STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
inkwizycja zbliza sie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
COLLIN




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 528
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 06 Lip 2007 23:18:48    Temat postu: inkwizycja zbliza sie? Odpowiedz z cytatem

faceta chyba cos opetalo- http://muzyka.onet.pl/10175,newsy.html

czemu sie nie przyczepil do festiwalu kultury cyganskiej w Mragowie toz to najwieksza sekta poganska w tym szalonym kraju Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szary39




Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 112
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 06 Lip 2007 23:50:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeczytałem cały artykuł i jestem w lekkim splataniu...dlaczego człowiek z chorym światopoglądem próbuje zamieszać znowu w głowach tzw dobrych katolików?Jaki to ma cel?Dlaczego wielkie głowy kościoła kat w Polsce pozwalają mu na takie rzeczy?Dlaczego nie zajmie się prawdziwymi sektami w Polsce?Może sie boi?....pewnie tak...życzę zdrowia panie Nowak...przyda się
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
COLLIN




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 528
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sob, 07 Lip 2007 00:51:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pewnym sesie szary to kosciol kat w kraju jest sekta czego przykladem sa mochery guru zwanym o.****** palajace nienawiscia bo myslisz badz wierzysz inaczej.

Religia stala sie towarem, sposobem na zycie niejednego pasozyta, a milosc do boga schodzi na drugi plan.

Dla kleru nie ma sprzeciwu bo inaczej jestes zlym chrzescijaninem albo szatanem (ostatnio modne okreslenie) i zakopia cie bez szacunku choc bys byl dobrym czlowiekiem i pomagal slabszym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Sob, 07 Lip 2007 15:02:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fanatyzm religijny w wykonaniu R. Nowaka (i nie tylko ) przynosi chyba wiecej szkód koscołowi niz najbardziej radykalne sekty Twisted Evil Nie wiem co ten idiota ma do metalu i o co własciwie mu chodzi ,ale wiem ze jest to zamach na moja wolnosc i prawa obywatelskie!
Pozostaje miec nadzieje ze prawicowi kato-psychole nie postanowia zmienic czegos w konstytucji i niewpisząnp; ze słuchanie i chodzenie na koncerty metalowe to propagowanie satanizmu !! a poki co, moge sobie ''wydziargac'' nawet pentagram na czole i nikomu nic do tego!!!

jesli ktos jest zainteresowany to jest link do petycji przeciko poczynaniom R. NOWAKA
http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=2412

P.S jesli jestes przeciw R.N pod petycja musisz wejsc w zakladke ''jestem za''opowiadasz sie za trescia petycji Smile aby wasz głos byl wazny trzeba podac maila i potwierdzic swoj głos!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Sob, 07 Lip 2007 15:17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p*******ć nowaka. Chiał zaistnieć to zaistniał.
Ps. nie działa mi dekoder tv trvam (fajny teledysk zespołu butelka dostepny na ich str. - zakonnica super d**a na roweże bez siodełka prąd robi)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DOLARGAN




Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1240

PostWysłany: Nie, 08 Lip 2007 10:38:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacekkk napisał:
p*******ć nowaka. Chiał zaistnieć to zaistniał.
Ps. nie działa mi dekoder tv trvam (fajny teledysk zespołu butelka dostepny na ich str. - zakonnica super d**a na roweże bez siodełka prąd robi)


...jestes the besciak.... Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Czw, 12 Lip 2007 15:47:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i prosze naczelny fanatyk ciemnogrodu znowu atakuje i juz nie tylko ''czysty metal'' ale tez kapele niezwiazane z satanizmem Twisted Evil przeczytajcie ... moze wasze ulubione kapele tez tu sa Very Happy

http://media.wp.pl/kat,38214,wid,9013158,wiadomosc.html?rfbawp=1184250486.893&ticaid=14168

...nawet trubadurzy sie dostali , gosc sie osmiesza a najgorsze jest ta ze nasze władze traktuja takich powaznie !!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021794 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski