STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Wakacyjny wypoczynek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiesław84tr




Dołączył: 07 Lip 2016
Posty: 28

PostWysłany: Sro, 17 Sie 2016 12:39:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam z rodziną raptem weekend, dlatego postanowiliśmy odwiedzić naszą sąsiedzką Warszawę Smile Niby niedaleko, ale może być całkiem ciekawie, gdy nastawimy się na zwiedzanie i relaks a nie na interesy. Czy ktoś nocował może w tym miejscu? Wygląda całkiem atrakcyjnie, ale wolałbym zasięgnąć jeszcze realnych opinii w tym temacie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ameba




Dołączył: 03 Sty 2016
Posty: 55

PostWysłany: Czw, 01 Wrz 2016 05:26:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiem czy jest tak drogo nad polskim morzem? Wszystko zależy od tego jak sobie to wszystko zaplanujesz.... Możesz spędzić tam bardzo drogie wakacje ale możesz spędzić również i tanie. My zwykle wynajmujemy sobie mieszkanie tak jak piszą tutaj poprzednicy bo jest wygodniej oraz taniej.

Gdyby ktoś chciał wybrac sie gdzieś na weekend , na kilka dni to tutaj jest wpis o tym co warto jest zobaczyć:
http://etnosystem.pl/newsy/inne/9960-polska-na-weekend-i-na-wakacje-czyli-miejsca-ktore-warto-zobaczyc

Ze swojej strony polecam Lubelszczyznę czyli:
Tomaszów Lubelski
Lublin
Włodawę
Kazimierz Dolny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaska876




Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 103

PostWysłany: Pon, 10 Paź 2016 13:23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również nie wybrałabym się na wakacje za granicę. Może gdzieś do Hiszpanii czy do Włoch... Ale nie do Egiptu czy do Tunezji. Niektórzy mówią,ze jest tam teraz bezpiecznie. Postaram się jednak przeczekać ten straszny czas.

W tym roku na wakacjach byliśmy w Polsce nad morzem. W zimie planujemy wybrać się na ferie zimowe w góry. Jeszcze mąż ma kilka zalatwień w pracy ale już mamy mniej więcej określony termin wyjazdu. Jesli chcielibyście zarezerwować sobie jakiś nocleg to sugeruję apartamenty. Wygodniejsza opcja niż wynajem pokoju w hotelu.
http://www.sunandsnow.pl/index.php


Ostatnio zmieniony przez Kaska876 dnia Nie, 30 Paź 2016 10:26:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Pią, 14 Paź 2016 13:26:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

toma001 napisał:
My jedziemy na Phuket do Tajlandii, własnie szukamy jakiegoś fajnego hotelu 5* - może ktoś coś polecić?

Polecam wypierdalać spacerze...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wawelska




Dołączył: 22 Paź 2016
Posty: 13

PostWysłany: Pią, 28 Paź 2016 18:57:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

swoją drogą, trochę odbiegając od tematu, zastanawiam się w jaki sposób wybieracie wakacyjne kosmetyki Smile bo ja szperam zawsze po forach, po artykułach np takich jak ten http://www.papilot.pl/zdrowie/najlepszy-krem-z-filtrem,35384,1 i gdy dowiem się już wystarczająco dużo dopiero kupuję. a wy myślicie że to dobry sposób Question Smile teraz już dodam w temacie - jestem już jedną nogą na Jerbie Smile wyjeżdżam zaraz na podróż poślubną, nie mogę się doczekać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mart@




Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 7

PostWysłany: Pią, 03 Mar 2017 15:28:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie jakies ciekawe pomysly gdzie pojechac na wakacje w tym roku? Morze oczywiscie odpada bo mi sie przejadlo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomek101




Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 11

PostWysłany: Pon, 29 Maj 2017 06:43:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem pewien czy to Czechy czy Słowacja jest tańsza ale mają fajne oferty z gorącymi źródłami i aqua parkami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotrek.b




Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 125

PostWysłany: Pon, 19 Cze 2017 10:46:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słowacja może kiedyś i była tańsza, ale odkąd wprowadzili u siebie euro, to dobre czasy się skończyły. Teraz jak się patrzy na państwa ościenne, to wszyscy do nas przyjeżdżają kupować jedzenie, bo u nas taniej, większy wybór i smaczniej.

Wracając do wycieczek, to jak już ktoś chce sprawdzić, to polecam pojechać do jakiegoś polskiego, przygranicznego kurortu np Kotliny Kłodzkiej czy Podbeskidzia, można wybrać się na całodniową wycieczkę do Czech. Tutaj trochę więcej informacji na ten temat - zobacz.
A tutaj kilka atrakcji w czeskiej ostrawie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RafalTol
Gość






PostWysłany: Sro, 28 Cze 2017 14:08:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak wolę w znacznym stopniu południe Polski - Podkarpacie, Małopolskę czy Śląsk. Zdecydowanie również preferuje tereny z dala od miejskiego zgiełku, gdzie człowiek ma większy kontakt z naturą. Takie miejsca również są też tańsze np. byłem w Rzeszowie w hotelu http://www.dwabratanki.pl/ i zaskoczyłem się niską ceną. Tak samo było w http://willaslavita.pl/ w Zakopanym.
Powrót do góry
standek




Dołączył: 26 Mar 2015
Posty: 73

PostWysłany: Wto, 18 Lip 2017 10:02:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio spodobało mi się na Mazurach Smile Blisko , nie trzeba jechać przez pół Polski na wakacje. Tak jak to było kiedy wybraliśmy się do Zakopanego. Poza tym ceny są moim zdaniem o wiele bardziej korzystne w okolicy niż w innych miejscach....

Polecam szczególnie miejscowość Ruciane NIda oraz hotel Mazurski Raj. 3* ale moim zdaniem zasługuje na więcej. Bardzo dobry standard, świetne jedzenie i przemili właściciele: LINK.


Ostatnio zmieniony przez standek dnia Wto, 29 Sie 2017 08:20:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wwwm




Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 99

PostWysłany: Sro, 26 Lip 2017 07:49:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może Szczawnica? Mają tam ściezki rowerowe. Jest nawet mozliwosc wypozyczenia roweru pod stacja kolejki.
Beskid Śląski to np:

Muzeum Małysza w Wiśle
Zamek książąt Sułkowskich
Pierwsze na świecie Muzeum Fiata 126p
Tutaj szerszy opis atrakcji: https://www.polskieszlaki.pl/beskid-slaski.html
Lub tutaj: http://hotelnabloniach.pl/blog/zwiedzic-bielsku-bialej-czyli-perly-podbeskidzia/
No i przede wszystkim mnóstwo górek na które można wejść albo wjechać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Oczkowa




Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 18

PostWysłany: Czw, 03 Sie 2017 18:01:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może Słowenia? Mam do niej całkiem blisko i coraz więcej turystów tam jeździ. Zobaczcie kiedy najlepiej tam pojechać: http://Okiemturysty.pl/porady/kiedy-jechac-do-slowenii/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Pią, 04 Sie 2017 14:13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczkowa napisał:
A może Słowenia?


Gabon, polecam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomski




Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 618
Skąd: skądowni

PostWysłany: Nie, 06 Sie 2017 00:39:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a możecie napisać jakie macie dochody na miesiąc ,sami bądz z męzem żoną , bo ja mam1700 na reke i nie stać mnie na jakikolwiek wyjazd w moim zakładzie pracy nikt nie chwali sie wyjazdami ,wakacjami a robi tam co najmniej 100 osób więc jaką kase macie na wydanie pytam sie ja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 06 Sie 2017 09:22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie stać na wakacje ..... i co z tego jak przez to żeby było stać nie mam kiedy wyjechać bo w pracy ciagle ....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019998 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski