Gru 2004 11:45:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy w kameleonie sa jeszcze miejsca?
Powrót do góry
xxx
Gość






PostWysłany: Wto, 14 Gru 2004 19:49:14    Temat postu: moze piano Odpowiedz z cytatem

jezeli dobrze wszystko dopisze moze sylwek bedzie w piano z muza na zywo i wogole. na razie te wiadomosci sa jeszcze nie potwierdzone!!![/b]
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto, 14 Gru 2004 21:44:51    Temat postu: Re: moze piano Odpowiedz z cytatem

xxx napisał:
jezeli dobrze wszystko dopisze moze sylwek bedzie w piano z muza na zywo i wogole. na razie te wiadomosci sa jeszcze nie potwierdzone!!![/b]

mozesz cos wiecej napisac Very Happy
Powrót do góry
behemot
Gość






PostWysłany: Sro, 15 Gru 2004 10:40:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy sylwester w domu to jest zle wyjscie? czasami trzeba sie wyciszyc po kilku latach balang. zalezy co komu odpowiada. nie jestem zwierzem towarzyskim, dlatego odpowiadaja mi kameralne imprezy w wąskim gronie znajomych. przy kilku osobach znakomicie sie bawie. malo tego, pewien sylwester spedzilem we dwoje i tez bylo super.
wszystko zalezy od tego co lubisz. dla mnie sylwester w domu (cudzym lub swoim) jest swietna zabawą Cool
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 15 Gru 2004 11:08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o udanej imprezie nie decyduje miejsce tylko uczestnicy Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kama
Gość






PostWysłany: Sro, 15 Gru 2004 11:13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiedzial co wiedzial...
Powrót do góry
c
Gość






PostWysłany: Sro, 15 Gru 2004 15:49:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w piano nie bedzie zadnej imprezy
Powrót do góry
xxx
Gość






PostWysłany: Sro, 15 Gru 2004 19:32:36    Temat postu: heheh Odpowiedz z cytatem

gosc co ty mozesz wiedziec o piano i wogole!!! rozsmieszasz mnie i wogole wszyscy co cos mowia a nie maja pojecie o tym!!! ja powiedzialem ze to jest nie oficjalne i nie potwierdzone, poniewaz zalezy tylko od jednej osoby czyli___mnie!! jak bedza chetni to sie zrobi jak nie nie bede cierpial z tegp powodu bo pojde do kucika i bede sie bawil zajebiscie. powstrzymaj sie od swoich komentarzy!!
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sro, 15 Gru 2004 19:35:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem bywalcy piano znalezli sobie juz knajpy - pochowali sie w kameleonie i pretekscie. wielu jest rozgoryczonych tym jak sie potoczyla sprawa piano.
ale ten watek podejmowany jest gdzie indziej --->>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
xxx
Gość






PostWysłany: Sro, 15 Gru 2004 20:13:17    Temat postu: ten sam Odpowiedz z cytatem

ok to dobrze ze sobie znalezli miejsca my z tego powodu nie cierpimy. chodzi o to ze dzwonia ludzie do mnie i prosza o wynajem piano na sylwka jezeli znajdzie sie odpowiednia liczba ludzi to pomysle na tym faktem ja sam nie wiem co jeszcze bede robic. ale nie ukrywam fajnie by bylo sie spodkac i popic w knajpie sam w niej nie bylem 4 miechy wiec tez mam wielki sentyment do niej. zobaczymy przyjade to sie rozeznam w sytuacji co i owo. na razie to tyle
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Czw, 16 Gru 2004 01:45:16    Temat postu: Re: ten sam Odpowiedz z cytatem

xxx napisał:

spodkac

co to znaczy? Laughing
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Czw, 16 Gru 2004 01:47:34    Temat postu: Re: heheh Odpowiedz z cytatem

xxx napisał:
gosc co ty mozesz wiedziec o piano i wogole!!! rozsmieszasz mnie i wogole wszyscy co cos mowia a nie maja pojecie o tym!!! ja powiedzialem ze to jest nie oficjalne i nie potwierdzone, poniewaz zalezy tylko od jednej osoby czyli___mnie!!


bez komentarza.............................................................................
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Czw, 16 Gru 2004 01:48:46    Temat postu: Re: heheh Odpowiedz z cytatem

xxx napisał:
zalezy tylko od jednej osoby czyli___mnie!!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017216 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski