STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Czas Brodnicy to brukowiec
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
~grypa
Gość






PostWysłany: Czw, 29 Sty 2004 18:07:30    Temat postu: Czas Brodnicy to brukowiec Odpowiedz z cytatem

hrabia sie oburzyl ale ja Wam wygarne...lubie to miejsce cholernie bo sie rozwiaj i rosnie w oczach, ale tego brukowca mam dosc z gromada bledow i zbieranina nieciekawych typow tam pracujacych...pisanie to bardzo lekkie zajecie ale jak bardzo odpowiedzialne...wiec po co sie tykacie CB niechce byscie na tym samym poziomie stali tylko wyzej kilka pieter...
Powrót do góry
^Nikita
Gość






PostWysłany: Czw, 29 Sty 2004 18:07:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, zawsze najłatwiej narzekać i krytykować Skoro CB to takie dno to masz szansę poratować ich swoją szlachetną osobą. Zrób coś, napisz, przecież to łatwizna!
Eh, to polskie piekiełko
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Czw, 29 Sty 2004 18:08:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artykuły z "Czasu Brodnicy" stanowią niewielką część naszego serwisu. Szanujemy Wasze zdanie, Portal Brodnica.net nie chce być w żaden sposób stronniczy. Jesteśmy jednak wdzięczni CB za pomoc, za udostępnienie materiałów i reklamowanie serwisu w gazecie. My jeszcze jesteśmy raczkującym przedsięwzięciem, nie mamy doświadczenia w zdobywaniu danych i redagowaniu artykułów. Pozyskujemy dla Was informacje z dostępnych źródeł, ocena oczywiście jest w Waszych rękach. Wymyślamy nowe działy aby każdy znalazł tu coś dla siebie. Zaczniemy kiedyś pisać własne artykuły. Nie będziemy angażowali się w rozrywki polityczne, walki miejscowych przedsiębiorstw, itp. Będziemy jednak reklamować naszych sponsorów, to jedyna droga do dalszego rozwoju strony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
~hrabia_Potocki
Gość






PostWysłany: Czw, 29 Sty 2004 19:06:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozumiem ze pani nauczyciel czyta CB ))
--------------------------------------------
Powstana Ci ktorych dreczy głód...
Powrót do góry
~grypa
Gość






PostWysłany: Czw, 29 Sty 2004 19:08:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KlonGroup napisał:
Artykuły z "Czasu Brodnicy" stanowią niewielką część naszego serwisu. Szanujemy Wasze zdanie, Portal Brodnica.net nie chce być w żaden sposób stronniczy. Jesteśmy jednak wdzięczni CB za pomoc, za udostępnienie materiałów i reklamowanie serwisu w gazecie. My jeszcze jesteśmy raczkującym przedsięwzięciem, nie mamy doświadczenia w zdobywaniu danych i redagowaniu artykułów. Pozyskujemy dla Was informacje z dostępnych źródeł, ocena oczywiście jest w Waszych rękach. Wymyślamy nowe działy aby każdy znalazł tu coś dla siebie. Zaczniemy kiedyś pisać własne artykuły. Nie będziemy angażowali się w rozrywki polityczne, walki miejscowych przedsiębiorstw, itp. Będziemy jednak reklamować naszych sponsorów, to jedyna droga do dalszego rozwoju strony.

oby jak najkrocej i stac Was oj stac Was na duzo, odwaliliscie kawal dobrej roboty...ruszajac z tym forum...i administrujecie je super...
...nikita...czytasz CB wspolczuje...a zatrudnienie polecam Tobie...przebywajac tam na pewno zajdziesz wysoko oj wysoko...))
Powrót do góry
~konfabulator
Gość






PostWysłany: Czw, 29 Sty 2004 19:10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

^Nikita napisał:
No tak, zawsze najłatwiej narzekać i krytykować Skoro CB to takie dno to masz szansę poratować ich swoją szlachetną osobą. Zrób coś, napisz, przecież to łatwizna!
Eh, to polskie piekiełko

tak sobie mysle co gorsze Nikita pokoj redakcji CB czy pokoj nauczycielski w Twojej szkole??))))))
Powrót do góry
^Nikita
Gość






PostWysłany: Czw, 29 Sty 2004 19:10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niepotrzebnie się odzywałam. Zapomniałam, że zawsze znajda się mądrzejsi i wiedzący lepiej. Teraz już będę sobie cichutko siedzieć. No może o Świętach coś jeszcze czasami napiszę, dobrze??
Powrót do góry
~hrabia_Potocki
Gość






PostWysłany: Czw, 29 Sty 2004 19:11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikita...chodzi o to ze sa gazety i gazety...ze kiedy trzeba powiedziec prawde to trzeba ja powiedziec...wydaje Ci sie ze tego typu czasopismo zasluguje na uwage?...oj watpie...powinnas wiedziec ze gromada zdjec i fura nazwisk to nie to...a na dodatek poprzekrecane dane, wydarzenia na ktorych nie byli obecni piszacy w tej gazecie etc. nie obrazaj sie ani sie nieoburzaj...tu chodzi nie o ludzi, ale o sprzedany naklad tak to funkcjonuje...dobre pieniadze zarabia sie na polproduktach i bublach i na tym co ludzi pociaga, a interesuje ich to aby byc wymienionym z nazwiska i obejrzec siebie...tak ludzie sa na to lasi...no i w koncu kazdy ma swoje 5 minut by zaistniec ujawnic sie i postawic wyzej tego szarego tlumu...
--------------------------------------------
Powstana Ci których dręczy głód...
Powrót do góry
^Nikita
Gość






PostWysłany: Czw, 29 Sty 2004 19:12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem trochę mało obiektywna, lubie CB bo dowiaduję sie z niego wszystkich nowinek kiedy przyjeżdżam do mojego Słoneczka ( mieszkam w Toruniu ). Pewnie, że chciałaby się, żeby w Brodnicy działało pismo pokroju "Polityki", ale ja nauczyłam się odróżniać to co moge zmienić od tego co jest poza zasięgiem mojego działania. Nie wydaje mi się, żeby wieszanie psów na CB miało jakos poprawić poziom gazety, ale na pewno przysparza problemów Klonowi. Chłopak potrzebuje CB do rozwoju portalu ( nakład CB mówi sam za siebie, to naprawde potężne lokalne medium )a teraz jest między młotem a kowadłem, nie chce ograniczać wolności słowa na Forum a z drugiej strony musi być fair w stosunku do swojego medialnego partnera. I tak rozwija w sobie talenta dyplomatyczne
Powrót do góry
~hrabia_Potocki
Gość






PostWysłany: Czw, 29 Sty 2004 19:12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no prosze miedzy mlotem a kowadlem...wytnij to wszystko Klon bo przeszkadza Ci w rozwojupodobno...oj marny to rozwoj z CB...wspolczuje((
---------------------------------------------
Chleba i igrzysk...
Powrót do góry
~konfabulator
Gość






PostWysłany: Czw, 29 Sty 2004 19:12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wieszam kolejnego psa na CB...
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Czw, 29 Sty 2004 19:14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

~hrabia_Potocki napisał:
no prosze miedzy mlotem a kowadlem...wytnij to wszystko Klon bo przeszkadza Ci w rozwojupodobno...oj marny to rozwoj z CB...wspolczuje((
---------------------------------------------
Chleba i igrzysk...


Nie będę wycinał wypowiedzi (oczywiście oprócz wulgarnych i obrażających kogoś). Zarówno ja jak i CB szanujemy Wasze zdanie, właśnie po to jest Forum aby wyrazić swą opinię.
Muszę jedynie zaznaczyć, że to właśnie CB przyczynił się do rozwoju strony, ja jestem im bardzo wdzięczny ale nie wymagam żadnej wdzięczności od innych. Trochę mi tylko przykro, że użytkownicy strony wieszają psy na gazecie, która mi tak bardzo pomogła.
Może dodam na Forum dział „Czas Brodnicy”, zaproszę tam ludzi z gazety i będziecie sobie dyskutować a ja zostanę bezstronny i zajmę się tym co najbardziej lubię, rozwijaniem Brodnica.net.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
~hrabia_Potocki
Gość






PostWysłany: Czw, 29 Sty 2004 19:16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze Klon dodaj ten watek...ale z nimi sie nie da dyskutowac to nieomylni i wszechwiedzacy, ale dodaj powieszamy z grypa i myscha sobie psy))
Powrót do góry
~konfabulator
Gość






PostWysłany: Czw, 29 Sty 2004 19:17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

parafrazujac slowa zespolu PROLETRYAT dajcie ich tutaj dajcie ich nam my im pokazemy kto glupi a kto pan...))
Powrót do góry
soter.mlodszy
Gość






PostWysłany: Czw, 29 Sty 2004 19:17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawy pomysl krawca))
--------------------------------------------------------------------------------
jam jest ten - którego nigdy niezdołacie zobaczyć
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018919 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski